Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molba adminu ukoliko se slaze

Sve krpice koje postoje imaju jednog admina, samo su naše neko vrijeme imale dva.
2016 11 16
Dajte, ajmo po nekakvim prioritetima. Imamo problem s tražilicom, bugovima, kršenjem pravila i neaktivnim profilima. Kad sve sagledam, ti neaktivni profili su zaista zadnja rupa na svirali, ali je bitnije ono što je SaraKedavra napisala - nije fer brisati ih. I zaista nije to da ima toliko neaktivnih, nego se hrpa artikala (aktivnih) ne pojavljuje u tražilici.
2016 11 16
> sasasa123: > Evo ukratko, barem meni se to desava,da pretrazujem zeljeni artikl,naidem na nesto sto mi odgovara,a kad udem na profil korisnik nije aktivan vise od godinu-dvije. > Ukoliko postoji mogucnost,da obrisete neaktivne profile,radi lakseg snalazenja, jer smatram da nisam jedina kojoj se to dogada.. > Ako se slazete napisite svoj komentar o ovoj temi krpicarke :)) u potpunosti se slazem, jako puno neaktivnih korisnika i preevise artikala koji su prodani a stoje bezveze, samo usporavaju stranicu, vise ni artikl ne mozes ucitat a da se ne vrti 100 godina i opet na jednom te istom
2016 11 16
to bi bilo idealno, da.
2016 11 16
Uzas i meni je tako.....svaki dan isto... Npr dns mi zena posalje por za zamjenu, ja odem na njezin profil pise aktivna prije 27 DANA? -,-
2016 11 17
A to je bitno? ,:)
2016 11 17
Napravite temu gdje vam korisnice mogu lijepiti linkove duze neaktivnih profila, pa brisite artikle. Valjda nije problem, najlaksi dio je pobrisat?
2016 11 18
Čitate li vi išta osim svojih upisa?
2016 11 18
> Admin2nd: > Sve krpice koje postoje imaju jednog admina, samo su naše neko vrijeme imale dva. Inače baš i ne gledam forum, a nedostatke ove stranice gledam kao nužno zlo jer eto besplatna je pa što ćemo.. Ali ovo me malo zaintrigiralo sad. Tko je uopće vlasnik Mojih krpica? Koliko krpica postoji? Tko je taj admin jedan jedini, vlasnik ili zaposlenik, dobiva li on novce za to sto radi? "Ma da, pa moj čarobni štapić sve rješava." - je poprilicno neprofesionalan način komunikacije
2016 11 20
1 2