Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Hyaluron fileri / povećanje usana

Bok! Može li mi netko dati preporuku za povećavanje usnica hyaluronom na području grada Rijeke. Nebi htjela riskirati iako je ponuda velika po raznim salonima čak i zubarskim ordinacijama što mi je malo čudno, ali po dosta prihvatljivijim cijenama. Informirajući se putem weba stekla sam dojam za sada da je u tome dobar i strucan dr. Teo Manestar, kao i u ostalim brojnim stranama estetske kirurgije i uljepšavanja, posjetivši njegovu web stranicu. Također guglanjem stekla neki dobar i profesionalan dojam za dr. Zgaljardic (Opatija). Htjela bi čuti još neka iskustva i preporuke. Također molim preporuku kod odabira vrste hyalurona; revensse, juvaderm, restylane..? Nisam se još definitivno odlučila, djelomično iz straha a i želim prije razmotriti tisuću i jednu informaciju i čuti preporuke. Iako kopam već duže vrijeme po internetu nisam našla puno odnosno skoro ništa info vezano za Rijeku, pretežno cure pišu iz Zg. U obzir ne dolaze nikakve kirurške operacije, izvrtanja usne,botox, aqamid.. dakle u obzir mi dolazi samo doza hyalurona od nekih 1 ml. znači ništa previše neprirodno i izvjestačeno i to sa strane vrlo stručne osobe koja će dobro obaviti svoj posao. Razlog, oduvijek nezadovoljna punocom gornje usne, ništa strašno ali željela bi malo popunit i uljepšat. Po forumima sam pročitala sve i svašta, do totalno neprofesionalnih i nezadovoljavajućih radova kod raznih nazovimo amatera s falsim licencama ili minimalnim iskustvom u radu di su zabrljali stvar.. Sorry na podužem postu. Svaki savjet i preporuka na području Ri je dobrodošao.. može i u box. Hvalaaa!! <3
2017 02 02
i mene zanima!!
2017 02 02
Iz druge ruke (al ne preko neta) sam čula lijepe stvari o dr.Žgaljardić. ,:)
2017 02 02
Nemam osobnog iskustva, ali nekako mislim da sa tom dozom i bez nekih dodatnih kerefeka nema rko šta tu zbrljat..to je mali zahvat..koga god odabereš mislim da bude ok Bar ja tak mislim
2017 02 02
Pročitala sam nekoliko komentara za kozmeticke salone da ne stave cijelu dozu hyalurona, ti ni ne skužis, nakon toga ne primijeti se nikakva ili vrlo mala promjena, kad se žališ kažu da nije kod svakog isti ishod i preporučaju ti skori ponovni dolazak, kao bit će još bolje nakon druge ture, što iziskuje još troška. Naravno individualno je, ne kažem da je slučaj u svim salonima takav. U tom slučaju rađe bi se dala u ruke nekom stručnijem i profesionalnijem s titulom dr. ;) tko ima malo više iskustva u tome. Zato i trazim bilo kakve savjete i preporuke od cura iz Ri koje su to prošle, pozitivni i negativni komentari dobrodosli. Kako sam napisala, može inbox, nekom je bed javno o tome ili ne želi da se zna.. ;)
2017 02 02
Juvederm ultra smile i moja najbolja iskustva su sa zubarima. Bila sam prvo kod jednog jako popularnog estetskog kirurga (govorim za Zagreb), ali smatram da su zubari puno vjestiji sto se tice tog dijela lica jer mi je napravio da izgledaju jako prirodno, a voluminoznije i ljepse mi izgledaju usne kod smijanja. Ono sto mi je napravio "popularni" kirurg sam pokusavala sakriti sminkom pola godine, naravno, bezuspjesno.
2017 02 03
Uh sad više nisam pametna.. morati ću se još dobro raspitati. Cure hvala na pomoći. Ako ima još netko neka se javi.
2017 02 05