Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tlak na 300

Nervira me? A vas? Dobijem upit o zamjeni. Neću reći tko je poslao jer nije važno (takvih ima puno), i neću reći za šta jer je zabranjeno reklamiranje. Ali, evo moja nova stvar bez greške, kao i trgovine, malo skuplja stvar i dobijem upit o zamjeni. Nisam protiv zamjena jer i sama kupujem tu, ali kako mi može netko za novu novcatu stvar nuditi 5 svojih nošenih majica, 1 jaknu od prije 5 godina, 4 para nošenih hlača i pitati za zamjenu....Pa tko bi pristao na to... Mene to izbaci iz takta. Žao mi bude tih cura jer si ne mogu kupiti, ali.......znaju da nitko neće pristati i opet pitaju...a još gore...bez pozdrava i samo pitanje: zamjena, uzmite sve sa profila. A šta da uzmem bože dragi?!
2016 11 15
Ah da ne zaboravim, bila sam pristojna i rekla da si nisam ništa našla. :")
2016 11 15
A gle Nensi :) Njihovo je pitati a tvoje odgovoriti. Nemaš se zakaj nervirati već ljubazno zahvaliti i pičiš dalje. Meni u opisu piše da nisam za zamjene pa mi cure šalju upite...i kaj sad? Ništ!!! Nije vrijedno niti grama mojih živaca, treba ih čuvati x-) x-)
2016 11 15
Mene više ništa ne nervira... time samo sebi radiš štetu... druga strana ide na app i tako joj je svejedno da li te nervira ili ne ;)
2016 11 15
Da, nema sekirancije..samo je bilo pitanje...
2016 11 15
Meni se recimo zna dogoditi da netko pita mene za zamjenu..a kad je akcija ili sniženje lijepo napišem da je cijena za prodaju, a da se mijenjam dogovorno ne po kuni..i onda kada ja kažem ne znam sviđa mi se to i to..neke se nađu još uvijeđene pa neće dalje niti da komuniciraju..a mislim se... :s ..ok, štaš se sekirat...
2016 11 15
U pravu ste, samo mi nije jasno kako razmišljaju.
2016 11 15
Pa ima ih što pitaju za zamjenu a imaju dva artikla na stranici od ta dva jedan je babin kaput iz 1956, a drugi didine postole iz 63..pa štaš sad..pristojno odgovoriš i ideš dalje...no sikiriki, a onda nikad ne znaš u kakvoj je životnoj i financijskoj situaciji onaj s druge strane..tak da..
2016 11 15
Ajme, i kam bi došle kad bi se nervirale za sve situacije na krpicama? Nebulozne upite, ponude, neodgovaranje, ignoriranje, nekulturu? Pa nit Vrapče nam ne bi bilo dovoljno :P :P I kak razmišljaju? Ne razmišljaju il se prave bedaste. Treće nema.
2016 11 15
kad je već otvorena tema, iznijet ću i jednu svoju zgodu koja me jako razljutila i danima sam o tome razmišljala. naime, žena koja je već inače samnom surađivala postavi artikl koji procijeni na 350kn. svakako da je precijenjen /ne po kvaliteti, ali po kriterijima krpica - da/. No, kako mi se sviđao pitam za zamjenu jer žena ima puno mojih artikala u omiljenima. Pristane i počne slati linkove mojih artikala... jedan, drugi, treći, četvrti....... ok, pomislim da mi nudi na biranje što ću joj poslati, kad ona želi sve to jer je cijena svih mojih artikala /koji su u odnosu na njen daleko, daleko podcijenjeni, ali samo cijenom, ne kvalitetom/ otprilike ekvivalentna onome koji mi se kod nje dopao. još ponudi nadoplatu od 15kn razlike. E, pa kad nisam ispalila tada, neću nikad! :@
2016 11 15
> FlyGirl5: > kad je već otvorena tema, iznijet ću i jednu svoju zgodu koja me jako razljutila i danima sam o tome razmišljala. naime, žena koja je već inače samnom surađivala postavi artikl koji procijeni na 350kn. svakako da je precijenjen /ne po kvaliteti, ali po kriterijima krpica - da/. No, kako mi se sviđao pitam za zamjenu jer žena ima puno mojih artikala u omiljenima. Pristane i počne slati linkove mojih artikala... jedan, drugi, treći, četvrti....... ok, pomislim da mi nudi na biranje što ću joj poslati, kad ona želi sve to jer je cijena svih mojih artikala /koji su u odnosu na njen daleko, daleko podcijenjeni, ali samo cijenom, ne kvalitetom/ otprilike ekvivalentna onome koji mi se kod nje dopao. još ponudi nadoplatu od 15kn razlike. E, pa kad nisam ispalila tada, neću nikad! :@ Da, kužim..imam i ja takvih iskustava..ima baš cura da precjenjuju svoje do bola i onda se kod zamjena prave ćorave i tupave..koma
