Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Original ugg - isplativost..

Pozdrav cure ! :) Zanima me par pitanja pa ako netko moze pomoc.. 1. Vrijede li tih novaca? Gledala sam u KARLI, cijene se krecu od 1700 pa nadalje.. 2. Nosite li ih po kiši/ snijegu? (Unište li se?) Vidjela sam sad i neki kožni model.. 3. Mogu li izdrzat 3 sezone ( uz njih imam jos cizama pa ih ne bi nosila svaki dan..) 4. Kako ste opcenito zadovoljne ulozenim i dobivnem? Griju li vas? :) Hvala puno! Dvoumim se izmedu kupnje,a ne bi se htjela zeznut...nisu to male pare..
2016 12 10
I ono najvaznije..bude li nekad popust u Zagrebu na njih?? i jesu li jeftinije u Karli ili xyz?
2016 12 10
jedine čizme u kojima su noge tople i na -10,bar meni,kupujem samo orginal,izdrže 2 do 3 sezone,naravno uz predpostavku da se nosi i ostala obuća...ja kupujem u Karli...
2016 12 10
> ena763: > I ono najvaznije..bude li nekad popust u Zagrebu na njih?? i jesu li jeftinije u Karli ili xyz? ovi atraktivniji modeli nisu nikada na popustu bar koliko ja vidim..tj oni koji se meni sviđaju nisu ,:) x-)
2016 12 10
U xyz je bio nedavno popust i na sve uggsice 30% za clanove xyz kluba tak da je to dobro pratiti.. Ali ja bi nahvalila EMU AUSTRALIA..kupila sam si klasika model iste su kao ugg..ISTE znaci..vuna,koza,model,izgled,udobnost..ma sve kao ugg samo sto iza na peti pise EMU. U shoebedo kostaju 1299kn, al sad se da neki popust ugrabiti tako da toplo preporucujem☺️
2016 12 10
Super popust! Vjeruj mi odlicne su! Imam ih i zaista nema smisla dat skoro 1000 kn vise samo zato sto iza pise ugg😁
2016 12 10
Ne znam sta bi rekla al ja imam buce ko ugg kozne iz bosne (nema oznake marke) kvalitetne tople sralno iste mogu na kisu ne odljepljuju se ma milina.. dat za ugg samo jer su ugg tolike novce 😁luda kuca treba te pare zaradit
2016 12 10
Imam Tamaris..kiša, hladnoća, bura, led..tople, nepromočive i još jakooo očuvane. Cijena 100 eura, vrijede svaku kunu. Razmišljam se o kupnji ugg s, još na razmišljanju stojim. -))
2016 12 10
Zrinkic26 slazem se zato i razmisljam toliko...kao da kucu kupujem haha x-) Majalike zbog cijene ili? ako je zbog tog isto i kod meene heh :)
2016 12 10
> ena763: > Zrinkic26 slazem se zato i razmisljam toliko...kao da kucu kupujem haha x-) > Majalike zbog cijene ili? ako je zbog tog isto i kod meene heh :) Ma ne znam, kako comestai kaže oma za te novce punoo ljepših. Al fora su mi, samo ne znam bi li mi se i u stil uklopile, a naravno da i cijena igra dosta, ne bih bacila tolike novce baš. A najvažnije, imam problema sa kralješnicom a ne znam koliko noga pleše i to. Vidim da se dosta curama straga iskrive, ko neke šlape dođu.
2016 12 10
mogu izdržati i 5 sezona ako treba, ja sam svoje prodala petu sezonu..cura bila prezadovoljna!
2016 12 10
moje preporuka je uggs ispred Emu,imam oboje...meni osobno neusporedive što se tiče topline krzna i nepromočivosti,ali to je samo moje mišljenje
2016 12 12
<3 <3 <3 Odlično ja isto kupila pa mi male ,:) ,:) x-) x-) :') :')
2017 01 31
ajme kako?? ja sam skuzila (barem po meni) da od tih koznih mi treba 38,a one od brusene koze 37! iako su me u jednoj karli pokusali uvjerit da mogu proc pod 37 (samo zato sto nisu imali 38...sve bi rekli da podvale,ali nisam se dala..) koje ste vi uzeli? mozete zamijenit?
2017 01 31