Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Nekada i sad...kak nebo i zemlja.

Nema tu puno mudrolije, naslov teme govori sve. Tri su godine prošle od kad sam na krpicama. Bilo je i prije sveg i svačeg...muljatorica..prevarantica...sretnih...veselih...zadovoljnih i nezadovoljnih. Al sve je bilo nekak drugačije. Atmosfera je sumorna, turobna...po meni čak i depresivna. Možda sam u krivu, možda gledam nekim drugim očima....il sam samo cendrava babica u klimaksu pa mi smeta svaka sitnica. Ne znam više i nisam pametna. Kaj vi curice mislite? Pretjerujem, umišljam si il nedaj Bože haluciniram. Da vas čujem. Pusek vam šalje vaša Winx :")
2017 01 18
kažem ti ja mila svega se tu nakotilo...nekad smo raspravljale kak je micica ostala trudna a sam se kušnula u usta... <3 :") dobra stara vremena
2017 01 18
U dobra, stara vremena, na temi bi već bilo najmanje desetak komentara i korisnica. Al dobro...to je bilo tad. :)
2017 01 18
Uvijek gledaj vedru stranu-)))Sve se vrti u krug pa i vremena. Opet ćemo osvanut i zvonama i širokim jastucima te natapiranim glavama..jupiii
2017 01 18
> Majalike: > Uvijek gledaj vedru stranu-)))Sve se vrti u krug pa i vremena. Opet ćemo osvanut i zvonama i širokim jastucima te natapiranim glavama..jupiii <3
2017 01 18
Živa istina. Ali mislim da je dosta "starih" korisnica koje su volile zezanciju i neobavezna piskaranja..jednostavno nestale :/ Ostalo je tu čini mi se dosta mlađe populacije...kojima ništa nije zanimljivo osim kako nacrtati obrve...kupiti Đener šminku...rješiti se nečeg sa lica..umetnuti nokte i trepavice..i to je to.. Sjećam se jedne "teme o torbi" koju je Nomad otvorila..joj koliko smo u par minuti stranica nabile...
2017 01 18
Bila je super i ova nova "tema o torbi " :')
2017 01 18
> Sanja8888: > Bila je super i ova nova "tema o torbi " :') Hahaha Sanja da :') Raspisale smo se...a i nasmijala sam se do suza
2017 01 18
Evo, uzimam sebe za primjer....tak sam s guštom smišljala teme koje sam otvarala i jedva sam čekala pročitati komentare. A sad? Tak je sve nekak uštogljeno, nategnuto...
2017 01 18
zato jer ima svega na ovim krpicama ...neke su zrele za ludnicu ,i naravno čovjek nema volje za nista. Ja sam uvijek za akciju ...bez obzira na ovih 6 negativnih ,:(
2017 01 18
ima dana kad se ukaže koja dobra tema i onda svi navale, svi raspoloženi, valjda ovisi o vremenu, mjesecu, petku .... tko zna... ,:)
2017 01 18
Slučajno obrisala post, ne mogu edit. :s Samo teme o prevaranticama, mala prevari hrpu cura, znaju sve o njoj i nitko ništa ko da su im novci sa neba pali, admina nema danima,mala ostav lja svima negativne ,koma,
2017 01 18
ma tko je pametan skuzit ce da su negativne bez veze,bar moje iskustvo .cure normalno komuniciraju pitaju bez obzira na negativne (moje)jer je jasno ko dan zasto su ostavljene . meni su i prva tema o torbi i druga bile tako dobro sjele :') Hahhaha cak mi nije smetalo ni sto me jedna proglasila alkosom :') :') Nego di je ta torba sad?
2017 01 18
> Sanja8888: > zato jer ima svega na ovim krpicama ...neke su zrele za ludnicu ,i naravno čovjek nema volje za nista. > Ja sam uvijek za akciju ...bez obzira na ovih 6 negativnih ,:( A ja sam baš danas raspoložena za sve akcije :') :') :') Takav mi je dan :)
2017 01 18
torba će uskoro biti na krpicama, s napomenom- -torba boje konjaka, ko nova, samo je kukica od čifa ispala, al cif se sasvim normalno otvara i zatvara...
2017 01 18
1 2 3 4 5 ... 6