Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Amazon..help

Trebam pomoc.. Ima li netko iskustva s amazonom ili narucuje tamo?
2016 11 15
Jesam ja par puta,u čemu je problem?
2016 11 15
Zanima me koji su nacini placanja..? Moram li koristiti broj svoje kartice i je li to u potpunosti sigurno?
2016 11 15
> shailene044: > Zanima me koji su nacini placanja..? Moram li koristiti broj svoje kartice i je li to u potpunosti sigurno? Ako je riječ o Amazonu, a ne nekoj drugoj stranici je sigurno je. Nisam sigurna jednom sam naručivala sa Amazona , može li se preko PayPala plaćati. Ako nemate PayPal da morate ukucati broj svoje kartice jer drugog načina plaćanja nema.
2016 11 15
Već dugo godina sam kupac na Amazonu i nikad nije bilo nikakvih problema Nemam PayPal, vec sam ostavljala broj kartice i sve ok
2016 11 15
Ja osobno ne kupujem ali moja šogorica uredno stalno kupuje i jako je zadovoljna.Znam da kupuje stvari prije polaska u Hrvatsku i uredno joj na dan stiže.Što se tiče plačanja znam da mora biti nekakva kartica vjerovatno ovo što cure gore pišu
2016 11 15
Nemože se platit putem pay-pala,samo s karticom ali je sigurno 100%,tako da vas ne treba biti strah,samo pripazite na dostavu jer amazon.com rijetko šalje za HR,ali zato imate amazon.uk i ostale amazon trgovine odnosno prodavače iz EU.
2016 11 15