Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Bok krpice, GREŠKE POSVUDA :/

Pozdrav svima ! Mene zanima zašto su opet problemi na sve strane na ovoj stranici. Imate puno korisnika , sigurna sam vise zadovoljnih nego nezadovoljnih. Zaista je super stranica i puno pomaže svima u svakom pogledu. Nije li vrijeme da sada nađete poštenog programera za razvijanje vaše stranice? Ovo komentiram jer zaista ne namjeravam uvrijediti nikoga već samo kao, još uvijek zadovoljan član, mogu primijetiti da na stranici popravite neku grešku i onda se pojavi 5 novih. Tipa slike se ne mogu pregledavati. Neki dan sam stavljala nove slike nekih stvari, i idem prevrtiti tih 5 slika - ne mogu. Samo prvu mogu vidjeti. Otišla sam kod drugih, reko mozda sam ja nesto zeznula, vidim ne mogu pregledavatai ni tuđe slike, vidim samo jednu i to onu koja je na naslovnoj. A vidim ima ih više , znaci isti problem kao i kod mene. Druga stvar, ako je već dodana opcija gdje će korisnici ove stranice, dat novce (bez obzira bilo to 5 ili 20kn) zašto ne mogu vidjeti datume za koje dajem novce. Opcija promoviranja artikala je odlična, svaka čast na ideji ali neki dan nakon neuspjelog pokušaja sa slikama, idem uplatiti novce da krenem promovirati stvari pred Novu godinu, a i prvi mjesec. Prvo mi se ponude samo 3 dana, i to 24.,25.,26.12. Ništa više i ništa manje, samo ta 3 dana. Rekoh ajde, nisam dugo bila ovdje ajde. Odaberem sva 3 dana, platim i odem pogledati svoje artikle koje cu aktivirati po danima. Odjednom 24.,25.,26.12. postaju 30.,31.,01. Tu sam već malo počela šizofrenirati jer plaćam određene dane, a dobijem nešto treće nakon što sam to odabrala unatoč malom izboru datuma. Drage krpice, super ste ali razmislite o svome poslu inace ovo nece imati smisla. Greške na stranici su još pregled kroz ruke ali uzimati novce i davati nesto trece za to - e tu vec mozete uci u skupinu ljudi koja je oznacena kao ''grupe prevaranata'' na ovoj stranici. Lp i sretne blagdane *zadovoljni korisnik Izabela
2016 12 24
Ove Vip usluge, slažem se, bezobrazno je da ne rade za datume koje odabereš i koje si platio.
2016 12 24
> hanami: > Ove Vip usluge, slažem se, bezobrazno je da ne rade za datume koje odabereš i koje si platio. hvala :) ali bas ne pomaze, vidim da i drugi sa manjim slikama imaju probleme nadajmo se da ce to rijesiti sto prije :) i sve ostalo
2016 12 24
> Design18: > > hanami: > > Ove Vip usluge, slažem se, bezobrazno je da ne rade za datume koje odabereš i koje si platio. > hvala :) ali bas ne pomaze, vidim da i drugi sa manjim slikama imaju probleme > nadajmo se da ce to rijesiti sto prije :) i sve ostalo Veličina slika nema veze s tim. Čitaj što ti pišem.
2016 12 24
Whoa, tek sad vidim da mi je netko pokusao pomoci na onoj temi! :O Hvala, 😄pokusat cu prvom prilikom!
2016 12 24
> hanami: > > Design18: > > > hanami: > > > Ove Vip usluge, slažem se, bezobrazno je da ne rade za datume koje odabereš i koje si platio. > > hvala :) ali bas ne pomaze, vidim da i drugi sa manjim slikama imaju probleme > > nadajmo se da ce to rijesiti sto prije :) i sve ostalo > Veličina slika nema veze s tim. Čitaj što ti pišem. u redu je sve sam prrocitala. Spomenut je i problem zbog velicine slika. Mozes i ti procitati sto si napisala. Hvala jos jedno lp ugodni blagdani
2016 12 24