Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ŠTO UČINITI ????

kad nekome nesto rezerviram, svima koji se jave iza toga kazem datum i pitam zele li da im javim ako je rezz propala.
2017 01 03
u opisu artikla sam na sam početak stavila napomenu da je rezervirana do 05.01. za xxxyyyy curama koje su zainteresirane sam obećala da ću se javiti ako rezervacija slučajno propadne, premda sam, ne znam ni sama zašto, napomenula da sam sigurna da će bunda biti prodana..... čini se da sam i ja naivna ili samo sudim po sebi...... ja bih, bez obzira na situaciju koju imam, održala obećanje i zamolila nekog od rodbine ili prijatelja da tu uplate izvrše umjesto mene.... čisto da ispoštujem dogovor.... ali nismo svi isti!
2017 01 03
> FlyGirl5: > u opisu artikla sam na sam početak stavila napomenu da je rezervirana do 05.01. za xxxyyyy > curama koje su zainteresirane sam obećala da ću se javiti ako rezervacija slučajno propadne, premda sam, ne znam ni sama zašto, napomenula da sam sigurna da će bunda biti prodana..... čini se da sam i ja naivna ili samo sudim po sebi...... ja bih, bez obzira na situaciju koju imam, održala obećanje i zamolila nekog od rodbine ili prijatelja da tu uplate izvrše umjesto mene.... čisto da ispoštujem dogovor.... ali nismo svi isti! I ja bih. Ali da, nismo svi jednaki... neki su jednakiji od drugih.
2017 01 03
> FlyGirl5: > u opisu artikla sam na sam početak stavila napomenu da je rezervirana do 05.01. za xxxyyyy > curama koje su zainteresirane sam obećala da ću se javiti ako rezervacija slučajno propadne, premda sam, ne znam ni sama zašto, napomenula da sam sigurna da će bunda biti prodana..... čini se da sam i ja naivna ili samo sudim po sebi...... ja bih, bez obzira na situaciju koju imam, održala obećanje i zamolila nekog od rodbine ili prijatelja da tu uplate izvrše umjesto mene.... čisto da ispoštujem dogovor.... ali nismo svi isti! pa onda redom dojavljuj iza 5og, ako odlucis zeni ne produzit rezervaciju. ja kao plus gledam cinjenicu da je javila ista. kamoli da ne odustaje vec moli jos koji dan. na tebi je oces/neces produzavat rezervaciju uopce.
2017 01 03
Ja bi pričekala do 5. pa ako nakon toga ne plati oslobodi bundu i dalje je prodaj.
2017 01 03
Cekaj do dogovorenog datuma a nakon toga prodaj. Svaka cast svakome al ja sam na taj nacin izgubila x rezervacija. Rezerviraju pa onda odugovlace ili se vise ne jave. Sorry al ako nemas novaca pusti da kupi neko drugi i gotovo.
2017 01 03
Pričekat do dogovorenog
2017 01 03
Pazi moju situaciju! Nakon 25 dana rezervacije javi mi da ipak nema novaca. Ali obecavala je uplatiti akontaciju, al nije stigla, pa je dala novce sestri koja nije uplatila iz nepoznatih razloga, pa je zavrsila sa sinom u bolnici....i na kraju balade, nakon25 dana obecavanja ipak javi da prodam dalje!!!! Radi se o zimskoj jakni tommy hilfiger koju bi do sada 99% bila prodala ali ne, ja po dogovoru cekam.... Ma ne rezerviram vise NIKOME!!!!!! Moj ti je savjet, prodaj dalje!!!!!
2017 01 03
i ja uvijek čekam...pričekajte još malo, recite gospođi da ju možete sačekati još nekoliko dana npr. do 8 ili 10.
2017 01 03
Budući da je u oglasu jasno naznačeno kome si izvrsila rezervaciju, mogu podijeliti osobno iskustvo i reći da je to kupilica kojoj sam vise puta drzala rezervaciju od ++ mjesec dana i baš svaki puta je svoju obavezu valjano i na vrijeme izvršila. To je osobna odluka kao i odluka da nekome rezerviras predmet - mene nikada nitko nije zavaljao za rezervacije, često puta su trajale duže od mjesec dana. Istina, život je prilično nepredvidljiva kategorija, no ja bih radi sebe držala do riječi koju sam nekome dala jer to govori o meni, a njeno poštivanje ili nepoštivanje dogovora će govoriti o njoj. 5.01. je za dva dana - iza tog datuma bih ju prodala dalje.
