Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kako skinuti umjetne trepavice

Pozdrav drage cure, ja otvaram temu, bijesna i umorna od silnih pokusaja da skinem umjetne trepavice. Sve je pocelo 03.02, znaci pred više od mjesec dana, kada sam stavljala umjetne parcijalne trepavice u jednom kozmetickom salonu koji je inace super. Ali problem je taj da je meni vecina trepavica popadala, i sad na jednom oku imam dvije (parcijalne) trepavice, a na drugom oku tri trepavice koje nemogu skinuti vec dobrih mjesec dana. Sve bi bilo super da su sve trepavice ostale na broju, ali ostalo je sveukupno 5 trepavica, i doslovno izgledam kod mi je netko bacio žrjavku u oku :S Ima li ko kakav savjet da ih skinem dolje?? Porbala sam sa toplim uljem, čak sam ih parila, ali sve je uzalud :S
2017 03 15
Hej, hej! Ja sam ih skinula s niveinim dvofaznim odstranjivačem (ima ulja u sebi.) Pritisnula sam vatu na oko i lagano trljala. Preporučila bih ti da počneš koristiti ricinus nakon umjetnih, da ti ih ojača. :) I sretno! :)
2017 03 15
Ja sam svoje skinula kokosovim uljem, al moraš ih dobro nasaftat i dugo držat ulje. Meni je trebalo 2-3 dana da ih skinem, al imala sam puno više umjetnih za skinut.
2017 03 15
Stavljam vec dugo,prve su bile očajne teške skinula ih kantarijonom odmah.ove sad ne skidam nego odem da mi nadogradi pa ona skine sve sta treba
2017 03 15
Stavljam ih i ja vec dugo...koliko znam nije ih preporučljivo skidat nego čekat da same otpanu jer ovako čupaš svoju trepavicu koje su ionako slabe od ljepila i tih umjetnih trepavica
2017 03 15
Iskreno moje nisu niti oslabile niti otpadaju nesto pretjerano..malo vise u jesen i sad u drugom mjesecu inace traju bas dugo .
2017 03 15
ono što je višak skrati škaricama i čekaj da same otpadnu, jer "Luca9595" ima pravo, čupanjem i trljanjemm uništavaš svoje trepavice, njihov korijen ...
2017 03 15
joj to nisam ni skuzila ,nikako čupat ni trljat :o Samo sam namocila u kantarion na vatu i tapkala,trljanjem ne samo da cupa nego i ljepilo rastapa pa moze u oko ,peče ko vrag
2017 03 15
Ako nisu one jako debele, ja sam svoje ekstenzije rijesila (nakon sto mi je poprilican broj otpao) tako da sam ih malo "skratila" na prirodnu duljinu ostalih, skaricama za nokte 😂 i stavljala malo vise maskare na ostale. I mogu reci da je sasvim ok izgledalo 😄
2017 03 15
Ja sam svoje za 5 minuta skinula maslinovim uljem... ulje na vaticu, vaticu prislonit na oko 5-6 min, ulje rastopi ljepilo i one samo idu.. bez trljanja i cupkanja..
2017 03 16