Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Problem s kaputom

Znači kupila sam ovdje kaput i ima tri točkice izblijedile boje, kako da to popravim? predivan i tako mi je drago što sam ga uzela, ali ovo mi smeta pomalo ipak
2017 01 13
Ovo je mozda glupo al probaj markerom u istoj boji. Prvo probaj maaalu tockicu ispod pazuha pa ako ne unistava kaput probaj i tamo gdje ti je izbljedilo. :D
2017 01 14
Ne znam koje je boje kaput pa ne znam kolko ce biti tesko naci odgovarajucu boju ali postoje boje za tkaninu u flomasteru. Pa bi mozda mogla pogledati po knjizarama itd koje drze materijal za dyi. Nekad sam to vidjala svugdje.
2017 01 14
> coccolinanovi: > Ne znam koje je boje kaput pa ne znam kolko ce biti tesko naci odgovarajucu boju ali postoje boje za tkaninu u flomasteru. Pa bi mozda mogla pogledati po knjizarama itd koje drze materijal za dyi. Nekad sam to vidjala svugdje. Da, postoje markeri i boja u bočicama namijenjena tekstilu... kada se osuse na tkanini potrebno ih je prepeglati preko masnog papira.... tako postaju postojane i ne ispiru se-(hobby art, muller)...😊
2017 01 14
hvala, probat ću. ići ću pitati, ali ovaj ludi snijeg je zapadao pa ne mogu daleko :'( :'( :'(
2017 01 14