Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Preporuka stranica na facebooku

tražim stranice s kojih je pouzdano i jeftino kupovati odjeću i obuću ( može i original i fake) posebno trenirke i tenisice :")
2016 12 10
Prva koja mi pada na pamet je Šaptač cipelama, ne znam jesi li već čula za njih no po meni imaju vjerojatno najveći i najbolji izbor od svih drugih facebook stranica te vrste :") <3
2016 12 11
Najjeftiniji virtualni butik za fejkuse🐽 to je za fejkuse imam dvije trenirke od likre.. peri deri odlične. Na fb
2016 12 11
Šaptač naručuje stvari iz Kine + obilna provizija i čekaš naravno 15-30 dana a i vise.. tako da ja ne bi to preporučila :) po meni su slatki butici na fejsu, nisu prejeftini ali ista odjeća u mom gradu košta vise pa je ok :D > miss007: > Prva koja mi pada na pamet je Šaptač cipelama, ne znam jesi li već čula za njih no po meni imaju vjerojatno najveći i najbolji izbor od svih drugih facebook stranica te vrste :
2016 12 11
E imaa butik charlie na fb placanje pouzecem 35kn niske su im cijene puno haljina imaju al vecinom univerzalni brojevi.. dostava postom.. imaju puno sad snizenja.. povoljni su jako..
2016 12 11
Ja nikako naletiti na to jeftino hahah...hvala curee :")
2016 12 11
> Chanella: > Ja nikako naletiti na to jeftino hahah...hvala curee :") Odi na hm webshop napravi mailove uzmi kod za beaplatnu postarinu i 25 posto popusta i shoppingiraj.. kod se unosi sad na drugom mjestu kod paymenta i to je to.. isplati se i dodje ti za dva tri dana osim ak ai na otoku..
2016 12 11
Aa nisam to znala hvala puuno punoo <3
2016 12 11