Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Epilator - bikini zona?

Vec dugo planiram kupiti epilator pa me zanima koristite li ga i na intimnom podrucju? Vec 2 godine cupam brazilku, ali mi vec dosadilo narucivanje u salon tjedan i pol ranije i cekanje dok se ne stvori pozamasna kolicina dlacica. Voskom me bas i ne boli, ali epilator cupa dlaku po dlaku pa sam malo skepticna, pogotovo oko unutarnjih dijelova
2017 01 28
Prvih par puta dosta boli ali ako si se vec navikla na vosak i na epilator ces. Da cupa dlaku po dlaku i zato je dosta bolnije super je sto se moze na krace dlacice s njim raditi pa netrebas dugo cekati da narastu, a sto se tice intimnih djelova to osobno i dalje radim voskom, probala jesam epilatorom ali samo par puta nisam nastavila s tim zato sto boli puno vise a i tesko je prilagoditi eplilator na nekim mjestima.
2017 01 28
Ne bi ti to preporucila epilatorom,radije se drzi voska. Mozda samo bas ono vanjski rub epilatorom povuc dlacice koje se ranije stvore(jer ne rastu sve ravnomjerno) i koje se bas vide, ono ljeti. Bar tako ja radim. Probala cijele prepone i bas je bolno(a ja inace imam visok prag tolerancije boli).
2017 01 29
Meni iskreno bikini nije uopce bolan ali takve iritacije imam poslje epilatora, ocito od preosjetljive koze da vise ne znam kaj da radim. Brijanje je jos gore. Jedino donekle pomaze brazilska sa secernom pastom u salonu ali to mi se neda vise. Tak da ti mozda bol ne bude najveci problem :/
2017 01 29
auuuuuu pa to boli....držim se stručne kozmetičarke i ne pitam za cijenu o:)
2017 01 29
Epilator koristim godinama i prezadovoljna sam... sjećam se da kad sam tek pocela da me poprilicno boljelo, koza bila iziritirana....medutim kasnije se koza privikne. Koji saloni, bacanje novaca samo? :) Jednom u dva tj prođem depilatorom i koža je stalno meka.
2017 01 29
Ja isto imam visok prag tolerancije na bol, koristim epilator za noge i ne osjecam nista, ali bikini, plakala sam od boli...
2017 01 29
Evo da se pohvalim, kupila sam epilator i uspjela. Doduse samo prednji i straznji dio, onaj najosjetljiviji jos ne uspjevam. Ali nije tako strasno. Hvala na savjetima :)
2017 03 04
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija