Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Izvedivo ili ne? Cijenim vaše mišljenje!

Iako mislim da naši ljudi rijetko kada traže stručnu pomoć pri uređenju interijera što zbog financijske situacije, što zbog mentaliteta, i dalje mislim da postoji mogućnost probitka na tržište pogotovo uz dobar PR i portfolio. Mislim da je osnivanje vlastite firme ovdje definitivno puno jeftinije, a osim toga ti ne moraš raditi samo na projektima u Hrvatskoj već se možeš proširiti i na zemlje vani. Dok si vani probaj stvoriti što više poznanstava jer će ti to danas-sutra dosta dobro doći. Mislim da je uz puno volje i truda probitak doista moguć i to bez obzira na granu djelatnosti, a i u najsiromašnijoj zemlji će se naći netko tko je spreman itekako dobro platiti za usluge poput profesionalnog uređenja doma, a to što imaš Londonsku diplomu još je jedan veeliki +.
2017 03 04
Ma daj molim te... Ovde se jedino isplati radit u saboru... Koje firme ma o cemu pricas.. Welcome to Balkan :')
2017 03 05
Ja vjerujem i stojim iza toga, da je uvijek bolje i probati pa makar i propasti nego se cijeli život pitati "Što ako"? . Ako je to tvoj san i posao iz snova - PROBAJ. Ako bude išlo, super, ako ne, bacaš se u druge vode. Nemoj dozvoliti da u starosti preispituješ svoje odluke. Ako si dobra u tome, tvoj rad će se prepoznati. Kafići, noćni klubovi, kojekakve sale itd. uvijek traže dizajnere interijera. Ne uređuju se samo privatni posjedi u smislu stana ili kuće u kojoj se živi. Jedna žena iz Osijeka ima odličnu karijeru kao dizajnerica interijera, uređuje kafiće i okreće zaista velike novce. Ne daj se obeshrabriti.
2017 03 05
> Ljiljana11: > Ma daj molim te... Ovde se jedino isplati radit u saboru... Koje firme ma o cemu pricas.. Welcome to Balkan :') :') :') :') joj, nasmijah se :') :') :') žalosno, zapravo, koliko si u pravu, svi Balkanci postali eksperti za crni humor :-) ali, ima smisla ovo što priča Dora. Pokušaj, ako to zbilja želiš. sretno :-)
2017 03 05
> Ljiljana11: > Ma daj molim te... Ovde se jedino isplati radit u saboru... Koje firme ma o cemu pricas.. Welcome to Balkan :') dobro je biti političar i advokat...prvi krade , drugi brani.....i pekar, kruha mora biti....
2017 03 05
Hvala svima :) ostalo je još par mjeseci da razmislim
2017 03 05
Definitivno ima posla za tvoj fah u HR, dapače, idućih godina će samo rasti. Istraži tržište, građevina raste, turizam raste, i obalni i kontinentalni, s njima i ugostiteljstvo. Kad se samo pogleda porast broja hostela i hotela zadnjih 10 godina (obala i Zagreb pogotovo), a ima i manjih privatnih turističkih objekata luksuzne kategorije koji traže usluge dizajna, za sve je to netko radio dizajn interijera, a projekcije rasta su izvrsne. Idućih 10 godina obrati pažnju na Šibenik i Zagorje - broj kapaciteta će im se uvišerostručiti, imaju razvojne projekte koji su već u tijeku. Naravno, započinjanje posla i pozicioniranje na tržištu uvijek zahtijeva puno rada i pametnih poslovnih odluka, u HR i bilo gdje drugdje, ali definitivno se može.
2017 03 05
1 2