Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Onda ću ju ić prijavit sutra,al novaca nikad neću vidjeti,a ni bogami nju u zatvoru.Makar ju nit ne želim vidjet u zatvoru,žalim tu curu.Bolje bi bilo da je proslijede u neku ustanovu gdje će joj pomoć.
2017 01 18
Svakako iskoristite trenutak kad policiju eksli zanima operiranje doticne ( uzmimo u obzir da nam je mozda i poneka reportaza u Provjerenom doprinjela time,sto su se plavci odlucili malo i tu procackati situaciju,cisto da ih se ne proziva za pasivnost i inertnost) !!
2017 01 18
> marija_0407: > Ma neće vam cure moje od toga ništa bit.Našoj policiji je to sprdnja.Ja ju mogu ić prijavut sutra,al od toga niš ne bude.Btw nisam samohrana majka,nisam ni nikad rekla da sam samohrana... Haha, nije ona sprdnja već vi prevarene ako ne poduzmete nešto.
2017 01 18
> Blliss: > Haha, nije ona sprdnja već vi prevarene ako ne poduzmete nešto. Drito.
2017 01 18
> Blliss: > > marija_0407: > > Ma neće vam cure moje od toga ništa bit.Našoj policiji je to sprdnja.Ja ju mogu ić prijavut sutra,al od toga niš ne bude.Btw nisam samohrana majka,nisam ni nikad rekla da sam samohrana... > Haha, nije ona sprdnja već vi prevarene ako ne poduzmete nešto. Pa ja znam da se oko toga niš neće poduzet,sigurno sam u to.I za neke veće svote ne poduzimaju ništa,a kamoli tu za neku klinku varalicu,koja je mlađi punoljetnik i uz to trudna.Dobit će neki društveno korisni rad,ići će kod psihologa,napisat će joj to u dosje,neće se nikad zaposlit i živjet će opet na našj grbači varat ljde okolo.Tak da je sprdnja.
2017 01 18
Ma kakva trudnica? Pa sere i izmišlja, jebogaja! Uostalom, da i je trudna, tu ima posla za socijalnu službu da zaborave pol hrvatske i samo se njome bave! Ali da, vi sve naričite i kukajte po forumu, pokazujte zube kad treba natipkat "da ćete joj doć doma" i ne znam šta sve ne, a kad treba prijavit, onda sve zauzmite stav da od toga nema ništa i sjedite doma u toplom. Tako vam i treba.
2017 01 18
> marija_0407: > > Blliss: > > > marija_0407: > > > Ma neće vam cure moje od toga ništa bit.Našoj policiji je to sprdnja.Ja ju mogu ić prijavut sutra,al od toga niš ne bude.Btw nisam samohrana majka,nisam ni nikad rekla da sam samohrana... > > Haha, nije ona sprdnja već vi prevarene ako ne poduzmete nešto. > Pa ja znam da se oko toga niš neće poduzet,sigurno sam u to.I za neke veće svote ne poduzimaju ništa,a kamoli tu za neku klinku varalicu,koja je mlađi punoljetnik i uz to trudna.Dobit će neki društveno korisni rad,ići će kod psihologa,napisat će joj to u dosje,neće se nikad zaposlit i živjet će opet na našj grbači varat ljde okolo.Tak da je sprdnja. Eto ga na. Tipično razmišljanje ljudi s ovih naših podneblja. Od kukanja i mirenja sa situacijom tek nema ništa. I u vjerovanje da ništa ne možete promijeniti niti na išta utjecati. Ajajaj. :,'(
2017 01 18
Ovo sve bolje i bolje. Sori Marija ako sam krivo shvatila ,mozda i nije tvoj post ali sjecam se cifre 700 kn i odvajam od sebe da si mogu priuštiti jer sam samohrana majka a ona me pokrala .tako je išao post .moj grijeh
2017 01 18
> SaraKedavra: > Ma kakva trudnica? Pa sere i izmišlja, jebogaja! Uostalom, da i je trudna, tu ima posla za socijalnu službu da zaborave pol hrvatske i samo se njome bave! > Ali da, vi sve naričite i kukajte po forumu, pokazujte zube kad treba natipkat "da ćete joj doć doma" i ne znam šta sve ne, a kad treba prijavit, onda sve zauzmite stav da od toga nema ništa i sjedite doma u toplom. Tako vam i treba. Ne izmišlja.Trudna je 2 mj.Ni većim lopovima od nje nisu djecu uzeli,a kamoli njoj.Jel sam ja možda rekla da ju neću prijavit?Rekla sam da ću je prijaviti,ali da od toga ništa biti neće.U kojem svijetu vi živite?Nit za veće iznose ništa ne poduzimaju,a pogotovo tu za neke iznose sa stranice gdje žene kupuju odjeću.Iz vlastitog iskustva sam u to uvjerena.Zato molim -vas nemojte mi tu pametovat.
