Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Lukica je suucesnik, na njegov je racun sjedala lova😕 Cureee ajmoo, hop hop i u policiju!
2017 01 18
> Admin2nd: > Toliko je pokrala da to neće moći vratiti, ali se nekako nadam da će dugove društvu vraćati u Požegi, dok će Lukica nažalost čekati doma i ne biti kažnjen. A joj :( Pa na njegovo j ima račun?Šta on nije znao da mu sjedaju novci?On je učesnik u kriminalu isto.
2017 01 18
Ima da oboje tucaju kamen! Šteta kaj je Goli otok zatvoren. :') :') :')
2017 01 18
evo, sad radi kako spada ^^
2017 01 18
E sad da vam ja kazem nesto. Ja sam bila prevarena za 700kn na njuskali(ugg cizme) kao balavica prije 5godina.. nikad dosle nisu naravno. Nakon mj dana sam vidjela ovdje objavu i skupilo se nas preko 50 u vrijednosti od 600000kn prodavalo se od guma tva cizmi svegam. I to ovdje preko krpica a kamoli jos okolo starijih ljudi. Islo je na policiju,uplatnicr svih i zatim na drzavno odvjetniszvo. Nakon 4 godine su me pozvali u policiju da dam iskaz, NAKON 4 GOD I SAN DANAS NIJE PODUZETO NISTA,protiv decka 18god policija otiala na vrata i nije napravila nisza. Tako da vi ostecene ne nadajte se nece ona u zatvor nit isplatit te novce.. necete poduzet nista :) ne kazem da ne pokusate ali ja znam kako sam ja zavrsila. Nakon 4 god iskaz dat sramota. I to su me ispitivale takve gluposti reda radi
2017 01 18
Onaj članak je pisan sarkastično, a ne doslovno...da se slikovitije prikaže bolest njenog poremećenog uma... :') Nego koliko ona ima godina..i zašto se ni jedna oštećena ne javlja??
2017 01 18
> julijaaa19: > E sad da vam ja kazem nesto. Ja sam bila prevarena za 700kn na njuskali(ugg cizme) kao balavica prije 5godina.. nikad dosle nisu naravno. Nakon mj dana sam vidjela ovdje objavu i skupilo se nas preko 50 u vrijednosti od 600000kn prodavalo se od guma tva cizmi svegam. I to ovdje preko krpica a kamoli jos okolo starijih ljudi. Islo je na policiju,uplatnicr svih i zatim na drzavno odvjetniszvo. Nakon 4 godine su me pozvali u policiju da dam iskaz, NAKON 4 GOD I SAN DANAS NIJE PODUZETO NISTA,protiv decka 18god policija otiala na vrata i nije napravila nisza. Tako da vi ostecene ne nadajte se nece ona u zatvor nit isplatit te novce.. necete poduzet nista :) ne kazem da ne pokusate ali ja znam kako sam ja zavrsila. Nakon 4 god iskaz dat sramota. I to su me ispitivale takve gluposti reda radi Neka nje zavedene tamo u policiji...i kad god da osobnu da se vidi lijepo čime se bavi... Bitno je nešto poduzeti..
2017 01 18
Sudeći prema reakciji djelatnika policijske postaje, bit će nešto od tog, ali potrebno je prijaviti.
2017 01 18
> julijaaa19: > E sad da vam ja kazem nesto. Ja sam bila prevarena za 700kn na njuskali(ugg cizme) kao balavica prije 5godina.. nikad dosle nisu naravno. Nakon mj dana sam vidjela ovdje objavu i skupilo se nas preko 50 u vrijednosti od 600000kn prodavalo se od guma tva cizmi svegam. I to ovdje preko krpica a kamoli jos okolo starijih ljudi. Islo je na policiju,uplatnicr svih i zatim na drzavno odvjetniszvo. Nakon 4 godine su me pozvali u policiju da dam iskaz, NAKON 4 GOD I SAN DANAS NIJE PODUZETO NISTA,protiv decka 18god policija otiala na vrata i nije napravila nisza. Tako da vi ostecene ne nadajte se nece ona u zatvor nit isplatit te novce.. necete poduzet nista :) ne kazem da ne pokusate ali ja znam kako sam ja zavrsila. Nakon 4 god iskaz dat sramota. I to su me ispitivale takve gluposti reda radi Policija je, pretpostavljam, prikupljala iskaze za državno odvjetništvo (čudi me da ga nisi i ranije dala). Sad je dalje na državnom odvjetništvu. Što je policija točno trebala u tvom slučaju? Prvo ga moraju osuditi. I mislim da ti je jedna nula viška, ne štima računica inače.
2017 01 18
20 GOD ima
2017 01 18
Julija19 hvala na motivacijskoj poruci.
2017 01 18
> Sanja8888: > 20 GOD ima Hvala Sanja :* Ne kužim sada ove što se ne javljaju (oštećene) kao ni ove što ovako divno ohrabruju :s Najbolje ju onda pustiti da operira..i lajte na mjesec..
2017 01 18
Pa ne mora nitko ništa pisati u ovu temu, ključno je isprintati i odklizati do svoje policijske postaje, reći da trebate prijaviti već poznatu prevaranticu iz Dubrave, predati papire i ispričati što se desilo. To je to.
2017 01 18
Ma neće vam cure moje od toga ništa bit.Našoj policiji je to sprdnja.Ja ju mogu ić prijavut sutra,al od toga niš ne bude.Btw nisam samohrana majka,nisam ni nikad rekla da sam samohrana...
2017 01 18
Osobe koje su uplatile novce i ne dobile artikl ju moraju prijaviti, nema prijava na random i nije sprdnja, nego se čekaju konkretne prijave!
2017 01 18
1 2 3 4 5 6 7 ... 55