Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Korištena sjajila i ruževi za usne

Što mislite o kupnji istih? Jeste li kupile ili je netko kupio od Vas jedno od navedenog? Vidim da djevojke prodaju pa sam odlučila i ja :) Sama bih kupila ruž jer ga je lakše dezinficirati no pod uvjetom da je makismalno snižena cijena, do 30- 40 kn. Za sjajila sam jako sumnjičava :/ možda uz liječničku potvrdu :D
2017 02 06
Nisam i ne bi nikad kupila korišteni ruž, sjajilo, maskaru..
2017 02 06
Nisam kupila korištenu šminku niti bih se odlučila za to, jer nikad ne znaš higijenske navike i osobu koja je tu šminku koristila i da li je dobrog zdravlja. A opet, i sama imam nekoliko ruževa naručenih iz kataloga pa nisam pogodila dobru boju i sad stoje. Možda ih isto tako stavim u oglas, jer ima osoba koje se ipak vole šminkati i dosta mijenjati nijanse ili jednostavno skupljaju kozmetiku pa im ne smeta. :D
2017 02 06
Bez obzira na dezinfekciju proizvoda alkoholom ili čime već, nit bi sama prodavala tako nešto nit bi kupovala, jer eto, netko je to ipak koristio.. Ne dozvoljavam ni frendicama da diraju moje ruževe i šminku jer mi se to gadi.
2017 02 06
Fuj.. ne bi to kupila
2017 02 06
Nikako...jezim se od same pomisli.
2017 02 06
Zanima me kako isprobavate testere ruževa i sjajila u parfumerijama? Na ruci? ("svočate" ih :') ). I koža je organ. Ili kupujete na blef?
2017 02 06
> fedora: > Zanima me kako isprobavate testere ruževa i sjajila u parfumerijama? Na ruci? ("svočate" ih :') ). I koža je organ. Ili kupujete na blef? Blef, uglavnom. Ako je neki skuplji proizvod potražim recenzije na netu.
2017 02 06
> fedora: > Zanima me kako isprobavate testere ruževa i sjajila u parfumerijama? Na ruci? ("svočate" ih :') ). I koža je organ. Ili kupujete na blef? Istina
2017 02 06
> fedora: > Zanima me kako isprobavate testere ruževa i sjajila u parfumerijama? Na ruci? ("svočate" ih :') ). I koža je organ. Ili kupujete na blef? Blef
2017 02 06
Ja od kada sam pocela cistiti sobu svasta sam stavila na prodaju. Ali sminka ne, i ako znam da sam zdrava i sve to, necu prodati sminku jer ipak nikad se nezna. Ako bi bila nova, ne otvorena onda mozda bi se odlucila za kupnju ili prodaju ali ako je samo jedan put koristena onda nebi sigurno
2017 02 06
> RobertaF: > Ja od kada sam pocela cistiti sobu svasta sam stavila na prodaju. Ali sminka ne, i ako znam da sam zdrava i sve to, necu prodati sminku jer ipak nikad se nezna. > Ako bi bila nova, ne otvorena onda mozda bi se odlucila za kupnju ili prodaju ali ako je samo jedan put koristena onda nebi sigurno Morat'ću i ja početi čistiti sobu. 'Ko zna što ću sve pronaći! :')
2017 02 06
Kupila, dezinficirala, bila prezadovoljna..potrosila i ostala nezadovoljna :D
2017 02 07
Kupila i bila zadovoljna. Nemam aids, hpv, ni išta slično...cak ni herpese nikad nisam imala u posljednjih 20 godina otkako je sminka prvi put takla moje lice. Imam samo anemiju koju vucem godinama, ali nekako sumnjam da je to do šminke. :') Btw, citam neki dan oglas za paletu sjenila, prodavacica piše da ju je dezinficirala prije stavljanja u prodaju. Kako, s čim se to može raditi?:o Ne unište li ih kemikalije u dezinficijensu??
2017 02 08
> Uljeshura: > Btw, citam neki dan oglas za paletu sjenila, prodavacica piše da ju je dezinficirala prije stavljanja u prodaju. Kako, s čim se to može raditi?:o Ne unište li ih kemikalije u dezinficijensu?? Nedavno mi je puklo rumenilo, ne budi lijen, umrvila sam ga, pomiješala s alkoholom u pastu, izravnala i pustila da se suši. Isto je ko i prije.
2017 02 08
1 2