Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Povratne bez razloga

Cure, šta mislite o ostavljanju povratnih bez razloga. I pri tome ne mislim na osvetničke, već netko se ne prijavi 2 dana bum negativna, netko ne odgovara na poruke (realno razumijem jer je jednostavnije ignoirati poruku ako ne želite nikako suradnju sa određenim profilima) bum negativna. Vidjela sam kako neke i stavljaju na crnu listu zbog toga. I sad gledam neku stvar u omiljenima cura dobila negativnu i piše citiram: "Puši kurac droljo"! :o Neke nisu upoznate sa forumom, ne znaju za administratora i ta im bzv ovratna stoji.
2016 11 28
Javi joj se u inbox i reci da se javi administratoru da joj to obrise. Inace ne mislim nista dobro o tome, jer to nije po pravilima stranice..
2016 11 28
Mislim da je kontra svih pravila krpica ali i normalnog ponašanja.
2016 11 28
Ma ovo je strašno, još je i dobila neutralnu. Javila sam joj u inbox.
2016 11 28
Ja to ne radim...naljuti me ako uzmu podatke, pa se ne jave i teško im je napisat makar i laž zašto su odustale, ima onih koje ne odgovaraju na pitanja o mjerama, ali...šta da se radi....ja ne ostavljam ni neutralne za to...Jednostavno se naljutim, ali onda pređem preko toga i idem dalje....kad bi svaki put reagirala na to, adminka bi imala posla sa mnom i sa brisam osvetničkih... :") Sto puta sam rekla ovdje, i stojim iza toga....na svakoj internet prodaji kada se učlaniš dobiješ uvjete poslovanja, pa tako bi trebalo uvesti i ovdje da svaka nova članica, a i mi stare, dobijemo napismeno šta se smije a šta ne...svakako da se ne bi svi pridržavali pravila, ali svakako bi bilo možda manje krivo tagiranih artikala, jer kad jedna vidi da ih je puno takvih, pomisli zašto i ja ne bih, i drugih sličnih situacija... Molim da se netko od nadležnih konačno prihvati posla i napiše to, a možda ima i onih krpičarki koje imaju za to vremena,. pa neka otvore takvu temu, to bi svima olakšalo... Možeš i ti Bliss otvoriti tu temu, ako ti se da, pa neka svatko počne pisat pravila stranice, ali samo ako su 100% sigurni u to...
2016 11 28
> Nensi1506: > Ja to ne radim...naljuti me ako uzmu podatke, pa se ne jave i teško im je napisat makar i laž zašto su odustale, ima onih koje ne odgovaraju na pitanja o mjerama, ali...šta da se radi....ja ne ostavljam ni neutralne za to...Jednostavno se naljutim, ali onda pređem preko toga i idem dalje....kad bi svaki put reagirala na to, adminka bi imala posla sa mnom i sa brisam osvetničkih... :") > Sto puta sam rekla ovdje, i stojim iza toga....na svakoj internet prodaji kada se učlaniš dobiješ uvjete poslovanja, pa tako bi trebalo uvesti i ovdje da svaka nova članica, a i mi stare, dobijemo napismeno šta se smije a šta ne...svakako da se ne bi svi pridržavali pravila, ali svakako bi bilo možda manje krivo tagiranih artikala, jer kad jedna vidi da ih je puno takvih, pomisli zašto i ja ne bih, i drugih sličnih situacija... > Molim da se netko od nadležnih konačno prihvati posla i napiše to, a možda ima i onih krpičarki koje imaju za to vremena,. pa neka otvore takvu temu, to bi svima olakšalo... > Možeš i ti Bliss otvoriti tu temu, ako ti se da, pa neka svatko počne pisat pravila stranice, ali samo ako su 100% sigurni u to... Mislim da me ne bi nitko shvaito ozbiljno jer nemam suradnji. Tu sam samo na forumu jer imam vremena trenutno . Jednostavnje mi je na fejsu prodati, ionako nemam puno, provjerim na crnoj listi jel ok osoba za suradnju i šta je najbolje učita slike za sekundu ovdje sam dodavala par dana i odustala.
2016 11 28
ali je dobra ideja, zar ne? Napišeš pravila tipa: Ako preprodaješ, slijedi blokada bez najave... ako krivo tagiraš....slijedi brisanje artikla...itd... Možda bi se onda ozbiljnije shvatilo...samo ne znam koliko je to tehničarima krpica teško to napraviti (ako ih krpice uopće imaju jer svako malo nešto šteka) ...
2016 11 28
Mislim da je osnovni problem što nema dovoljno administratora i tehničara pa onda neki ljudi rade što god hoće, bez ikakvih sankcija...
2016 11 28
> Anitich_5: > Mislim da je osnovni problem što nema dovoljno administratora i tehničara pa onda neki ljudi rade što god hoće, bez ikakvih sankcija... Baš tako, slažemo se 100%.
2016 11 28
Grozno! Takav riječnik je prestrašan! Nisam na takvo što naišla, ali sam naišla na par baš besmislenih negativnih. Sama sam nekoliko puta bila razočarana primljenim paketom, no čovjek mora realno sagledati situaciju i vidjeti tko je kriv, a nekada sam zbilja poletjela kupiti bez potpitanja, da mi netko ne mazne! S druge strane, kad sam bila u pravu i oštećena, postigla sam dogovor s prodavačicama. Nadam se da nikada neću morati ostaviti negativnu.
2016 11 28
Kad s nekim ulazim u suradnju i taj ima negativnu ili vise njih uzmem si vremena da ih pronadjem i procitam. Masu puta to budu besmislice, kao npr ne odgovaranje na upit, odustajanje od kupnje i takva me negativna ne odbija od suradnje, ali ako se radi o ostecenoj robi ili ne slanju placene robe, e sa takvom osobom ne zelim suradjivati.
2016 11 29
Šta napraviti s onima koji uzmu podatke za uplatu, redovno su prijavljeni a ne odgovaraju na pitanje o uplati. U međuvremenu dok čekaš na uplatu, gubiš potencijalne kupce bla bla.. Onda se na koncu ipak udostoje odgovoriti i napišu da su imali SMRTNI SLUČAJ U OBITELJI. E da, ovo nije prvi put. Istina ili izgovor nije bitno , ali to ne odg.na poruke je krajnje bezobrazno!
2016 11 30