2017 01 03
Bravo, Wizard! I ja pričekam ljude kad je u pitanju rezervacija.....a kvalitetna stvar i lijepa se ionako vrlo brzo proda,ako je propala rezervacija.....u to sam se uvjerila iz osobnog iskustva.
2017 01 03
evo, žena mi se javila porukom..... navela je brojne probleme, svoju bolest, bolnicu, slijepu baku kojoj traži njegovateljicu.... ne želim sada iznositi sve što ju je snašlo....... uglavnom. 05.01. bi uplatila barem dio /nije odredila koliki dio/ kako bih ja bila sigurna da će bundu kupiti, a drugi dio bi platila kasnije /nije odredila datum/, iz čega proizlazi da sam ja opet nit' na nebu, nit' na zemlji. niti ću ja imati novce, niti će ona imati bundu.... još joj ništa nisam odgovorila, ali sve sam bliža odlucu da joj zahvalim i dam bundu dalje u prodaju. razmišljajući o svemu što mi je napisala došla sam do zaključka da bi meni u tako teškoj obiteljskoj situaciji u kakvoj se ona našla, bunda pala u posve drugi plan i svakako bih odustala od kupnje jer čovjeku tada nije do takvih stvari već se mora posvetiti rješavanju bitnih prioriteta u životu, a ova ih žena itekako ima.... mislite li da je unfear od mene ako joj zahvalim na ponudi o odbijem ovakav način plaćanja ???
2017 01 03
Ja bi se zahvalila i rekla ako do 5.1, ne moze uplatiti cijeli iznos da se realizira prodaja, da bunda ide drugom kupcu. Po tome bi skroz ispostovala dogovor koji je bio uplatiti do 5.1. kaj ne? Ona nije, probleme kakve ima, ima, tebe se to bas i ne tice jer je moguce da ces izvisiti tj i nakon akontacije se natezati s njom. Ako ti je hitno da prodas, prodaj i gotovo. Dogovor je bio da uplati 5.1. i to je to.
2017 01 03
Ja bih pristala ne razmisljajuci sto je njen prioritet; to je njena stvar. Ti odredi uvjete i dinamiku plaćanja: po meni je logicno da ti s 5.01. uplati 30% cjelokupnog iznosa - i to je nepovratni avans. Znači, ukoliko ne ispostuje naredni termin(e) plaćanja, ona je na gubitku, ti ne. Jasno joj te uvjete naznaci kao i krajnji rok od kojega nemoj odstupiti i nemoj da bude duži od 20.01. Meni bi to bio krajnji rok. Dakle, ako je ona spremna uplatiti avans i izgubiti 30% iznosa - prilično riskira i vjerojatno ce ispostovati dogovor do kraja. A ako ne ispoštuje, zadrzavas si tih 30% plus opciju prodaje bunde drugome kupcu. A bundu ces ionako prodati neovisno o godišnjem dobu; bunde se prodaju i ljeti.
2017 01 03
> wizardica: > Ja bih pristala ne razmisljajuci sto je njen prioritet; to je njena stvar. > Ti odredi uvjete i dinamiku plaćanja: po meni je logicno da ti s 5.01. uplati 30% cjelokupnog iznosa - i to je nepovratni avans. Znači, ukoliko ne ispostuje naredni termin(e) plaćanja, ona je na gubitku, ti ne. Jasno joj te uvjete naznaci kao i krajnji rok od kojega nemoj odstupiti i nemoj da bude duži od 20.01. Meni bi to bio krajnji rok. Dakle, ako je ona spremna uplatiti avans i izgubiti 30% iznosa - prilično riskira i vjerojatno ce ispostovati dogovor do kraja. > A ako ne ispoštuje, zadrzavas si tih 30% plus opciju prodaje bunde drugome kupcu. A bundu ces ionako prodati neovisno o godišnjem dobu; bunde se prodaju i ljeti. Slažem se. Tim više što ste vi imali iskustva s kupilicom baš u vezi rezervacija i ona su pozitivna.
2017 01 03