2017 01 18
> Sanja8888: > Ovo sve bolje i bolje. > Sori Marija ako sam krivo shvatila ,mozda i nije tvoj post ali sjecam se cifre 700 kn i odvajam od sebe da si mogu priuštiti jer sam samohrana majka a ona me pokrala .tako je išao post .moj grijeh Nađite taj komentar di sam ja napisala da sam samohrana majka?Napisala sam da me pokrala za 7oo kn, i da mi je te pare teško izdvojiti za sebe,pošto imam i dijete koje moram uzdržavati,i onda me još i ona pokrade.
2017 01 18
Znate sta marija_0407 i sve ostale prevarene cure, sljedeci put lipo skratite trud, samo joj lipo uplatite lovu i gotovo. Kad vec znate ishod i necete poduzet nista nemojte nas vise ni zamarat kukanjem ni ko vas je prevario ni za koliko. Zali Boze truda admina a i ostalih cura da se nesto poduzme. Neka bude zavedena u policiji, vecina poslodavaca trazi potvrdu o nekaznjavanju, nek skuplja dama prijave, doc je glave kad-tad. I neka se sve zna, njena sramota nek se prosiri po ciloj zemlji, pa da vidimo ko ce je zaposlit i kako ce kad se broj ljudi koji ce nasjest znatno smanji. Malo po malo dame moje. Znate kako se kaze, Rim nije sagraden u jednom danu.
2017 01 18
A skupa s njom i onaj njen prasac, naravno.
2017 01 18
> fedora: > > marija_0407: > > > Blliss: > > > > marija_0407: > > > > Ma neće vam cure moje od toga ništa bit.Našoj policiji je to sprdnja.Ja ju mogu ić prijavut sutra,al od toga niš ne bude.Btw nisam samohrana majka,nisam ni nikad rekla da sam samohrana... > > > Haha, nije ona sprdnja već vi prevarene ako ne poduzmete nešto. > > Pa ja znam da se oko toga niš neće poduzet,sigurno sam u to.I za neke veće svote ne poduzimaju ništa,a kamoli tu za neku klinku varalicu,koja je mlađi punoljetnik i uz to trudna.Dobit će neki društveno korisni rad,ići će kod psihologa,napisat će joj to u dosje,neće se nikad zaposlit i živjet će opet na našj grbači varat ljde okolo.Tak da je sprdnja. > Eto ga na. Tipično razmišljanje ljudi s ovih naših podneblja. Od kukanja i mirenja sa situacijom tek nema ništa. I u vjerovanje da ništa ne možete promijeniti niti na išta utjecati. Ajajaj. :,'( Naravno da je tipično,zato kaj je to realnost.Povlačit ću se po sudovima tu pola stoljeća da na kraju niš od toga neću dobit.
2017 01 18
> marija_0407: > > Blliss: > > > marija_0407: > > > Ma neće vam cure moje od toga ništa bit.Našoj policiji je to sprdnja.Ja ju mogu ić prijavut sutra,al od toga niš ne bude.Btw nisam samohrana majka,nisam ni nikad rekla da sam samohrana... > > Haha, nije ona sprdnja već vi prevarene ako ne poduzmete nešto. > Pa ja znam da se oko toga niš neće poduzet,sigurno sam u to.I za neke veće svote ne poduzimaju ništa,a kamoli tu za neku klinku varalicu,koja je mlađi punoljetnik i uz to trudna.Dobit će neki društveno korisni rad,ići će kod psihologa,napisat će joj to u dosje,neće se nikad zaposlit i živjet će opet na našj grbači varat ljde okolo.Tak da je sprdnja. Pa da kad svi razmišljaju na taj način. "joj mene ja živim u rvatskoj tu nitko ništa ne poduzima, svi kradu pa ne čudi me da krade i ONA, a šta da sad nju jadnu prijavim , bolje da živi na na grbači". Đizz
2017 01 18
Nama je rekla da ce rodit u 4 mj.zasto se nebi moglo nista?pa uvjereni smo da velike face sa velikom lovom prolaze lišo a sitni fasuju.vjerujte ja sam bila svjedok kad je čovjek blokiran za 60 kn.
2017 01 18
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 55