Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imam li ja pravo??

Niste u redu ni jedna ni druga. Sad vam bezvez stoje negativne koje ni ne smiju biti negativne. Dogovorite se preko inboxa da si to obrišete, blagdansko je razdoblje, a lijepim riječima uvijek vrijedi pokušati biti fer. Što se tiče zamjene, postoje dvije strane priče, ne znamo cijeli vaš razgovor i tijek dogovora. Naravno da imate pravo odustati ukoliko niste zainteresirani za zamjenu, ali druga strana je to mogla protumačiti kao otezanje, predomišljanje, a već ste koliko vidim iz povratne bili pri nekom dogovoru koji dan bi se javili/slali. Bez ljutnje, ali ja kad bih dobila upit za zamjenu i rekla toj osobi da bi se mogli mijenjati, a međuvremenu mi se javi druga osoba, radije bih od te druge kupila ukoliko mi se nešto toliko sviđa, a sa prvom koja je pitala- ispoštovala bih zamjenu ako je cura fer u komunikaciji i čini se poštena i realna. Ne volim predomišljanje: sad bih kod jedne, a možda je bolje kod druge. Ali eto, svatko postupa na svoj način. Bez ljutnje, to je samo moje mišljenje :D
2016 12 07
> NadaMihaljevic: > > katarinamartina: > > > fensi3322: > > > A sto da joj napisem ..uopce mi se neda s njom raspravljati jer se pravi previse pametna a lijepo sam joj objasnila zastoo ..zasto se toliko naljutila nije mi jasno > > > Pa bar sam joj rekla zasto ne zelim > > Svatko može od kupoprodaje i od zamjene odustati i to nije za negativnu. Ipak, napisala si joj razlog zašto si odustala od zamjene, a taj je da ćeš se s drugom curom mijenjati. Mogla si 1001 jedan drugi razlog navesti, a ne taj koji jesi, jer si je na taj način povrijedila. > O sunce mu žarko! Pa ovdje se mora paziti na tuđe osjećaje više nego u kakvoj plačljivoj sapunici! > Ako sam dobro shvatila, ovdje se preporučuje da bi bilo bolje lagati nego reći istinu - jer istina je povrijedila njezine osjećaje? O, kakva je to okrutnost, kakva strahota... reći otvoreno da ti se više sviđa neka krpica od neke druge osobe, pa ćeš se radije s njom mijenjati?! > Pa došli smo dotle da ćemo morati strahovati od tužbi zbog duševnih boli prouzročenih time što smo neku krpu odlučile prodati ili mijenjati s nekim drugim :') Slažem se
2016 12 07
Pa sobzirom da ni podatke niste razmjenile nije grijeh odustati..Upravo sam u filmu...Cura me molila da joj čuvam čizme...Čuvala sam tjedan dana..i drugima govorila da su prodane..Kad sam joj poslala poruku da joj čuvam već tjedan dana i više..rekla je nakon dva dana da je na svadbi...poslije je rekla da je zaružila..i tako već dva tjedna...Što bi vi napravili?..Mogla sam ih prodati...a ja ih čuvam..jer je takav bio dogovor..Sada su joj došli gosti...Naravno ne čuvam joj više..ali nikad nisam nikom ostavila negativnu..
2016 12 07
> Lunass: > Niste u redu ni jedna ni druga. Sad vam bezvez stoje negativne koje ni ne smiju biti negativne. Dogovorite se preko inboxa da si to obrišete, blagdansko je razdoblje, a lijepim riječima uvijek vrijedi pokušati biti fer. > Što se tiče zamjene, postoje dvije strane priče, ne znamo cijeli vaš razgovor i tijek dogovora. Naravno da imate pravo odustati ukoliko niste zainteresirani za zamjenu, ali druga strana je to mogla protumačiti kao otezanje, predomišljanje, a već ste koliko vidim iz povratne bili pri nekom dogovoru koji dan bi se javili/slali. > Bez ljutnje, ali ja kad bih dobila upit za zamjenu i rekla toj osobi da bi se mogli mijenjati, a međuvremenu mi se javi druga osoba, radije bih od te druge kupila ukoliko mi se nešto toliko sviđa, a sa prvom koja je pitala- ispoštovala bih zamjenu ako je cura fer u komunikaciji i čini se poštena i realna. Ne volim predomišljanje: sad bih kod jedne, a možda je bolje kod druge. > Ali eto, svatko postupa na svoj način. Bez ljutnje, to je samo moje mišljenje :D Tako je,uglavnom se slažem s vama da ja malo i nisam ispala fer,ali ja sam nju pitala ako nije bed ..znači da nisam potpuno odustala,a ona meni odg da će mi ostaviti negativnu ovo-ono..ma taj njezin bezobrazluk mi je pokazao da ipak ni ne želim onda surađivati s njom,mogle smo se lijepo dogovoriti ,i još mi piše tamo koješta,ma de...
