Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Što mislite o - odlascima i brisanju profila?

Primjetila sam da ima korisnica koje svaki tjedan ili mjesec "odlaze" i "brišu" profil. Uglavnom jedno te iste. Odbija li vas to? Ja nekako mislim da, ako objaviš da odlaziš, neće ti pomoći, ako je netko htio kupiti već bi to i napravio.
2016 12 12
Ukoliko max snize cijene, smatram da je to u redu ☺
2016 12 12
Ma ja, sele u toplije krajeve, tamo di ni sunce ne ulazi😅 kao da je nekog briga😅 kaže idem i ne mogu sve sa sobom ponijet😅o jadna😅
2016 12 12
Takve teme niti ne otvaram, opet netko odlazi "u inozemstvo"?
2016 12 12
Koliko sam primjetila samo je jedna korisnica koja je tako nešto objavila snizila max cijene radi selidbe pa joj je bilo u cilju riješit se, ostalo što sam viđala baš i nije bilo dam samo da probam. Ali nije ni u tome poanta. Svako malo netko seli i briše profil koji, koliko sam shvatila, može samo admin obrisati, a konstantno si rade reklamu, također protiv pravila.
2016 12 12
> IvanaHercegovac: > Ma ja, sele u toplije krajeve, tamo di ni sunce ne ulazi😅 kao da je nekog briga😅 kaže idem i ne mogu sve sa sobom ponijet😅o jadna😅 :') :') :') slažem se u potpunosti.
2016 12 12
Kako im se samo da brisati i ponovo stavljati, ..ma ima dosta tih ptica serica :') :') :P
2016 12 12
> valeera: > Primjetila sam da ima korisnica koje svaki tjedan ili mjesec "odlaze" i "brišu" profil. > Uglavnom jedno te iste. > Odbija li vas to? > Ja nekako mislim da, ako objaviš da odlaziš, neće ti pomoći, ako je netko htio kupiti već bi to i napravio. Ma samo se reklamiraju nekaznjeno. Neke sele pa nikako da odsele .. nekad me bas nriga a nekad bi im poderala sve sa profila
2016 12 12
Da mi je kuna za svaki put kad sam ovdje pročitala da neka krpičarka ''odlazi'' sad bi bila milijunašica :') :')
2016 12 12
Mislim da mi idu na patku bez kljuna. Odi brate, pokloni sve nekome i bok, nema potrebe za teatralnošću. ,:(
2016 12 12
Ne znam jeste kad pokusale sta kupit od tih oglasivacica.. ja jesam ladno sam trazila 50 snizenja za neku precijenjenu stvar.. nula bodova rijetko koja oce snizit a ave bi se riješile stvari.. ik mozda samo nisan imala srece
2016 12 12
Ovdje stalno netko seli :') :') :')
2016 12 12
> SaraKedavra: > Mislim da mi idu na patku bez kljuna. Odi brate, pokloni sve nekome i bok, nema potrebe za teatralnošću. ,:( ah ne, takva tema barem jednom tjedno, i uvijek praćena srcedrapateljnom pričom, tipa "odlučili smo potražiti sreću u inozemstvu" ili "nadamo se novom početku" :-D teatralnost je tu ključni faktor.
2016 12 12
Sve sele bar 5 puta tjedno,ono idu od mame k svekrvi i natrag.
2016 12 12
Ma sad je još i dobro, kad se sjetim pred godinu dana sve nekud sele, ali nikako da odsele.Btw i dalje su tu.
2016 12 12
1 2