Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

A di je admin?

> Sanja8888: > Bilo je i nepravedno blokiranih .a tko je ta Borna12?jel na CL? Slazem se, osobno poznajem jednu takvu. Nazalost. Borna12 nije jedna od takvih. Nadam se da ce se javiti zenica koju je pokrala za 1000 kn i staviti je na CL.
2017 01 19
A di joj je negativna?ima samo dvije od iste osobe?i jos ih je vidjela uživo ?ja falšanu vidim na kilometar ,i ako me netko zaje.sama pala sama se ubila.bila vidjela probala i sad za dva dana netko joj kaze nije original ?a sta je u hr original ?pa u dućanima prodaju kopije? A nekoga nazvati lopovom ovako bez konkretnih dokaza sugrađanko nije pošteno .
2017 01 19
> AndreaKod: > sjedim ko macka kraj peci. nosim 3 potkosulje Gripa?nadam se da nije </3
2017 01 19
> Sanja8888: > A di joj je negativna?ima samo dvije od iste osobe?i jos ih je vidjela uživo ?ja falšanu vidim na kilometar ,i ako me netko zaje.sama pala sama se ubila.bila vidjela probala i sad za dva dana netko joj kaze nije original ?a sta je u hr original ?pa u dućanima prodaju kopije? > A nekoga nazvati lopovom ovako bez konkretnih dokaza sugrađanko nije pošteno . Ajmeeee pa ne mozes vjerovati da netko tako razmislja. To dosta govori o tebi! I izjava tipa sta je u Hr original....to valjda u nekim tvojim ducanima prodaju kopije. Sta se tice Borne12 ocito je netko iznio konkretne dokaze. Ili mislis da ju je adminka neopravdano blokala? Idi traziti pomilovanje za nju kod adminke i javi sta ti je rekla.
2017 01 19
Da prodaju kopije .i to jako cesto.briga mene za Bornu12 ili bilo koga ,samo nekog nazvati lopovom ovako samo bez konkretnih dokaza, to isto jako puno govori o osobi .ja samo citam negativne i iz njih se vidi da joj je uvalila kopiju pod original (opet kazem nema slika pa da mogu tvrditi 100%).najvise se moze reci da je prevarant,a ne lopov . Očito i je izneseno zato sam pitala tko je ta i dali je na CL ,a ne stala u njenu obranu .
2017 01 19
,:) ,:) ,:) Valjam se od smijeha, doslovno. Prodala zeni muda pod bubrege, maznila joj 1000 kn...nije lopov, nego prevarant....ahahaha
2017 01 19
> xiantippe: > ,:) ,:) ,:) > Valjam se od smijeha, doslovno. Prodala zeni muda pod bubrege, maznila joj 1000 kn...nije lopov, nego prevarant....ahahaha Lopov/prevarant isti vrag. I ne kuži svatko razliku između kopije i originala.
2017 01 19
Meni nije smješno ,prodala na viđeno naglasak na viđeno.nije joj ukrala 1000 kn nego joj je dala na ruke .a dali znamo jeli svjesno to napravila ili je i ona dobila te tenisice pod original?(kupila dobila) Ponavljam ne branim nikog samo citam povratne . I ja sam kupila jaknu pod m a dobila s?dali je ta zena koja mi je prodala lopov?(a kupila sam na neviđeno)
2017 01 19
> Blliss: > > xiantippe: > > ,:) ,:) ,:) > > Valjam se od smijeha, doslovno. Prodala zeni muda pod bubrege, maznila joj 1000 kn...nije lopov, nego prevarant....ahahaha > Lopov/prevarant isti vrag. > I ne kuži svatko razliku između kopije i originala. Onda sam ja stara baba ,jbg meni je lopov lopov
2017 01 19
> Blliss: > > xiantippe: > > ,:) ,:) ,:) > > Valjam se od smijeha, doslovno. Prodala zeni muda pod bubrege, maznila joj 1000 kn...nije lopov, nego prevarant....ahahaha > Lopov/prevarant isti vrag. > I ne kuži svatko razliku između kopije i originala. A da za promjenu procitas sa razumijevanjem? Dva puta ako treba.
2017 01 19
> xiantippe: > > Blliss: > > > xiantippe: > > > ,:) ,:) ,:) > > > Valjam se od smijeha, doslovno. Prodala zeni muda pod bubrege, maznila joj 1000 kn...nije lopov, nego prevarant....ahahaha > > Lopov/prevarant isti vrag. > > I ne kuži svatko razliku između kopije i originala. > A da za promjenu procitas sa razumijevanjem? Dva puta ako treba. Možda bi ti trebala, tri puta ako treba.
2017 01 19
> Sanja8888: > Meni nije smješno ,prodala na viđeno naglasak na viđeno.nije joj ukrala 1000 kn nego joj je dala na ruke .a dali znamo jeli svjesno to napravila ili je i ona dobila te tenisice pod original?(kupila dobila) > Ponavljam ne branim nikog samo citam povratne . > I ja sam kupila jaknu pod m a dobila s?dali je ta zena koja mi je prodala lopov?(a kupila sam na neviđeno) Ja sam isto zeni prodala srebrnu narukvicu sa oznakom 925. Javila mi se zena nakon gotovo 2 tjedna, tvrdi posrebrena je. Nije srebro iako ima oznaku. Znas sta sam napravila? Vratila joj lovu i naravno snosila postarinu. Da nisam tako napravila bila bi lopov. Na savjest je zeni ako laze, a na meni je ako cu ici istrazivati stebro ili postebreno. Napravila sam to sa pretpostavkom da je zena upravu i da moja savijest bude mirna. Zasto bi prodavala ako kupac nije zadovoljan, samo da nesto uvalim?! Inace, ti si rekla da je zena prevarant, a ne lopov :)
2017 01 19
> Blliss: > > xiantippe: > > > Blliss: > > > > xiantippe: > > > > ,:) ,:) ,:) > > > > Valjam se od smijeha, doslovno. Prodala zeni muda pod bubrege, maznila joj 1000 kn...nije lopov, nego prevarant....ahahaha > > > Lopov/prevarant isti vrag. > > > I ne kuži svatko razliku između kopije i originala. > > A da za promjenu procitas sa razumijevanjem? Dva puta ako treba. > Možda bi ti trebala, tri puta ako treba. Ne ide to tebi bas, ha? ,:)
2017 01 19
> xiantippe: > > Blliss: > > > xiantippe: > > > > Blliss: > > > > > xiantippe: > > > > > ,:) ,:) ,:) > > > > > Valjam se od smijeha, doslovno. Prodala zeni muda pod bubrege, maznila joj 1000 kn...nije lopov, nego prevarant....ahahaha > > > > Lopov/prevarant isti vrag. > > > > I ne kuži svatko razliku između kopije i originala. > > > A da za promjenu procitas sa razumijevanjem? Dva puta ako treba. > > Možda bi ti trebala, tri puta ako treba. > Ne ide to tebi bas, ha? > ,:) Ako ti tako kažeš, neka bude po tvom.
2017 01 19
Ne ja sam rekla najgore sto moze biti prevarant (a nemogu ni to tvrditi jer neznam sve,zato sam pitala dali joj je ime na CL ).ja se ne razbacujem izjavama bez da sam 1000% uvjerena i ako pogriješim ispričam se.
2017 01 19