Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje Nike tenisice

Ja bi to (ako ima racun zena star 6 mj)odnijela u dućan direktno
2017 02 09
Strasnooooo😮😮😮 Nema tu puno mudrosti i mudrovanja... Imas pravo na povrat novca bez obzira sto ona veli
2017 02 09
> Sanja8888: > Ja bi to (ako ima racun zena star 6 mj)odnijela u dućan direktno Da i to, ako ima racun kao sto kaze neka ih reklamira.meni su uvazili i tenisice stare skoro godinu dana i dali nove😀
2017 02 09
:o
2017 02 09
> JelenaRelja: > > Sanja8888: > > Ja bi to (ako ima racun zena star 6 mj)odnijela u dućan direktno > Da i to, ako ima racun kao sto kaze neka ih reklamira.meni su uvazili i tenisice stare skoro godinu dana i dali nove😀 Ima logike ...jer vama vrati prodavač a on dobije sigurno refundaciju od brenda.ja sam za odjelo od mure(nošeno jednom)koje su zeznuli u cistioni (ljepenka se uništila ...nestručno peglanje valjda na 500 stupnjeva )dobila novo bez ikakve rasprave
2017 02 09
Možda i nije kriva ali ovo je moglo biti i čisto podmetanje. U svakom slučaju, povrat novca bez dileme.
2017 02 09
> MarijaMiho: > Treba Vam vratiti novce, definitivo. > Imala sam u prodaji prekrasne Bambijeve cizmice za dijete (nikada nosene ali stare cca 6-7g). Nasla kupca odmah i prije pakiranja ih probala "rastegnuti" na sve strane. Dobro da jesam jer se cijeli djon izmrvio i raspao.Vjerojatno nije prodavacica znala ali fer i korektno je da Vam izvrsi povrat. Ista situacija i kod mene.... bambijeve cipelice stajale, poslane u super stanju,mama obukla djetetu i odlijepio se dzon. Uzasno je bila ljuta, a meni je bilo uzasno neugodno. Sto puta sam joj se ispričala i naravno vratila novce,a nazalost nisam bila kriva... cipele su bile u odlicnom stanju, cuvane na suhom ali eto ocito je materijal odradio svoje.
2017 02 09
> laangelina: > Možda i nije kriva ali ovo je moglo biti i čisto podmetanje. U svakom slučaju, povrat novca bez dileme. Kad netko izricito odbija povrat, i baca upravo na to, podmetanje.
2017 02 09
Najbolje bi bilo da i sami snimite video (kako je napravila već jedna korisnica) pa pokažete prodavačici kako se lako lome. 185 kn nije malo...Ja ih ne bih pustila samo tako. Uz to, ako prodavačica ima još obuće koju prodaje, možda nije svjesna u kakvom su stanju (zbog stajanja na nekom mjestu), pa će možda provjeriti da li je sve ok, ali i ostali kupci će se poštedjeti ovakve situacije.
2017 02 09
Strah me kupiti Nike-ice uopće sada. Dosta ih ima ovaj pjenasti potplat. A tko zna koliko su negdje stajale prije prodaje. Izloženost suncu vjerojatno, pritom isušivanje, nepravilno skladištenje ili što već i eto. Užas!
2017 02 09
Posto to nije valjda namjerno uvalila ja bi joj predlozila da ja platim jednu postarinu, ona jednu kao znak dobre volje. Da joj se vrate tenisice i da vrati novce. To bi bilo fer. Nije ona kriva kaj su se raspale od stajanja ali nemre to uvaliti kupcu.
2017 02 09
I ja sam imala Nike tenisice u odličnom stanju koje sam nosila svake prestupne do jednog dana... kad sam išla na planinarenje i kad sam se u 6:00 ujutro "ljutila" na svoje ukućane što su sve ostavili po podu - neke mrvice.... koje sam pomela, jednom... pa su se opet pojavile, a ja onako pospano pomela ih drugi put... pa se opet pojavile..... Trebalo mi je malo vremena (bilo je to prije prve jutarnje kave) da shvatim da se moje lijepe očuvane NIKE TENISICE SVAKIM MOJIM KORAKOM POLAKO RASPADAJU.... kao niti jedne cipele do sada. Napominjem da su čuvane u ormaru, na polici, na suhom, ali to ništa nije značilo. Vrijeme učinilo svoje.... Prvi put da sam to vidjela...
2017 02 09
Imas pravo na povrat novca
2017 02 09
Ja ne znam kakve su to tenisice jer ja koje imam Nike i Adidas sad već 5-6 god. i perem ih u mašini i ništa im ne otpada. Budu kao nove nakon pranja. :)
2017 02 09
Svašta, ovo ko da je od stiropora😮 definitivno povrat novca
2017 02 09