Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ŠTO UČINITI ????

Ja uvijek mislim da je 30% NEPOVRATNOG avansa / pologa dobar zaštitni mehanizam kojim prodavatelj usluge /predmeta diktira svoje uvjete, pokazuje dobru volju, ali i štiti svoju poziciju, dok kupac predmeta/usluge pristajanjem na taj uvjet daje priličnu garanciju da ce obavezu ispostovati - jer u protivnom gubi i predmet i dio novca. I mislim da je to prilično fer pristup rješenju situacije za obje strane.
2017 01 03
Bunda je prekrasna,na tvom mjestu je ne bih nikome prodala
2017 01 03
Koliko je meni poznato, trebala bi ga prtscr jer poveznice ne rade osim tebi koja si prijavljena
2017 01 04
ne ide mi ovo postavljanje razgovora :,'(
2017 01 04
Poslušaj witardicu. Ponudi joj avans od 30% i to odmah da uplati. Ukoliko na to pristane, a nije ti hica s lovom, imaš garanciju.ali neka ti ponudi realan rok kojeg će se držati.... nemoj da ti se dogodi da te zavlači ko mene jedna kojoj pošteno čuvam stvarčicu 2 mjeseca, kao za poklon za Božić. I onda me tik pred Božić ispali.
2017 01 04
Fly, bili ste ljubazni, susretljivi i korektni. ovo više nema smisla nimalo. vratite bundu u prodaju, i prodat će se vrlo brzo.
2017 01 04
ma i ja se već osjećam kao neka glupača.... toliko je suradnji iza mene, uglavnom sve ugodne i na obostrano zadovoljstvo... ne volim ovakve situacije, a imam neki osjećaj da će sve ovo na kraju završiti nekim konfliktom gdje ću ja ispasti kriva i nepouzdana kao prodavač! užasavam se toga!
2017 01 04
To ti vjerujem... ali ne brini, znaš da si bila maksimalno susretljiva, fer i korektna. Maksimalno si pokušala izaći u susret kupcu i ako je realan, cijenit će to.... nažalost ovo je vrijeme kad smo svi malo bez novaca, prošla je blagdanska euforija i sto je tu je. Ako si nešto ne može netko priuštiti, a Boze moj... nije bilo suđeno i bok... ima puno gorih stvari u životu od jedne bundice manje u ormaru. 😊
2017 01 04
> FlyGirl5: > ma i ja se već osjećam kao neka glupača.... toliko je suradnji iza mene, uglavnom sve ugodne i na obostrano zadovoljstvo... ne volim ovakve situacije, a imam neki osjećaj da će sve ovo na kraju završiti nekim konfliktom gdje ću ja ispasti kriva i nepouzdana kao prodavač! > užasavam se toga! ne brinite. iznijeli ste slučaj, svi znaju o čemu se radi. bili ste ljubazni i strpljivi, ako do negatvne dođe, adminka će je obrisati, svakako je obavijestite o ovoj situaciji i linkajte temu.
2017 01 04
hvala svima na strpljenju i sugestijama! :")
2017 01 04
Uopće ne vidim razgovor jer mi je presitno..al čisto logično razmišljam sada, ako joj je nešto iskrslo i ne može kupiti zašto se jednostavno ne ispriča i odustane?? Šta ona sad želi? Sorry što pitam al ne vidim niš-((
2017 01 04
ukratko, ponudila mi je da uplati 05.01. iznos od 60-70kn a tek 20.01. ostatak. ja sam postavila uvjet 75kn 05.01. a 10.01. ostatak, ali nikako da s njom bilo što pametno dogovorim! ona lupa po svom i već mi je pun kufer. kaže da je pod stresom s kojim se ne može nositi... a sada sam stvarno i ja!!!
2017 01 04
Drži se ti prvotnog dogovora, ako do sutra ne uplati cijeli iznos prodaj bundicu nekome drugome. Zamišljam situaciju da ti sad uplati akontaciju, onda se javlja da ne može do 20. ostatak pa razvlači do proljeća. A onda joj sine da stiže ljeto i da joj bundica ipak ne treba. Pa te počne pilati da joj vratiš akontaciju. Bila si i više nego fer, prodaj dalje.
2017 01 04
od sinoć se nije javila, očekivala sam barem da će tražiti broj računa za uplatu akontacije, ali ni to nije učinila... sve mi se čini da ću ja izvisiti, a i moja se razmišljanja kreću u pravu tvojih LeSock, baš sam i ja to pomislila ,:(
2017 01 04
Pa kapulu mu poljubim, ako je takva situacija bunda je nebitna generalno govoreć, zar nije!?
2017 01 04