Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Frizerke!!! Pomoć oko Keune 8.17.!

Zna li neka kako ta boja ispadne, je li nesto farbao s tim? kakva je boja prije bila na kosi? htjela bih probati :)
2016 11 29
Nisam frizer al mogu podijelit svoja iskustva sa tom farbom :) prvi put sam bila onako naranđasto- smeđa= kada sam stavila nije bilo neke razlike, eventualno svijetlije za nijansu jer u sebi ima blajha već. drugi put sam uzela od syossa posvjetljivač ledeno plavo da se sama izblajham i stavila nakon opet keune= ovaj put je malo ublažilo moj naranđasti pigment od syossa al još uvijek nije bilo kao sa kutije, više sam bila onako žućkasto plava. i to mi je dan nakon radila baš frizerka s tim. ostavila sam još jednu kutiju i 9% posto razvijača sa strane da me ona slj put opet pofarba, no kako meni vrag nije dao mira odlučila sam sama neki dan opet. znači uzela frišku tubu i možda za 10 ml mrvicu manje tog 9% razvijača, sama nataftala i eto sada sam isto kao sa kutije. divna boja uživo, kako koje svijetlo baca tako se presijava. Neće odmah al već nakon 2. puta barem meni se vidla razlika. nadam se da je pomoglo :)
2016 11 29
auf, znači, dosta posla na kraju krajeva. a je li izrast postojao ili? i imas li mozda slike da mi sibnes u inbox? :)
2016 11 29