Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Imunitet savjet

Znači pao mi je imunitet užasno i možete li dati neki savjet što bi bilo najbolje da uzimam?
2017 02 07
kupite ulje crnog kima i 3 puta dnevno uzimati sa medom nakon obroka..koliko se sjecam stavljala sam med na zlicu i onda nakapala 30 kapi kima..ima u svim biljnim drogerijama..ali provjerite koliko kapi pijete
2017 02 07
> lorenaMil: > kupite ulje crnog kima i 3 puta dnevno uzimati sa medom nakon obroka..koliko se sjecam stavljala sam med na zlicu i onda nakapala 30 kapi kima..ima u svim biljnim drogerijama..ali provjerite koliko kapi pijete super, hvala. Ići ću pitati tamo
2017 02 07
Pratim!
2017 02 07
Od prirodnih stvari za imunitet su ti dobri med, limun, kokosovo...zlicicaa na taste svaki dan, a limun mozes ocijediti pa napraviti limunadu. Jedan-dva, pola kolko mozes.
2017 02 07
Ja pijem pivski kvasac od natural wealtha tri puta na dan nakon obroka i pomaze mi, cisto da ti dam primjer bila sam bolesna 3 puta u 2 mjeseca i nakon sto sam počela piti ovo organizam mi se zahvalio :D jako dobar suplement prehrani, ima milijun prednosti, jedina mana mu je sto se malo teze probavlja.
2017 02 07
Mjesavina maticne mlijeci, propolisa, cvjetnog praha i meda je meni super. Klinac pije omegu 3 od medexa. Uz sve to jaaaako puno voca i povrca, ja svaki meduobrok pojedem dvije narance. I pijem domaci kefir svaki dan. Inace crni kim sam uzimala prije par godina, osim sto mi je uzasno sjedao na zeludac nisam primjetila nikakva poboljsanja.
2017 02 07
- Ulje crnog kima - Echinacea
2017 02 07
Žali Bože truda ako ćeš cijediti limun koji nije netretiran koječime. I jesti takve naranče. Onda će biti više štete negokoristi. Crni kim je moćan za dizanje i očuvanje imuniteta, ali mu je okus ogavan i mnogi ga zato izbjegavaju. Možeš napasti s raznih strana, pa uzimati crni kim, kako ti je lorenaMil objasnila; ujutro natašte popiti čašu mlake vode s jušnom žlicom meda (najbolje meduna/medljikovca) i žličicom cejlonskog cimeta, a ako možeš nabaviti netretirani limun, onda i sokom od jednom limuna. 1 žlica chia sjemenki u bilo koje dana. Kurkuma obilato pri kuhanju.
2017 02 07
ja pijem najmanje litru čaja od đumbira dnevno i to mi je dosta pomoglo da ne budem toliko često bolesna koliko sam inače ,:) kupiš cijeli đumbir u dućanu, skuhaš doma vodu, oguliš đumbir od kore, naribaš ili narežeš na komadiće (jedna žličica ide na 2 dl vode), ubaciš u šalicu i pričekaš oko 20 min pa ocijediš, ako želiš možeš dodati limun i to je to :)
2017 02 07
Supradyn ;)
2017 02 07
Bez ikakve filozofije - beta glukan. Najbolje čime možeš podići i održavati imunitet. Diže iz mrtvih!
2017 02 07
> nakit4you: > Supradyn ;) pijem ga, ali ne vidim neko poboljšanje. uhvati me svaki tjedan neka nova bolest, što je od stresa.
2017 02 07
Moje najnovije otkriće- pelud iliti cvjetni prah. Pčele se s njim hrane, znaju kaj valja! Nema kašljanja, viroza, curenja nosa, grlo super, a u roku 2 tjedna poravnala mi hormone. Preporučam za mnoge boljke :)
2017 02 07
aronija prirodni koncentirani sok i nar iliti sipak ! čuda čine!
2017 02 07
1 2