Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kako ste danas?

Na poslu sam sama, a u ovo kišno jutro nema ni psa kod mene. Baš ne volim kišu. I zato, evo me na krpicama. Kakav je vama ponedjeljak nakon vikenda? Meni je grozan. Ne volim ni ponedjeljak. Zvučim si kao mrgud, ali tako je. Nadam se da ste bolje od mene.
2017 02 06
Ukratko..današnji dan teški zbljuv..ajme...
2017 02 06
fala na pitanju, skroz san dobro i to najviše zato jer je kiša <3 <3
2017 02 06
jel gotova smjena? :D lipo kad bude gotova, spremi se doma u krpice u toplo, zatvori sve da ne vidiš kišu iiiiii.. guštaj u onome šta ti je najdraže :D
2017 02 06
pospana skroz :/ južina i kiša...kombinacija za uspavljivanje
2017 02 06
> AnyMarie: > pospana skroz :/ južina i kiša...kombinacija za uspavljivanje ipak okrenulo na buru kod nas, ja odmah stavila robu prat....
2017 02 06
> diabolus: > jel gotova smjena? :D > lipo kad bude gotova, spremi se doma u krpice u toplo, zatvori sve da ne vidiš kišu iiiiii.. guštaj u onome šta ti je najdraže :D Ej, gotova je bila u 16h. Katastrofa od dana, kolegica sa temperaturom doma, šef živčan, ali završilo je... I sada je bolje :)
2017 02 06
eeeee pa super, sad se naguštaj samo tako :DD
2017 02 06
Divan dan, nije li tako?! Kod mene je stiglo sunce, nema šefa :) :) Nije da mi smeta (osim kada ima svoje faze), ali baš mi je lijepo danas nakon onog kišnog i tmurnog ponedjeljka. A sad nastavljam s poslom............
2017 02 07
dan za chill, teški nerad i serije <3
2017 02 07