Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne dolaze mi mailovi korisnika

Pozdrav svima! Relativno sam nova na Krpicama (od jeseni), ali svejedno ovo mi se još nikada nije dogodilo... Naime, u zadnjih par dana uopće mi ne dolaze mailovi tj. upiti na mobitel/laptop... Tek kad se ulogiram na Krpice vidim da mi je netko poslao poruku. Također, jednoj korisnici sam ja poslala upit i ona mi ne odgovara već jedno 3 dana tako da mi se čini kako mailove ne mogu ni slati... Ima li tko slična iskustva?
2016 11 30
Eto i meni se isto dogada, ili mi dode mail ali par dana poslje
2016 11 30
I meni! Tek kad se logiram vidim da imam neki upit. A mailovi mi dođu svake prijestupne, i to onda svi odjednom.
2016 11 30
Zanimljivo... hvala cure, znači nisam jedina, možda netko iz tehničke službe ovo pogleda pa riješi.... eto meni ne dolaze niti naknadno... ništa... zero points....
2016 11 30
> Maleficent80: > I meni! Tek kad se logiram vidim da imam neki upit. A mailovi mi dođu svake prijestupne, i to onda svi odjednom. Ista stvar. Kad dodu (ako dodu) onda dodu svi a kad pogledam jedan upit prije 3 sata, drugi 15 sati a treci prije jedan dan
2016 11 30
A prije koliko vremena vam se to počelo događati?
2016 11 30
A evo zadnjih par tjedana tako nesto, a prije je sve ok bilo. Tak je prije nekog vremena bio neki tehnicki problem pa je adminka radila listu kome sve steka i bome ne nakon toga proradilo
2016 11 30
Meni pak unazad 4 - 5 dana... A tko će ih znati....valjda će riješiti i ovo...
2016 11 30
ni meni ne dolaze.. :s
2016 11 30
Ista stvar kod mene
2016 11 30
Odlično... što nas je više možda će prije riješiti problem :)
2016 11 30
> Chinchilla: > A evo zadnjih par tjedana tako nesto, a prije je sve ok bilo. > Tak je prije nekog vremena bio neki tehnicki problem pa je adminka radila listu kome sve steka i bome ne nakon toga proradilo Isto... Bas mi se cini nekako u zadnje vrijeme da puno zezaju krpice :(
2016 11 30
Ista priča i kod mene, jedan dan dolaze normalno, drugi dan ne dolazi ništa ili sa zakašnjenjem od nekoliko sati...i tako zadnjih tjedan, dva... :s
2016 11 30
Ista stvar i kod mene 😡
2016 11 30
Meni je do jucer dolazilo sve normalno. Od danas mi mailovi uopce ne stizu.Tek kad udem u razgovor na stranici.. 😥 😐
2016 11 30
1 2 3