Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje Nike tenisice

> SilaVila: > Ja ne znam kakve su to tenisice jer ja koje imam Nike i Adidas sad već 5-6 god. i perem ih u mašini i ništa im ne otpada. Budu kao nove nakon pranja. :) I ja se pitam. Platis ih masno a raspadnu se ko zadnje smece od par godina stajanja. To su valjda ovi novi modeli, sto su noviji to su nekvalitetniji
2017 02 09
pa jel se Nike oglasio nekim zaključkom kod nekog sličnog slučaja? opet je pitanje originala koji se izgleda proizvodi u- različitim državama.. pošaljite im lijepo ovu sliku...ne vole oni takve reklame,, Nike troši tone i tone novca na ispitivanje materijala nekada treba drito u glavu
2017 02 10
Ma koliko vidim najpametnije mi je poslati sliku Nike-u. I neće biti svađe ni sa kim, ja sam novce ionako izgubio. Napraviti ću još malo slikica i "pravac" Nike. Hvala vam svima, puno ste mi pomigli. Prvo da shvatim da se to i drugima događalo a drugo da prodavačica nije mogla znati. Sada mi je još i draže što nisam stavio njeno ime. Neka joj je sa srećom a vam svima hvala još jednom.
2017 02 10
> sanjaurban: > pa jel se Nike oglasio nekim zaključkom kod nekog sličnog slučaja? > opet je pitanje originala koji se izgleda proizvodi u- različitim državama.. > pošaljite im lijepo ovu sliku...ne vole oni takve reklame,, > Nike troši tone i tone novca na ispitivanje materijala > nekada treba drito u glavu Pa mogu reći kakav je epilog bio u Eccu - prošlo je godinu-dvije od kupovine i oni s tim nemaju ništa. Slali su i upit proizvođaču, ali ni od toga ništa. Otišao je šusteru koji mu je stavio novi džon (njemu se nije odlijepio cijeli kao u ovom slučaju, nego se počeo mrviti odozdo). Čovjek si misli da si takav brend ne bi dopuštao takve stvari, ali eto, nažalost, tako je u cijelom svijetu.
2017 02 10
Moje najgore iskustvo bilo s NewBalanceom- nakon 3 mjeseca i 20 dana što sam tenisice koristila za vježbanje raspale se- odvojio se onaj mekani materijal od onog plastificiranog dijela i nastale rupe na obje tenisice, učinila sam sve moguće korake da mi vrate novac, a oni su mi odobrili samo zamjenu- za iduće tenisice po cjenovnom rangu trebala sam nadoplatiti još 400 kn pa mi to nije odgovaralo. Čovjek koji drži dućan je i predsjednik komisije za reklamacije, ha, ha, dućan je još tada bio preko puta Importane galerije. Čak sam pisala i Amerikancima na službeni mail, odgovorili mi da takve stvari moram riješiti s našim glavnim zastupnikom koji je....pogodite....čovjek koji drži dućan..uglavnom, bačen novac. Nedavno smo imali reklamaciju na Merell i lijepo smo bez problema dobili novac natrag. Ali za Ecco me čudi, a baš sam zapikirala one šupljikave plave tenisice,,,
2017 02 11
Hvala vam svima!!
2017 02 13
1 2 3
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija