Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Južina....metereopatija... i pms....help

sad su vam problemi zbog -pms- poslije slijedi -menopauza- kako god gledano, žene su uvjek -je..............na stranka- ..... :'( :'(
2017 02 05
sta je smiješno :') čajevi očito ne pomažu za ove probleme :') probat ću te kapsule od noćurka
2017 02 05
da je smiješno nije, sve je to igra živaca, nekada i pukneš...
2017 02 05
Mislim da bi čaj od gospine trave trebao pomoći kod ovih simptoma. Nemam osobnog iskustva jer me nikad ne lupi baš tako žestoko, ali čula sam da djeluje.
2017 02 05
> Winxica > Trgneš za početak dvije rakijice pa podebljaš sa još dvije a nakon pete, šeste tak ti je sve ravno i sam se smješkaš. > Ojha 😊😜 Probala sam ja to sinoć, ali danas se ne dižem sa kauča. Imate koji čaj za to? To=mamurluk :")
2017 02 05
klin se s klinom izbija--ponovi isto.... :D
2017 02 05
> Natalija77: > Kapsule od nocurka(odlicno za pms, nervozu, neuredne menstruacije, probleme s kozom.) Ma sve naj naj.... 😊 😁 U kojoj dozi se to tamani? Ja sam ih pila, ali nisam bas uocila nekakvu pozitivnu promjenu.
2017 02 05
Dok si nemiran iznutra nece ti nikakva tekucima pomoci, jedino za menstruacije i tako to ali nervozu i pms rijesiti samo tako...tesko
2017 02 05
Eto to je odlicno!:) super izbor hehe, probaj piti gurana kapsule meni dizu raspolozenje, nemam problema sa razbudjivanjem ujutro i imam duplo vise energije i volje a mislim da su i za pms dobre
2017 02 05
> LeSock: > > Natalija77: > > Kapsule od nocurka(odlicno za pms, nervozu, neuredne menstruacije, probleme s kozom.) Ma sve naj naj.... 😊 😁 > U kojoj dozi se to tamani? Ja sam ih pila, ali nisam bas uocila nekakvu pozitivnu promjenu. Dvije dnevno, meni su pomogle, menstruacija mi se regulirala i smanjio pms, ali naravno nisu pomoc preko noci... treba ih piti redovito, pocinju dijelovati nakon neka dva mj._barem su tako kod mene... 😊
2017 02 05
1 2