Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imam li ja pravo??

Prije je serijski broj započinjao sa RB pa su promijenili na RC. Promjena je u njihovom sustavu serijskih brojeva pošiljki. Odsad će se upotrebljavati CC.
2016 12 07
Lunass, ovo je trgovina, a ne potpisivanje predbračnog ugovora. Ako uđem u Mango i tamo mi se svidi haljina i već sam pred blagajnom s njom, ali onda ipak odlučim pogledati u H&M i tamo nađem jednu koja mi se više sviđa, hoću li morati prodavačici iz Manga plaćati odštetu za duševne boli? Ili ću morati kupiti obje, da prodavačica iz Manga ne stekne o meni loše mišljenje i pomisli da se 'premišljam'? Pa naravno da se premišljam! Do trenutka kad se napravi razmjena podataka svatko ima pravo na premišljanje. A ne poslije lupanje po čelu.....
2016 12 07
Svatko ima svoje uvjete suradnje. Ja sam istaknula da nemamo cijeli razgovor prema kojem možemo znati cijeli tijek suradnje. U povratnoj stoji da je već dogovoreno slanje za pon, pa je Fensi3322 odgodila za srijedu i koliko sam shvatila nije se prvo sama izjasnila da će odustati od zamjene, nego tek onda kada ju je korisnica pitala da potvrde to slanje za srijedu. Zbog toga je druga strana to mogla shvatiti na drugi način, kao zavlačenje i neozbiljnost. Moje mišljenje je da je to ipak mali propust od strane Fensi3322, ali da se sve moglo pokušati izgladiti, bez tih negativnih. Žao mi je ako je druga strana bila na neki način bezobrazna kako saznajemo, a i to nismo sami mogli pročitati iz nekog razgovora da je predočen. Slažem se da ovo nije potpisivanje predbračnog ugovora, ali kupovanje u trgovini gdje postoji blagajna i prodavačicu vidiš uživo je jedno, a kupovanje preko krpica je nešto posve drugo. Ovdje se samo izmjenjuju poruke, stoga nikad ne znaš hoće li se neka korisnica uvrijediti na nešto napisano. Kažem, bez ljutnje ikoga, to je samo moje mišljenje. Onako kako sam ja neke stvari vidjela. Niti sam surađivala s jednom niti sa drugom, niti mi je cilj biti na nečijoj strani.
2016 12 07
> gitadevi: > Lunass, ovo je trgovina, a ne potpisivanje predbračnog ugovora. Ako uđem u Mango i tamo mi se svidi haljina i već sam pred blagajnom s njom, ali onda ipak odlučim pogledati u H&M i tamo nađem jednu koja mi se više sviđa, hoću li morati prodavačici iz Manga plaćati odštetu za duševne boli? > Ili ću morati kupiti obje, da prodavačica iz Manga ne stekne o meni loše mišljenje i pomisli da se 'premišljam'? > Pa naravno da se premišljam! Do trenutka kad se napravi razmjena podataka svatko ima pravo na premišljanje. A ne poslije lupanje po čelu..... exactly.
2016 12 07
e ovako zamjena da bi ona od mene uzela duks,a ja od nje donji dio trenerke je dogovorena 2.12-petak,ja sam rekla da šaljemo u ponedjeljak ,ali ipak sam ponedjeljak i utorak bila zauzeta i nisam joj mogla poslati,pa sam joj javila za srijedu,u međuvremenu sam pitala jednu curu za zamjenu za haljinu,na što mi je ona rekla da joj se samo taj duks sviđa ja sam onda pitala curu od koje sam dobila negativnu da li bi se naljutila ako ja odustanem i objasnila joj zašto,pa ako joj nije bed da odustanem od njezine trenerke koja je još i oštećena,ali nisam na to toliko ni gledala jer nije strašno na što je ona meni odgovarala da sam ja ovakva onakva i da će mi ostaviti negativnu..itd..i ja njoj reko doviđenjaaa
2016 12 07
> Brdosuza: > > beta12: > > ljudi HELLPPPP jel ima da neko prodaje ekstenzije na češljiće svijetlo smede ili plave da su od 100 grama pa na vise al za 300 kn > Di gori? :') :') > Imaš podforum..i teme kupujem/tražim :) HAHAHAHA DI GORI HAHA VRH
2016 12 07
> fensi3322: > A sto da joj napisem ..uopce mi se neda s njom raspravljati jer se pravi previse pametna a lijepo sam joj objasnila zastoo ..zasto se toliko naljutila nije mi jasno > Pa bar sam joj rekla zasto ne zelim Reci joj samo da procita pravila krpica,pa ce znati kada se daju negativne. I spusti je na zemlju jednom dobrom roditeljskom x-)
2016 12 08
> gabrijelax: > > fensi3322: > > A sto da joj napisem ..uopce mi se neda s njom raspravljati jer se pravi previse pametna a lijepo sam joj objasnila zastoo ..zasto se toliko naljutila nije mi jasno > > Pa bar sam joj rekla zasto ne zelim > Reci joj samo da procita pravila krpica,pa ce znati kada se daju negativne. > I spusti je na zemlju jednom dobrom roditeljskom x-) al cura se stvarno treba spustiti na zemlju,e da vi vidite te poruke samo mi glupo ih iznositi javno
2016 12 08
Pa najbolje bi bilo da priložiš poruke, kad se već razvukla tema da vidimo točno sve :')
2016 12 08
Ma sta imas stavljat privatne poruke, dovoljno je ovdje objasnjeno. Nema suradnje,predomislila si se a ova se uvredila. Ako je toliko ocajna nek se uvredi ali nema pravo stavit ti negativnu. Treba nekad biti malo normalan, a ne ponasat se ko neko balavo dijete kad mu nedas igracku. A tu na krpicama ima milion takvih balavica koje se ne znaju ponasati nit imaju kulture uopce. Joj joj na svasta sam ovdje naletila...danima bi mogla pricati o tome. Javi se adminu da ti obrise negativnu.
