Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Magija ili??

Ovako prije par mjeseci otisla sam sa muzem u njegov rodni kraj koji se nalazi u bosni, njegovi tamo zive, da bi uocila u njegovoj sobi u kojoj je boravio kao djecak salicu koju je dobio kao poklon za velentinovo od mene unutra u njoj sam pronasla kao voce ili nekakve crvene male bobice susene zamotane u nekakav filter kao za caj, ili obican papir slican tome, da naravno ja zavirila, i zamislite poslje toga ja ostala trudna a 1 god nismo uspjeli imati djece no to mi nije toliko cudno koliko ta stvar u toj salici u njegovoj sobi i ormaricu, svekrva i ja se ne slazemo najbolje :/ tako da sada sam zaista zbunjena sta bi to moglo biti ili umisljam? Govorio mi je da njegovi vjeruju u uroke, neznam sta mislit katastrofa, ako netko zna malo vise o tome molim pomoc :(
2016 11 17
Pogledala bobice i ostala trudna? A godinu dana ništa. I šta će ti sada pomoć?
2016 11 17
Eto, za slučaj da netko nije znao- čaj od šipka liječi neplodnost, treba ga samo pogledati! P.S. od svih trolova koji su trolali, ovaj je jedan od nemaštovitijih.
2016 11 17
Ehm, jel vam promako trol na rukotvorinama? :s
2016 11 17
mladi ljudi slabo vjeruju u takve stvari, znanost je dosta uznapredovala pa ljudi mogu objasniti mnoge neobjašnjive pojave, nekada davno ljudi nisu imali ništa pa su morali u nešto vjerovati slabo mogu vjerovati da je takvo što moguće tko bi ti postavio neki urok i zbog čega? možda samo misliš da te svekrva ne voli? možda se samo treba priviknuti..možda je samo pospremila bobice na neko sigurno mjesto.. pa jesi pitala kakve su to bobice? slikala ih da ih guglaš? ukrala jednu za dokaz? ali neka si ti trudna...čitaj "Bebe" i mani se uroka...
2016 11 17
Kako je jedan lijecnik rekao - kad bi ljudi samo znali koliko stvari se triba poklopit da se dogodi trudnoca, ne bi je nikad olako shvacali. Tako da period od god dana je nista,znam ljude koji pokusavaju po desetljece. Oladi mozak od tih gluposti i ne misli ni na svekrvu ni na gluposti. Bar sad imas razlog za bit razumna. Jer mi ovo sve zvuci u najmanju ruku ludo.
2016 11 17
Nije nije magija u pitanju problem je /BIO /u piću i u skitanjuuuuu 🎤🎤🎤🎤🎤 .... A sad ozbiljno...za skidanje uroka u noci punog mjeseca otici u pecinu krapinskog pracovijeka, pomokriti se obavezno stojecki, i sa pjeskom pomijesanim s mokracom (a posebno ona trudnicka ima magijsku vaznost) lijevom rukom natrljati oci
2016 11 17
Čekaj, čeeeeekaj, ništa mi nije jasno. Htjeli ste bebu. Niste mogli dobiti bebu. Pogledala si u bobice, dobila si bebu (za sada još u trbuhu). Što to ima sa zlom svekrvom??? Osim ako nije Rosemary's baby slučaj. Šala, možda malo neukusna, ispričavam se :D Ali po ovome što pričate, ako je svekrva i podmetnula "beba bobice", time Vam je učinila uslugu, što nije? Ili ja nisam shvatila o čemu se radi?
