Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Podoćnjaci :/

> Majalike: > nemam baš crne kolobare, ali imam dosta izražene podočnjake, a kda ne spavam pogotovo..koristim korektor, i da, moraš onda i puder..al zato jer je netko spomenuo prištiće da kažem da ima u apoteci kupiti puder od alkaloida, jeftin i koža diše ispod njega, a malo tonizira i nema prištića nema šanse..pa kome je bitno da zna.. > Sve druge koje sam probala, uključujući i one skupe markirane da ne bi bilo zablude, ovaj mi je najjj, doduše ne prekrije tako savršeno, ali ni ne šteti pa kad zbrojiš ispadne super Može slika ili opis pudera? ne mogu nigdje naći na internetu
2017 01 14
Piti bar 2-3l vode na dan, minimalno soliti hranu :")
2017 01 14
Hvala vam svima na komentarima, ovo sto ste predlozili cu svakako probati :) A i malo mi je lakse cim vidim da nisam jedina ,:)
2017 01 15
Nisi jedina, nema pomoći, ja imam skoro do pola obraza -.- jednosravno prozirna koža na tom području, sve se žilice ocrtavaju i moja mama ima,.. eventualna pomoć-fileri, cca 3000kn po fileru, ali to je rupa bez dna, treba ići svakih par mj iako obećavaju trajnost do god dana.. iako isto ovisi o koži, meni u bagatinu nisam baš bili za to, jer je moja koža u tom području jako tanka, preporučili su mezoterapiju ali kao da sama odlučim.. na kraju sam otišla na jednu terapiju te mezo, i iza toga više ne, jer nemam vremena, to je isto bockanje i budu mali podljevi dva dana iza Kreme i ostale prirodne metode, tekućine i ostalo, neće pomoći ako su genetski
2017 01 15
1 2