Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Piše 50%, na kasi 100%

Dešava li vam se to u dućanima???! Upravo sam se vratila iz Plodina i na proizvod koji je imao oznaku 50%, na kasi su mi naplatili 100%. I to SVAKI PUT KAD ODEM U PLODINE. SVAKI, SVAKI PUT. Počela sam ga polako izbjegavati, samo zbog toga. Nakon mog komentara na kasi, dobijem ja to za 50 %, ali zar baš svaki put moram kao kobac gledati te njihove akcije, koje na kasi nisu akcije? U drugim dućanima nemam tih problema. Skoro pa nikad ili zanemarivo. Imate li vi tako loša iskustva na kasi? S kojim trgovačkim lancima?
2017 02 10
Skoro nisam usla u plodine bas radi tog... Oni su katastrofaaaaa
2017 02 10
Plodine, točno. Do te mjere da ne idem više tamo jer mi idu na sve živce koje imam zbog toga. Najjača stvar ikada- na tvu se vrte reklame keksi domaćica 9,99. Ooo to se mora kupiti. Dođem tamo, vidim ono postolje gdje keksi stoje, nema ništa, al okej, uzmem sa police. Na blagajni redovna cijena. Kako? E pa na akciji je samo ono šta je na tom postolju, ne i ono na policama. Kako je to moguće? Ak su ti keksi na akciji, onda je nebitno gdje *ebeno stoje, pa makar ih ja našla u škrinji sa smrznutom ribom! Sad sam se opet uzrujala zbog toga...
2017 02 10
> SaraKedavra: > Plodine, točno. Do te mjere da ne idem više tamo jer mi idu na sve živce koje imam zbog toga. Najjača stvar ikada- na tvu se vrte reklame keksi domaćica 9,99. Ooo to se mora kupiti. Dođem tamo, vidim ono postolje gdje keksi stoje, nema ništa, al okej, uzmem sa police. Na blagajni redovna cijena. Kako? E pa na akciji je samo ono šta je na tom postolju, ne i ono na policama. Kako je to moguće? Ak su ti keksi na akciji, onda je nebitno gdje *ebeno stoje, pa makar ih ja našla u škrinji sa smrznutom ribom! Sad sam se opet uzrujala zbog toga... Nemoj, nije vrijedno uzrujavanja. Ja sam malo prije mirnih živaca objašnjavala i POKAZALA ženi etiketu da je proizvod sa tim i tim kodom na 50%, nakon što su me dvije prodavačice pokušale uvjeriti da je neki drugi vrlo slični. Ha, ha... Samo, žao mi je ljudi koji čekaju iza mene u redu, jer ja pilim....
2017 02 10
Mi smo ostavili puna kolica jednom i otišli...uflavnom ae nismo .. Katastrofa suuuuu I cijene uvijek drugačije od realne, akcije koje to nisu u vječni red na kasi. Deset kasa, jedna radi, red do kraja dućana. UŽASSSSS I DA, BAŠ PLODINE
2017 02 10
Nikad do sad u Plodinama, ali često u Kauflandu. :)
2017 02 10
Meni je jednom u kauflandu bilo, wc papir je bio u pitanju. I kažem da tamo piše cijena kajaznam 15kn, i veli ona ne, to je akcija od sutra. Pa šta koji klinac onda stavljate dan prije nove cijene? Iz principa neću kupit.
2017 02 10
> kanirpe: > Dešava li vam se to u dućanima???! > Upravo sam se vratila iz Plodina i na proizvod koji je imao oznaku 50%, na kasi su mi naplatili 100%. > I to SVAKI PUT KAD ODEM U PLODINE. SVAKI, SVAKI PUT. Počela sam ga polako izbjegavati, samo zbog toga. > Nakon mog komentara na kasi, dobijem ja to za 50 %, ali zar baš svaki put moram kao kobac gledati te njihove akcije, koje na kasi nisu akcije? > U drugim dućanima nemam tih problema. Skoro pa nikad ili zanemarivo. > Imate li vi tako loša iskustva na kasi? > S kojim trgovačkim lancima? Hvala na info, nisam znala da se tim stvarima bave. Vjerojatno neki ljudi nikad ni ne skuze jer odu po cijeli speceraj i to bude svega 20-30kn vise pa se na sveukupni iznos ni ne primjeti. A i oni koji primjete si misle ne da mi se zahebavati oko par kuna. Nemrem vjerovat da to namjerno rade, pa zbog 5kn ce ostat bez kupaca. I to ono da neces vise htjet tamo ni zvake kupit iz principa
2017 02 10
u metrou isto akcija 50% ona mi naplatila 100%.vratim se nazad (vec sam sjela u auto ali mi se činilo puno)i dobijem objašnjene da ne prekodiravaju stare cjene nego ona mora lupiti točno na tu naljepnicu 50%!dakle da nisam vidjela pojelo vuk magare ....ili da je otpala (sto je moguce ) ta naljepnica 50%
2017 02 10
Nazalost provijerila sam da u plodine su stvarno prevaranti. Mislim da oni namjerno ne promijene cijene na kasi. Nemoguce je da skoro svakodnevno im se to desi.
2017 02 10
11 kila piceka :') Srećom pa tak nešto možeš reklamirati...za ostalo je teško dokazivo kad izađeš iz dućana.
2017 02 10
> SaraKedavra: > Meni je jednom u kauflandu bilo, wc papir je bio u pitanju. I kažem da tamo piše cijena kajaznam 15kn, i veli ona ne, to je akcija od sutra. Pa šta koji klinac onda stavljate dan prije nove cijene? Iz principa neću kupit. Prema Zakonu o zaštiti potrošača oni ti moraju prodati proizvod po cijeni koja je ispod istaknuta. Dakle, ne smiju naravno stavljati akcijsku cijenu prije akcije, no ako jesu onda po toj moraju prodati. Ja sam se ne mali broj puta pozvala na Zakon i uvijek dobila po naznačenoj cijeni. U dm-u su mi se ljubazno ispričali i rekli da kada se njima to dogodi (cijena veća od navedene) tada taj proizvod poklone. I jesu. U svim ostalim su mi vraćali razliku. E pa sad... Kome se da time zafrkavati. Meni se da :) Jer uglavnom ne bih ni došla po to da nije cijene koja me "privukla".
2017 02 10
> hanami: > 11 kila piceka :') Srećom pa tak nešto možeš reklamirati...za ostalo je teško dokazivo kad izađeš iz dućana. Da, Hanami. Ovo se, fakat, i iz aviona vidi da je nemoguće. Problem su one "sitnije" cifre, pogotovo kad se ide u veću nabavku. Moramo biti budni i kada spavamo, nema nam druge! :')
2017 02 10
Nisam baš od pregledavanja računa, a trebala bih... kad ga i pogledam, a to je obično tek doma, nekad stvari viška, nekad manjka, rekla bih da sam tu negdje, na nuli :O :)
2017 02 10
> hanami: > Nisam baš od pregledavanja računa, a trebala bih... > kad ga i pogledam, a to je obično tek doma, nekad stvari viška, nekad manjka, rekla bih da sam tu negdje, na nuli :O :) :') Ma ja sam od onih koje "žulja" i višak pa se i na to "žalim" :) Ali višak je rjeđa pojava.
2017 02 10
1 2 3