Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Učitavanje fotografija-problem

Jos uvijek na radi
2016 11 17
Proradilo, Ugasila pa upalila mobitel i sada radi bez problema
2016 11 17
meni je proradilo :)
2016 11 17
Cureee ucitalo mi je slike ali ne mogu predat oglas, kad stisnem nista ne se dogadja 😈 Sta da radim ?
2016 11 17
tiggha nema pravila...probaj obratno: upisi sav tekst, ispuni rubrike, nemoj uploadati fotke pa ako ti postavi oglas, onda ces bez problema dodavati fotke meni sada radi sve kako treba, ali to je jako rijetka pojava ovdje i kratkoga vijeka...naprosto isprobaj razne opcije, nesto ce upaliti )
2016 11 17
je li kome proradilo uploadanje slika?
2016 11 17
Meni stavlja nove oglase s fotografijama, al kad na stari oglas idem dodati jos fotografija ne zeli :/
2016 11 17
> Kristina20: > Ima li koja problem da joj ne zeli ucitati fotografije,a samim tim ni postaviti oglas?Pokušala sam s raznim preglednicima, mobitelom,ali nista.Zna li netko kako to rijesiti?Hvala :) Je, i meni vec par dana šteka. Cak sam primjetila da mi je jedan oglas nestao. Ok, sad mi je lakse.Danas sam stavljala pa je bilo ok.
2016 11 17
> meowme: > > Kristina20: > > Ima li koja problem da joj ne zeli ucitati fotografije,a samim tim ni postaviti oglas?Pokušala sam s raznim preglednicima, mobitelom,ali nista.Zna li netko kako to rijesiti?Hvala :) > Je, i meni vec par dana šteka. Cak sam primjetila da mi je jedan oglas nestao. Ok, sad mi je lakse.Danas sam stavljala pa je bilo ok. I kada odem na neki svoj oglas ne mogu pregledat sve slikice vec samo stoji ona koja je prva.
2016 11 17
I meni vec par dana šteka. Danas sam normalno stavila oglas.
2016 11 17
1 2 3