Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Da li ima netko da je zadovoljan na poslu?

Ja sam zadovoljna! Nakon svega sto sam prošla s raznim neobrazovanim primitivcima- neisplata plaće, maltretiranje, omalovažavanje, iskorištavanje, neplaćeni prekovremeni, rad bez slobodnih dana, stres, napokon olakšanje. Nikad mi nije bio problem raditi, promijenila sam stvarno dosta poslova s obzirom koliko godina imam. Najgore od svega mi je bilo trpiti ponižavanje i podmetanja zbog završenog faksa od strane starijih kolegica s nižom stručnom spremom i valjda straha da ću ih zamijeniti jer iskreno ne znam zbog čega bi netko mogao biti toliko zao. "Završila si 5 godina faksa, a ja te moram učiti! Što vas uopće uče na tom faksu?? Kako to ne znaš?? Danas očito svatko može završiti faks.." ..itd.. Napokon imam posao u skladu sa stručnom spremom, znanjem i vještinama. Idem na posao bez grča u želucu, sretna sam i zadovoljna. Hvala Bogu da sam imala snage dati otkaz i ustrajati da više ne pristajem na ništa manje nego zaslužujem. Da se razumijemo i u ovom poslu ima stresa, ali uz dobar kolektiv, plaću i poštivanje radnog vremena sve je lakše!
2016 12 14
Ja sam isto sad skroz zadovoljna poslom, ima loših trenutaka, ali smo mali kolektiv od kojih nas se pola zna s faksa i svi smo super. Konačno. :)
2016 12 14
> zeebic: > Evo ja imam samo 20 godina,posao sam započela čim sam napunila 18 i mogla otvoriti obrt, studiram i radim u obrtu koji sam sama osnovala, za velike veleprodaje i narudžbe tako da je svaki dan aktivnog posla do 6-7h na dan i mogu Vam reći tko god ima ideju i mogućnost treba započeti sam. Ništa manje rada nego u velikim firmama ali puno više volje i želje za posao kad znate da radite za sebe a ne za druge. Već dvije godine se svako malo znatno širim i prezadovoljna sam. Nije mi jasno kako postoje loši direktori, vlasnici poslodavci te kako se loše odnose prema svojim radnicima a znaju da oni rade za njih.. Koji obrt ako smijem pitati? :)
2017 02 02
1 2