Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Doplatna marka

Zanima me dali se doplatna marka placa i kad saljes i prioritetno pismo
2016 12 09
da,bez obzira što i kako šalješ
2016 12 09
> leptiricaMo: > da,bez obzira što i kako šalješ A ako na tisku kupujes markicu dal se isto placa?
2016 12 09
ma da,sve se plaća :@
2016 12 09
o bože, i onda ja postavljam glupa pitanja? za priotitetno pismo ionako nemožeš kupit marku na tisku
2016 12 10
Ne ja sam onda mislila poslati kao obicno pismo.Ako ste vi neumne ne znaci da su i sve druge takve.Zato se radije drugi put ni ne javljajte.Mene je sam
2016 12 10
Ja sam mislila slati onda kao obicno pismo.A vi ako ste neumne ne znaci da si i druge takve.Ako nemate nista pametnog za napisati radije me zaobidite.Mene je samo zanimalo jer neznam. Pozdrav
2016 12 10
nismo "neumne", al doplatna marka je par kuna a ako se nešto šalje kao prioritetno pismo onda riskiraš par kuna. a i doplatna marka je za neke dobrotvorne svrhe, crveni križ mislim, i to jednom godišnje, nije kao ukras na kuverti. očito ti nije ni trebalo prioritetno kad ćeš poslat običnom markom
2016 12 10
> Pamella222: > nismo "neumne", al doplatna marka je par kuna a ako se nešto šalje kao prioritetno pismo onda riskiraš par kuna. a i doplatna marka je za neke dobrotvorne svrhe, crveni križ mislim, i to jednom godišnje, nije kao ukras na kuverti. očito ti nije ni trebalo prioritetno kad ćeš poslat običnom markom Nije jednom godišnje i iritantni su s tim do bola, ali ih štiti zakon. Kad je "tjedan", plaća se za svaku pošiljku, neovisno o tome kako se šalje i tko je dostavljač.
2016 12 10
slala sam kao paket i nisu mi nista naplatili i sad ti budi pametan
2016 12 17