2016 11 17
> MeriPopins: > Čekaj, čeeeeekaj, ništa mi nije jasno. Htjeli ste bebu. Niste mogli dobiti bebu. Pogledala si u bobice, dobila si bebu (za sada još u trbuhu). Što to ima sa zlom svekrvom??? Osim ako nije Rosemary's baby slučaj. Šala, možda malo neukusna, ispričavam se :D Ali po ovome što pričate, ako je svekrva i podmetnula "beba bobice", time Vam je učinila uslugu, što nije? Ili ja nisam shvatila o čemu se .... Boze meri stvarno si tuljanica...pa strah zenu da ne rodi dite s dvi glave il tri oka , il ne do bog bobicastog nosa 😄
2016 11 17
> smisnamala: > > MeriPopins: > > Čekaj, čeeeeekaj, ništa mi nije jasno. Htjeli ste bebu. Niste mogli dobiti bebu. Pogledala si u bobice, dobila si bebu (za sada još u trbuhu). Što to ima sa zlom svekrvom??? Osim ako nije Rosemary's baby slučaj. Šala, možda malo neukusna, ispričavam se :D Ali po ovome što pričate, ako je svekrva i podmetnula "beba bobice", time Vam je učinila uslugu, što nije? Ili ja nisam shvatila o čemu se > .... > Boze meri stvarno si tuljanica...pa strah zenu da ne rodi dite s dvi glave il tri oka , il ne do bog bobicastog nosa 😄 Ili s dvije bobice umjesto... Ma bitno da je muško! :')
2016 11 17
Ne nisam trol, nego od kada sam sa mojim muzem nista ljepo mi se nije desilo, znam da me njegova mama mrzi jer nisam tamo iz njegovog kraja, i imala sam i paranormalna iskustva, kada je moj muz bio na putu ja ostala sama to je bilo prije par mj. Spavala sam i neznam kako to objasnit na jednom sam cula razne zvukove i pojavio se obris muskarca u crnom koji je isao na mene, dakle ja sam bila toga itekako svjesna nisam spavala, neznam cime se njegova mama bavi al pricali su mi svakojake gluposti, ja nikada nisam vjerovata u uroke i gluposti dok nisam cula sta mi pricaju o duhovima i svetom seceru kako da nije pojeo njih susjed jer je bio u savezu sa vragom majko mila uzas, pa bi vas pitala da imate posla sa takvim ljudima, neznam sta da kazem kada vidim tu zenu nikako mi ne djeluje normalna, mislila sam mozda se netko od vas razumije u te gluposti pa mi kaze sta bi to moglo bit u salici koja je god. Bila prazna i sada nadem to, mislim strasno. Nebi me iskreno cudilo da su me urekli sta su mi sve napricali.
2016 11 17
I nista ja ne pricam za bebu dobro sumnjivo je jer je pricao moj muz kako nikada nece moci imat djece i sada to nigdje drugdje nego u bosni, al pustimo to cudne su te bobice ili sta su vec moze biti bilo sta, jos cudnje je moj muz je svako malo gledao tu salicu i kao nije uocio tl unutra? Neznam cudno mi je to sve, nisam slikala jer se nisam obazirala na to, ali sada me zaintegriralo jer sam cula od par osoba da moze biti urok, ljudi svasta upotrebljavaju, mislim kud bas moj poklon njemu katastrofa
2016 11 17
Ostala trudna od bobica sipka..rodila sipak nar 😊 Still a better love story than twilight 😂
2016 11 17
> EzriZlo: > Ostala trudna od bobica sipka..rodila sipak nar 😊 > Still a better love story than twilight 😂 Da ljudi nisu danas tako puni zlobe shvatili bi neke stvari ne radi se sad o trudnoci to sam samo nalomenula, i zamolila da mi se obrate ljudi koji se razumiju u to a ne bilo tko, tko se sprda, ljepo sam zamolila, danas ima svega tako da
2016 11 17
> Doris4444: > > EzriZlo: > > Ostala trudna od bobica sipka..rodila sipak nar 😊 > > Still a better love story than twilight 😂 > Da ljudi nisu danas tako puni zlobe shvatili bi neke stvari ne radi se sad o trudnoci to sam samo nalomenula, i zamolila da mi se obrate ljudi koji se razumiju u to a ne bilo tko, tko se sprda, ljepo sam zamolila, danas ima svega tako da Puna sam zlobe ko sipak kostica..pazi da te ne omadjijam..ce da rodis trojceke pa ce ti se svekrva ukrpeljit u zivotni prostor da ti pomogne s decom 😂😂😂 ajajajajajaaaaaaj...
2016 11 17
1 2 3 4 5 ... 8