Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Zet kontrola pomoc

Ei..i jel ti dosal na kraju kazna ili ne?? Hahhah to je i meni rekao :)> maruska89: > Cure zanima me dali je ovo istina, da zetova kontrola ima skener za ocitavanje dokumenata( osobne) ako im ne zelis dati osobnu, samo ocitaju sami bez da im izvadis, znaci kao tipa skener na avionskim ukrcavanjima (primjer) preko torbe i dobiju tvoje podatke? Naime danas me uhvatila kontrola, imala sam kartu ali taman mi je isteklo pola sata jer jer su me uhvatili pola minute prije moje zadnje stanice pa sam se pravila da trazim po torbi kartu i da je ne mogu naci, izasla van i on je rekao da ce mi zvati policiju i da ce trcati za mnom, ja sam ga ignorirala i otisla svojim putem, isao je punih par koraka zamnom i rekao da ce mi skenirati osobnu i da ce mi stici kazna 800kn. Mislim da me je pokusao zavarati na blef jer nikad nisam cula da postoji to, jeste li vi cule za to?
2017 07 03
> Carloo: > Ei..i jel ti dosal na kraju kazna ili ne?? Hahhah to je i meni rekao :)> maruska89: > > Cure zanima me dali je ovo istina, da zetova kontrola ima skener za ocitavanje dokumenata( osobne) ako im ne zelis dati osobnu, samo ocitaju sami bez da im izvadis, znaci kao tipa skener na avionskim ukrcavanjima (primjer) preko torbe i dobiju tvoje podatke? Naime danas me uhvatila kontrola, imala sam kartu ali taman mi je isteklo pola sata jer jer su me uhvatili pola minute prije moje zadnje stanice pa sam se pravila da trazim po torbi kartu i da je ne mogu naci, izasla van i on je rekao da ce mi zvati policiju i da ce trcati za mnom, ja sam ga ignorirala i otisla svojim putem, isao je punih par koraka zamnom i rekao da ce mi skenirati osobnu i da ce mi stici kazna 800kn. Mislim da me je pokusao zavarati na blef jer nikad nisam cula da postoji to, jeste li vi cule za to?
2017 07 03
1 2