2016 12 09
> NadaMihaljevic: > > katarinamartina: > > > fensi3322: > > > A sto da joj napisem ..uopce mi se neda s njom raspravljati jer se pravi previse pametna a lijepo sam joj objasnila zastoo ..zasto se toliko naljutila nije mi jasno > > > Pa bar sam joj rekla zasto ne zelim > > Svatko može od kupoprodaje i od zamjene odustati i to nije za negativnu. Ipak, napisala si joj razlog zašto si odustala od zamjene, a taj je da ćeš se s drugom curom mijenjati. Mogla si 1001 jedan drugi razlog navesti, a ne taj koji jesi, jer si je na taj način povrijedila. > O sunce mu žarko! Pa ovdje se mora paziti na tuđe osjećaje više nego u kakvoj plačljivoj sapunici! > Ako sam dobro shvatila, ovdje se preporučuje da bi bilo bolje lagati nego reći istinu - jer istina je povrijedila njezine osjećaje? O, kakva je to okrutnost, kakva strahota... reći otvoreno da ti se više sviđa neka krpica od neke druge osobe, pa ćeš se radije s njom mijenjati?! > Pa došli smo dotle da ćemo morati strahovati od tužbi zbog duševnih boli prouzročenih time što smo neku krpu odlučile prodati ili mijenjati s nekim drugim :') Ja bih jednostavno napisala ' Oprosti, ali odustala sam' a i ne bi je zavlačila od petka do srijede, a u međuvremenu s drugom dogovarala. Nitko od nikoga pa tako niti od tužbi za tako nešto ne strahuje, nema to nikakve veze s onim što sam komentirala.
2016 12 09
> katarinamartina: > > NadaMihaljevic: > > > katarinamartina: > > > > fensi3322: > > > > A sto da joj napisem ..uopce mi se neda s njom raspravljati jer se pravi previse pametna a lijepo sam joj objasnila zastoo ..zasto se toliko naljutila nije mi jasno > > > > Pa bar sam joj rekla zasto ne zelim > > > Svatko može od kupoprodaje i od zamjene odustati i to nije za negativnu. Ipak, napisala si joj razlog zašto si odustala od zamjene, a taj je da ćeš se s drugom curom mijenjati. Mogla si 1001 jedan drugi razlog navesti, a ne taj koji jesi, jer si je na taj način povrijedila. > > O sunce mu žarko! Pa ovdje se mora paziti na tuđe osjećaje više nego u kakvoj plačljivoj sapunici! > > Ako sam dobro shvatila, ovdje se preporučuje da bi bilo bolje lagati nego reći istinu - jer istina je povrijedila njezine osjećaje? O, kakva je to okrutnost, kakva strahota... reći otvoreno da ti se više sviđa neka krpica od neke druge osobe, pa ćeš se radije s njom mijenjati?! > > Pa došli smo dotle da ćemo morati strahovati od tužbi zbog duševnih boli prouzročenih time što smo neku krpu odlučile prodati ili mijenjati s nekim drugim :') > Ja bih jednostavno napisala ' Oprosti, ali odustala sam' a i ne bi je zavlačila od petka do srijede, a u međuvremenu s drugom dogovarala. > > Nitko od nikoga pa tako niti od tužbi za tako nešto ne strahuje, nema to nikakve veze s onim što sam komentirala. nije,baš bilo tako,ali hajde...i nije niko nikoga zavlačio,a ona svakak nije htjela dati podatke do srijede,a ja sam joj u utorak napisala da ne bih i bla bla a u utorak sam pitala i tu djevojku za zamjenu pa ona htjela samo taj duks ta druga jel
2016 12 10
1 2 3