Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

A di je admin?

Lopovica, prevarantica, kradljivica, muljatorica...ja se ne ustrucavam stvari nazvati pravim imenom. Ocito je netko iznio dokaze dok je blokirana, ocito su ti dokazi pravovaljani. Sta se mene tice, pravda je zadovoljena. Ili ti ne mislis tako?
2017 01 19
ja sam uvijek za sankcije ako se dokaze .ali nemam dokaz .one dvije negativne su zapravo jedna,nema imena i prezimena , a nakon toga jos 10 pozitivnih ? ja sam stara garda,meni je isto komp ili i facu ,necu nista rec sad sto nebi u lice nekom,nisam tako mila da se ustručavam,nego jednostavno nisam ziher.
2017 01 19
> Sanja8888: > ja sam uvijek za sankcije ako se dokaze .ali nemam dokaz .one dvije negativne su zapravo jedna,nema imena i prezimena , a nakon toga jos 10 pozitivnih ? > ja sam stara garda,meni je isto komp ili i facu ,necu nista rec sad sto nebi u lice nekom,nisam tako mila da se ustručavam,nego jednostavno nisam ziher. Shvacam, da, ali adminka ocito ima dokaze.
2017 01 19
Borna je obrisala temu koju je bila pokrenula. Stavila je samo jedan post gdje neka tatiana tutta (nisam sigurna da sam dobro zapamtila nick), nju vrijedja. Dora os je trazila da stavi cijeli razgovor ali borna12 je smatrala da nema potrebe.... Ugl, tema je nestala, borna blokirana. I to je to
2017 01 20
Kako mogu doći do admina? Hvala! ,
2017 07 15
1 2 3 4