Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ŠTO UČINITI ????

> Majalike: > Pa kapulu mu poljubim, ako je takva situacija bunda je nebitna generalno govoreć, zar nije!? Baš.... ja kad imam problema u životu, zadnje na što pomišljam je shopping... :I Na koncu, nakon svega, mislim da ti je najbolje odmaknuti se od toga... napiši joj kolegijalnu i prijateljsku poruku; nažalost niste uspjele naći kompromis, nadaš se da će probleme koje ima uspješno riješiti, bunda joj nije bila suđena očito, i kad-tad naići će ne nešto drugo... Akontacija je ok stvar kad je kupac ozbiljan.... ali ovo neodgovaranje, ignoriranje dogovora (tj. netraženje broja računa za akontaciju) lupanje samo po svom... i pomicanje, ne više par dana nego 2 tjedna je baš besmisleno.... Eventualno sačekaj još sutra, iako lijepo ti je navela da sutra ne može ni 75 kuna uplatiti, a kamoli iznos cijele bunde....
2017 01 04
> mirnaz: > Fly, bili ste ljubazni, susretljivi i korektni. ovo više nema smisla nimalo. > vratite bundu u prodaju, i prodat će se vrlo brzo. x i za vise para ce otici za povratnu se ne sekiraj, bez suradnje ti nemre ostavit negativku, a u ovom slucaju nemre ostavit ni neutralnu jer je ona zeznula rok rezervacije.
2017 01 04
FlyGirl - ako nije trazila racun za uplatu i ukoliko ne pristaje na ove tvoje vrlo razumne uvjete, rokove i susretljivost, zaboravi tu priču i od sutra predmet drzi u prodaji. Učinila si sve što si trebala. Možeš biti mirna. Jer u redu je biti susretljiv i uslužan, no ako ovo postaje pasivna agresija kako to izgleda, ako se priči ne vidi kraj, a ti pritom gubiš živce - cijela ta drama ti ne treba; okončaj to bez puno objašnjavanja da se više ne iscrpljuješ. Sretno )
2017 01 04
> wizardica: > FlyGirl - ako nije trazila racun za uplatu i ukoliko ne pristaje na ove tvoje vrlo razumne uvjete, rokove i susretljivost, zaboravi tu priču i od sutra predmet drzi u prodaji. Učinila si sve što si trebala. Možeš biti mirna. > Jer u redu je biti susretljiv i uslužan, no ako ovo postaje pasivna agresija kako to izgleda, ako se priči ne vidi kraj, a ti pritom gubiš živce - cijela ta drama ti ne treba; okončaj to bez puno objašnjavanja da se više ne iscrpljuješ. Sretno ) <3
2017 01 05
dobro jutro, stvarno je vrijeme da okončan ovu priču jer doista, uz to što ovdje gnjavim sve vas, počinjem stvarno gubiti živce. evo, zadnja poruka od prije sat vremena glasi ovako: "Javim vam sve danas! Bolesna sam!" Iz ovoga iščitavam da priči nije kraj, podatke za uplatu nije tražila, vjerojatno slijede neki novi momenti i rasprave za koje stvarno više nemam sluha. Bunda ide ponovno u prodaju i nadam se uspješnom ishodu! Hvala svima na praćenju teme i nadam se da neću imati razloga ponovno se ovdje javljati, ali sa takvim kupcima čovjek može svašta očekivati!
2017 01 05
Naravno da ide u prodaju. Bože ljudi bez skrupula...
2017 01 05
> FlyGirl5: > dobro jutro, stvarno je vrijeme da okončan ovu priču jer doista, uz to što ovdje gnjavim sve vas, počinjem stvarno gubiti živce. > evo, zadnja poruka od prije sat vremena glasi ovako: "Javim vam sve danas! Bolesna sam!" > Iz ovoga iščitavam da priči nije kraj, podatke za uplatu nije tražila, vjerojatno slijede neki novi momenti i rasprave za koje stvarno više nemam sluha. > Bunda ide ponovno u prodaju i nadam se uspješnom ishodu! > Hvala svima na praćenju teme i nadam se da neću imati razloga ponovno se ovdje javljati, ali sa takvim kupcima čovjek može svašta očekivati! ne kuzis. mozda za nju nije zavrsena. za tebe jest ili nije ovisno iskljucivo o tebi. nemas kaj ocekivati. rezervacija zavrsava danas, amen, gotovo.
2017 01 05
drage moje, vjerojatno je ova tema već pala u zaborav, ali samo javljam da je bunda odmah po ponovnom oglašavanju prodana. nova vlasnica javila se danas po primitku paketa i izrazila mi svoje (pre)oduševljenje bundom, što je na koncu priče meni ipak najveća nagrada! :")
2017 01 11
Nije pala u zaborav, ostavi ju otvorenu, nemoj brisati. Znaš zašto ,:(
2017 01 11
Postovanje krpicarke!! Evo da kazem koju rijec za FlyGirl5. Gospoda je predivna i postena sve preporuke za doricnu ja sam eto tu istu bundu gledala vec i vidila da je rezz i bilo.mi zao da je rezz mislim si tko zna mozda odustane nikad se ne zna i eto dosao i taj 5.1.i pise opet u ponudi i ja sva sretna jer sam se u bundu zaljubila na prvi pogled vec sam kupovala preko krpica i sto mi se dopadne odmah kupujem i javila se krpicarka i bez ikakvih problema se idmah dogovorile zena je stvarno fer i korektna bunda stigla danas ne sa je divna kako je napisala nego predivnazena je bila i vise nego fer kad je cekala gospodu koja ju je rezervirsla ja nebi toliko dugo cekala i svi koji su ju popljuvali ne slazem se sa njima ako nemas novaca onda ne kupujes a ne zenu navlaciti eto ja sam prezadovoljna i svakako preporucam.
2017 01 11
hvala <3
2017 01 11
znam draga zaralexy :/
2017 01 11
Bas me interesiralo kako je zavrsila prica. Drago mi je da si objavila. Ispala si postena, fer i korektna.
2017 01 11
Ja zaista nisam vidjela da je itko "popljuvao" prodavačicu....?! Ispala je korektna, odrzala svoju riječ i postupila kako se to od svakog odgovornog prodavatelja i ocekuje. Pitala je za misljenje i svatko je napisao svoj stav; zato je tema i otvorena. Odlično da je sve ispalo dobro i da je predmet brzo i uspjesno prodan i to je jedino ovdje bitno, nista drugo.
2017 01 11
FlyGirl5 zna sta sam htjrla reci ;)
2017 01 11