2016 12 07
> Vikili: > Pa sobzirom da ni podatke niste razmjenile nije grijeh odustati..Upravo sam u filmu...Cura me molila da joj čuvam čizme...Čuvala sam tjedan dana..i drugima govorila da su prodane..Kad sam joj poslala poruku da joj čuvam već tjedan dana i više..rekla je nakon dva dana da je na svadbi...poslije je rekla da je zaružila..i tako već dva tjedna...Što bi vi napravili?..Mogla sam ih prodati...a ja ih čuvam..jer je takav bio dogovor..Sada su joj došli gosti...Naravno ne čuvam joj više..ali nikad nisam nikom ostavila negativnu.. pa ne bi ni ja njoj da ostavim negativnu,ali ona je meni prva ostavila,ja bi svoju rado izbrisala,jer do suradnje nije ni došlo,niti do razmjene podataka
2016 12 07
> NadaMihaljevic: > > katarinamartina: > > > fensi3322: > > > A sto da joj napisem ..uopce mi se neda s njom raspravljati jer se pravi previse pametna a lijepo sam joj objasnila zastoo ..zasto se toliko naljutila nije mi jasno > > > Pa bar sam joj rekla zasto ne zelim > > Svatko može od kupoprodaje i od zamjene odustati i to nije za negativnu. Ipak, napisala si joj razlog zašto si odustala od zamjene, a taj je da ćeš se s drugom curom mijenjati. Mogla si 1001 jedan drugi razlog navesti, a ne taj koji jesi, jer si je na taj način povrijedila. > O sunce mu žarko! Pa ovdje se mora paziti na tuđe osjećaje više nego u kakvoj plačljivoj sapunici! > Ako sam dobro shvatila, ovdje se preporučuje da bi bilo bolje lagati nego reći istinu - jer istina je povrijedila njezine osjećaje? O, kakva je to okrutnost, kakva strahota... reći otvoreno da ti se više sviđa neka krpica od neke druge osobe, pa ćeš se radije s njom mijenjati?! > Pa došli smo dotle da ćemo morati strahovati od tužbi zbog duševnih boli prouzročenih time što smo neku krpu odlučile prodati ili mijenjati s nekim drugim :') Pa slažem se skroz,uvijek svima sve iskreno kažem,a većina njih kaže i meni,pa se ja ne ljutim,prebolim to haha :) </3 i ako mi srce znaju slomiti heh :P
2016 12 07
imam još jedan problem da li je iko ikada dobio ovakvu šifru za tisak paket? CC023127804HR
2016 12 07
> fensi3322: > imam još jedan problem > da li je iko ikada dobio ovakvu šifru za tisak paket? > CC023127804HR Hm... Pa izbaci da to ne postoji .. :S Nadam se da će ti netko moć pomoć oko toga
2016 12 07
> Marie13: > > fensi3322: > > imam još jedan problem > > da li je iko ikada dobio ovakvu šifru za tisak paket? > > CC023127804HR > Hm... Pa izbaci da to ne postoji .. :S > Nadam se da će ti netko moć pomoć oko toga Znam da kao i meni što tako izbacuje ,ali zar ne počinje šifra od tiska paketa TP,koliko me sjećanje služi? a i žena mi rekla poslala sam ti preko tiska bla bla...a ja njoj uopće nisam dala podatke od tiska već od pošte hm
2016 12 07
hm, samo navratih da zaplješćem Nadi na fenomenalnom upisu :-) sve točno i fino sročeno!
2016 12 07
fensi3322 imaš pravo , niste razmjenile podatke , i nemati pravo ostaviti negativnu, što se tiče profila mogu se koristi dva , neki imaju i bezbroj. Brudosuza gori gori. :') :') :') :') :')
2016 12 07
> stela456: > fensi3322 imaš pravo , niste razmjenile podatke , i nemati pravo ostaviti negativnu, što se tiče profila mogu se koristi dva , neki imaju i bezbroj. Brudosuza gori gori. :') :') :') :') :') znam da,ali što je napravila je za plakat i pozirno je,i ne uopće ju nisam skužila haha
2016 12 07
fensi3322 ne brini se važno je da si na vrijeme skužila , :*
2016 12 07
> fensi3322: > imam još jedan problem > da li je iko ikada dobio ovakvu šifru za tisak paket? > CC023127804HR To je šifra za slanje paketa postom. Ja slala i dobila takvu sifru
2016 12 07
> kristinanu1996: > > fensi3322: > > imam još jedan problem > > da li je iko ikada dobio ovakvu šifru za tisak paket? > > CC023127804HR > To je šifra za slanje paketa postom. Ja slala i dobila takvu sifru a hvala,je je..možda se gospođa zbunila :") tj.vjerovatno
2016 12 07