Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

PAŽNJA! Moguća krađa identiteta putem lažnog mejla od paypala

Jučer sam dobila mejl, sa svim oznakama od paypala, da je jedna moja transakcija ponistena radi opasnosti od prijevare. I da im pošaljem broj kartice i nekoliko mojih podataka kako bi se vidjelo da sam to ja. Ah koja sam ja plavuša....! Kako mi moraju doći neke lijekove za mog macora a nikako da dodju me ulovila panika i odmah sam pretpostavila je ta uplata u pitanju....i bez razmišljanja kliknula na linkove u mejlu😈. Srećom... da na mobitelu imam antivirus i prijavljena sam preko googla, pa mi je odmah signalizirano da se možda radi o mogućoj prijevari i krađi identiteta. Adresa sa kojeg sam dobila mejl je ta : [email protected] a glasi ovako: We've detected fraud on your recent transaction. As you know, your transaction was recently declined. Let us explain so we can make sure it doesn’t happen again. For your safety, we limit the amount of money that goes through your account. We do this to protect you, and us, from the rare occasions of fraud. Here's how we can fix it: • Tell us more about yourself, so we know you’re you. • Link your credit card and use it for PayPal transactions. Please update your information promptly so that you can continue to enjoy all the benefits of your paypal account. If you haven’t been able to complete your transaction yet, we can help you here. Tek kad sam išla na stranici od paypala i pročitala sta najčešće sadrže ( ili ne sadrže) takvi mejlovi sam skužila koliko sam bila naivna 😈. Dakle cure - pazite se!
2017 01 04
dobra informacija, hvala :)
2017 01 04
Molim 😉
2017 01 04
Hvala za upozorenje... <3
2017 01 04
<3
2017 01 04
hvala!
2017 01 04
Paypal nikad od vas neće tražiti tako nešto :D ni ebay stoga čim dobijete takve mailove odmah ih brišite Također bez obzira na te oznake, pogledajte si koji su službeni mailovi od paypala, dakle čim vidite to nadodano mail, email, blabla odmah možete skužiti da je fejk u pitanju
2017 01 04
Eh, dobro da nisi nigerijskom princu poslala 20000 dolara ,:)
2017 01 04