Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

> Sanja8888: > a sad zamisli citat to u 1 ujutro?srecom pa sam vise preskakala njene postove takvog tipa,ali one cure koje su bas čitale nisu spavale mirno tu noc :'( Sve je stvar psihe, koliko ljudi vjeruje u "te stvari, sile i sl." Ja vjerujem u onu sve se vraća i sve se plaća.
2017 01 18
Hajde zene, ne budite pi*ke. Sad ili nikad se zauzmite za sebe. :s Admin, kapa dolje za to što si je prijavila. :Ljubim te u...:'). Respect. Al ozbiljno. :|
2017 01 18
Ovakve kletve ti ni ciganka na kolodvoru ne izgovori kad joj nedaš kunu
2017 01 18
Dolazim u napast da pljunem tri put i pomaknem se s mjesta
2017 01 18
oho,jer to napokon neko prijavljen
2017 01 18
> Blliss: > > Sanja8888: > > a sad zamisli citat to u 1 ujutro?srecom pa sam vise preskakala njene postove takvog tipa,ali one cure koje su bas čitale nisu spavale mirno tu noc :'( > Sve je stvar psihe, koliko ljudi vjeruje u "te stvari, sile i sl." > Ja vjerujem u onu sve se vraća i sve se plaća. Ma boli me za njeno drobljenje nego cisto nije ugodno bilo citat to onu noc ,:(
2017 01 18
Samo da se sad ove prevarene žene ne splaše kad vide ovaj članak o sotonizmu. Nema Ana Mate veze sa time. Njena inteligencija je preniska da bi išta takvog poimala. Ona je zla sama po sebi. I teški je sajko.
2017 01 18
> fedora: > Samo da se sad ove prevarene žene ne splaše kad vide ovaj članak o sotonizmu. Ma joj, kog boli dupe za taj srednjovjekovni voodoo. :D > Ona je zla sama po sebi. I teški je sajko. Točno ovo. Radi se o zločestoj osobi a ne o nekim naivnim sotonistickim sraćkama. Rolajjjz.:s :') :')
2017 01 18
Hhahahahhahahaha ma žene koji sotonizam....Samo poromecena osoba,koju treba strpat na mjesto....Stvarno bi bilo glupo da se sada povucete,onda je i glupo uopce truda....
2017 01 18
Evo cure koje ste prevarene, netko je učinio prvi korak, sad je na vama red.
2017 01 18
> Sanja8888: > > Blliss: > > > Sanja8888: > > > a sad zamisli citat to u 1 ujutro?srecom pa sam vise preskakala njene postove takvog tipa,ali one cure koje su bas čitale nisu spavale mirno tu noc :'( > > Sve je stvar psihe, koliko ljudi vjeruje u "te stvari, sile i sl." > > Ja vjerujem u onu sve se vraća i sve se plaća. > Ma boli me za njeno drobljenje nego cisto nije ugodno bilo citat to onu noc ,:( Pa ja sam na preskoce to čitala, ne vjerujem u te vudu stvari pa me ne diraju previše. Normalna osoba ne bi to nikad napisala niti u šali.
2017 01 18
"Ja sam ana idem u školu svakog dana,dosta mi je prijateljevih sranja i podova pranja,moja ma punoje prijateljica Mara ima puno para od nje lovu sišem i dugove brišem" Bas je lijepo napisala o sebi na facebooku... Ovo je kopirano s njenog statusa. Sise lovu..e jadna ti "pamet" koliko si love tu usisala...a sad je vrijeme da sve lijepo vratis
2017 01 18
Toliko je pokrala da to neće moći vratiti, ali se nekako nadam da će dugove društvu vraćati u Požegi, dok će Lukica nažalost čekati doma i ne biti kažnjen. A joj :(
2017 01 18
Nebi se složila.uplate su išle na njegov racun ,moglo bi lako biti obrnuto
2017 01 18
Stvar je u tome da su uplate išle i na njegov račun, na njemu je da dokazuje da je novce dao curi. Tehnički je sukrivac. Ako se nema za vratiti, ići će pod ovrhu po presudi i dobro.
2017 01 18
1 2 3 4 5 6 ... 55