Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ŠTO UČINITI ????

> zaralexyy: > Nije pala u zaborav, ostavi ju otvorenu, nemoj brisati. Znaš zašto ,:( Zašto?
2017 01 11
teehee, javila sam ti u inbox, stvarno više ne kanim razvlačiti priču! :P
2017 01 11
> FlyGirl5: > teehee, javila sam ti u inbox, stvarno više ne kanim razvlačiti priču! :P Pametno!
2017 01 11
zaralexyy, dugo ste na Krpicama i sigurno znate da za ovakvo nešto ne možete dati negtivnu povratnu, već samo neutralnu. Razumijem frustraciju i apsolutno osuđujem ovakvo ponašanje, ali - pravila su pravila. Admin će blackmambi obrisati ovu negativnu ako mu se obrati u inbox, pa je bolje da to učinite sami i zamijenite ju neutralnom.
2017 01 13
Ne slažem se sa vama a reć ću ukratko i zašto. Zašto negativan a ne neutralan komentar? Kupac nije odustao od kupovine riječju sorry ja odustajem , nebitno zašto. Već kupac manipulira,,zavlači, siluje inbox, histeričnim napadima zbog Fly što nema apsolutno veze samnom, dalje nastavlja sa molbom neka ju shvatim i moli da joj produžim rezervaciju. Najludje u cijeloj ovoj priči je što sam i sama postala u temi na 1 str. kako je gdja i kod mene rezerviral i da je ostavila dojam ozbiljnog kupca i da se pričeka do datuma. E i zbog tog sam grozna kako li sam se samo usudila napisati da je i kod mene nešto rezervirala. Fly je dobila uvid u poruke kako se gospodja izražava i za nju i ostalo. Jučer su ponovno počele litanije i histerično istresanje u inbox jer gdja prati temu pa je vidla ponovno moj post gdje pišem nek se tema ne briše. Ponovno vrijedjanje i otresanje nek se ja prestanem znojiti i nek si pozdravim Fly. Iživljavanje čisto, što ne toleriram nikako. Razumijem nisi nešto u mogućnosti završiti, ali imati izliku vrijedjati i napadati e pa to se tako ne radi. Stoga ako adminka smatra da je to za neutralnu u redu, ja se evo ne slažem sa time.
2017 01 13
slažem se sa zaralexyy u potpunosti. ne radi se tu o klasičnom odustajanju od kupnje, kada ti zbog problema koji su iskrsli, svaka ideja o kupnji krpica pada u drugi plan. u tom slučaju, uz dužnu ispriku, sa kupcem riješiš stvar i idemo dalje kao da se ništa nije desilo. no ovo nije takva situacija, ovdje se radi o vrlo perfidnoj osobi koja svoje osobne probleme (ako uopće postoje) koristi za odugovlačenje i zadržavanje kupca, iako unaprijed zna da neće moći održati obećanje o uplati, a kada svi rokovi isteknu a kupac i dalje pokazuje razumijevanje prema njoj, ona počinje postavljati svoje uvjete i manipulirati! ovakvo maltretiranje je po meni i više od ostvarene suradnje, dapače, kazuje o ovom kupcu konkretno daleko više od svih njenih 30 pozitivnih ocjena koje je sakupila do sada.... baš to ponašanje zaslužuje veliku negativnu ocjenu kako bi se upozorilo ostale korisnice s kim imaju posla. Jednu neutralnu iz gotovo istog razloga ima već od prije, čini se da je sada počela ponavljati shemu!
2017 01 13
Dodat ću samo da mi se javila još jedna korisnica sa istim problemom blackmamba01 . Njoj pak priča sasvim drugu priču, ovo sa bolešću nje i bake valjda joj više nije interesanto. Rekla sam joj nek to sve ovdje napiše ali se boji da nebude popljuvana. Nadam se da će imati hrabrosti se oglasiti jer pitaj Boga u koliko se suradnji i manipulianja uplela. Pa čisto da se stane na kraj tome.
2017 01 13
evo, meni je baš drago da ste otvorili temu i rekli o kome i čemu se radi.
2017 01 13
Ja zavrsavam svoje sudjelovanje u temi. Ukljucila sam se samo da podijelim iskustvo koje sam ja imala s tom korisnicom i koje je, ponavljam, bilo odlično u svakom segmentu - od civiliziranog ponašanja, odredjivanja roka za uplatu (mjesec dana) i izvrsenja uplate u datom roku. Iza svoje pozitivne povratne ocjene korisnici stojim; vjerujem da stoji i ostalih 30 koji su isto napisali. No, garantirati mozemo samo za sebe, to znamo. Žao mi je da ste imale ovakvo iskustvo i zaista se nadam da vam se neće ponoviti. Isto tako imamo pravo biti frustrirani nečijim ponašanjem, ali svi ovdje znamo da za to nemamo pravo ostaviti negativnu nego samo neutralnu ocjenu. Neutralna je upozorenje, negativna je za ostvarenu suradnju. To su pravila ove stranice. No, vaš je izbor da činite što hoćete. I na kraju, budući da je uhodana praksa da se ovdje stalno ljude svrstava u klanove za i protiv nekoga ili nečega, ogradjujem se od toga i ostajem neutralna, nadajuci da ste procitale rečenicu (ponavljam za svaki slucaj): Žao mi je da ste imale ovakvo iskustvo i zaista se nadam da vam se neće ponoviti.
2017 01 13
Cure, znate i same da se negativna ostavlja samo kao ocjena suradnje, nakon razmjene robice. Ostavite NEUTRALNE ocjene. Tnx.
2017 01 13
Pozz, znam da je tema gotova no htjela bih spomenuti da mi se prije dva sata doticna osoba javila za bundu i rezervaciju od mjesec dana i slicne ideje o uplati kao i kod FlyGirl5... (op.a. Bunda je prodana danas u medjuvremenu) Opreza nikad dosta... Thnx na ostavljenoj temi...
2017 01 19
Zdravo, trebate li zajam uz nisku kamatu od 5%? Jeste li odbijeni bankovne zajmove jer nemate nikakvih kolaterala ili imate loše kreditne? Jeste li umorni od stresova banaka? Onda ste na pravom mjestu kontaktirajte nas sada putem e-maila ([email protected])
2017 10 31
Wtf :s ?!
2017 10 31
O krušna mrvo! Vidim svježi post i pročitam 6 strana samo da bi došla do Jozefininog zajma...
2017 10 31
Ja najprije iščitala Jozefinu pa krenula unatrag, ne bih li otkrila u kojem je trenutku uvodničarka izrazila potrebu za zajmom :/
2017 10 31