Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kako prati parku?

Da li si mlade curke mogu priuštiti mijenjati garderobu sezonski? To zaista nije malo novaca za neku srednjoškolku, studenticu, kajgod. Pa te parke prodaju za 900kn, a di je ostalo kaj nam servira kvazimodna industrija. Ja sam danas izvadila svoju zimsku koju sam platila 2000 pred koju godinu i mislim si bolje da mi zdrži još x godina i bolje da ja zdržim s istom kilažom inače to smatram bačenim parama. Da baš ne budem skroz offtopic, ja skidam i perem krzno (umjetno) sa svoje najnormalnije na kratkom programu. Ak ti je baš drama da će se raspasti, probaj program za vunu jer manje agitira, ali pere u neznatno toplijoj vodi (40 najčešće). Nakon sušenja ga možeš "počešljati" s nekom četkom za odjeću ili iskoristiš staru četkicu za zube...tak neće izgledati jadno i sljepljeno.
2016 11 08
sanja, operi svoju parku, danas je bura, sunčano :P
2016 11 09
> SonjaSpoljaric: > sanja, operi svoju parku, danas je bura, sunčano :P Tanka je ...nije to ova fensi danas sto se nosi :") iskreno da nema tog perja u florocentnim bojama mozda bi i bila ok ovako mi je samo slaba kopija nečeg dobrog iz starih vremena <3
2016 11 09
pa počupaj to perje :P
2016 11 09
1 2