2016 11 15
> FlyGirl5: > kad je već otvorena tema, iznijet ću i jednu svoju zgodu koja me jako razljutila i danima sam o tome razmišljala. naime, žena koja je već inače samnom surađivala postavi artikl koji procijeni na 350kn. svakako da je precijenjen /ne po kvaliteti, ali po kriterijima krpica - da/. No, kako mi se sviđao pitam za zamjenu jer žena ima puno mojih artikala u omiljenima. Pristane i počne slati linkove mojih artikala... jedan, drugi, treći, četvrti....... ok, pomislim da mi nudi na biranje što ću joj poslati, kad ona želi sve to jer je cijena svih mojih artikala /koji su u odnosu na njen daleko, daleko podcijenjeni, ali samo cijenom, ne kvalitetom/ otprilike ekvivalentna onome koji mi se kod nje dopao. još ponudi nadoplatu od 15kn razlike. E, pa kad nisam ispalila tada, neću nikad! :@ E imala sam ja jedan takav slučaj po ljeti. Predivan žuti kupaći kostim od 200kn, i ja pitam zamjenu, a ona hoće nove sandale od 100kn, jaknu od 85 kn i još nešto....pa sam ostala paf. I šta da joj odgovorim?! Predomislila sam se i napisala da odustajem. A ona meni da netko za to daje negativne :o
2016 11 15
Neke se cure svrano mijenjaju po cijeni, i to je ok ako su cijene na obje strane realne i usklađene..Neću nikada nekog tko je procjenio ne znam svoju majcu na 20, a ja svoju na 40 pitat dva artikla ak vidim da je to napravila jer joj hitno treba novac a da je istog ranga..al ako je ona svoju stavila 100 , a ja svoju 30 a one istog ranga ne vidim smila da ja njoj dam tri a ona meni tu jednu..treba biti fer i da su obje strane zadovoljne
2016 11 15
slažem se s vašim mišljenjima u potpunosti.... već na prvi pogled je jasno kada su neke cijene prenapuhane a kada su realne ili čak ispod toga... mene je u cijeloj priči još više naljutilo što je žena do sada već bila moj kupac i bila sam vrlo galantna prema njoj, bilo na način da sam sama spuštala konačnu cijenu, bilo da sam poklonila gratis artikl (pod tim gratis artiklom ne smatram paketić papirnatih maramica), no čini se da neki ljudi ne vode brigu o takvim stvarima! bez obzira na sve, ta epizoda me jako ohladila od te krpičarke i mislim da se neću ugodno osjećati budem li opet u prilici surađivati s njom! :/
2016 11 15
Ja sam imala situaciju da mi se cura javi za zamjenu (naravno, bez pozdrava, samo: zamjena?) za jedan moj novi artikl. Budući da u većini slučajeva pogledam što se nudi, ignorirajući nekulturu, tako sam i ovaj put. Nađem jedan artikl koji mi odgovara, podjednake je cijene kao i moj i predložim joj zamjenu za njega, ali samo ako je očuvan i bez oštećenja kako i piše u oglasu. I nakon mog odgovora cura se ne javlja...A redovito je na krpama. Mislim si možda joj je promaknula poruka i ja joj za tjedan dana pošaljem opet poruku, ukoliko želi zamjenu da se javi jer imam neke upite za taj artikl. Ona odgovara da da može, nije vidjela poruku, ali sada nije doma pa može poslati idući tjedan. Ja kažem nema problema, javi se kada dođeš doma da razmijenimo podatke... I od tada se više nije javila. Artikl joj još uvijek stoji na profilu. Ima skoro 200 pozitivnih. I tko je tu lud? x-)
2016 11 15
1 2 3 4