Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molba adminu ukoliko se slaze

Evo ukratko, barem meni se to desava,da pretrazujem zeljeni artikl,naidem na nesto sto mi odgovara,a kad udem na profil korisnik nije aktivan vise od godinu-dvije. Ukoliko postoji mogucnost,da obrisete neaktivne profile,radi lakseg snalazenja, jer smatram da nisam jedina kojoj se to dogada.. Ako se slazete napisite svoj komentar o ovoj temi krpicarke :))
2016 11 16
ne postoji, bile su već teme o tome.
2016 11 16
uzasno se tesko snalaziti ovako ... svaki 2 profil je neaktivan..
2016 11 16
slažem se da bi to trebalo napraviti-svi koji se nisu logirali duže od 6mj izbrisati profil.To drugi forumi imaju automatski rješeno
2016 11 16
> sprint206: > slažem se da bi to trebalo napraviti-svi koji se nisu logirali duže od 6mj izbrisati profil.To drugi forumi imaju automatski rješeno u potpunosti se slažem :)
2016 11 16
Mhm, pa su se jednom davno izbrisali tako profili i op, cure se vratile, a profili netragom nestali. Šta mi znamo zašto osoba nije mogla neko vrijeme doći ovdje? Aj da se obrišu artikli da ne smetaju u tražilici...
2016 11 16
Slažem se, najbolje da se automatski brišu nakon nekog određenog vremena tipa godinu dana. A i ako nije došla od 2014. onda sumnjam da ce i sada..
2016 11 16
Ma treba artikle obrisat, a profil neka stoji.
2016 11 16
Slažem se da artikle treba brisati a profili neka stoje. Ili ih se ne treba brisati nego kao i na njuskalu da jednostavno nakon odredenog vremena ne budu vidljivi na tražilici.
2016 11 16
Svakako treba nesto poduzeti, jer je sve pretprpano neaktivnim profilima, samo ometa rad stranice .. Ma i da se artikli obrisu kao sto kazete,bilo bi puno lakse,jer taman pronades nesto sto ti pase i ono op mauna, Active od 2014 godine.... i ovako nas je puuuno :D tako da ti artikli samo smetaju
2016 11 16
veci problem su "preaktivni" profili od neaktivnih. pritom mislim na one koji nicu kao gljive. i prodaju slike s neta :D
2016 11 16
Obrisati arikle svi starim neaktivnim profilima, jednako i blokiranima, da se smanji gužvetina u oglasima
2016 11 16
Ma da, pa moj čarobni štapić sve rješava.
2016 11 16
Meni se svida ideja od stranice mojposao.hr Proslo ljeto sam napravila profil i nisam ga koristila nekih godinu dana i sada ovu jesen sam se isla ulogirat i dobila sam obavjest da mi je profil deaktiviran zbog neaktivnosti ako ga zelim ponovno aktivirat trebam se javit korisnickoj sluzbi i u roku 24h mi ponovno aktiviraju.. tako je i bilo poslala sam mail i ponovno su mi ga aktivirali u roku 5h :)
2016 11 16
> Admin2nd: > Ma da, pa moj čarobni štapić sve rješava. Pa niste valjda jedini admin na milijun profila. Ako jeste, svaka vam čast, ali to bi objasnilo puno stvari.
2016 11 16
1 2