Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PRETJERANE CIJENE TISAK PAKETA?

Bok cure, zanima me znate li čemu opet podizanje cijena paketa na tisku? Nije li 20 kuna previse za S paket u koji stanu jedva 2 majice?
2017 04 06
Sve zbog situacije s agrokorom. Ako bude srece mozda ih vrate na staro sto bi bilo super jer ove cijene su stvarno pretjerane nazalost :/
2017 04 06
Da,sad je Tisak stvarno preskup i neisplativ......a ne volim ni naguravati robu u S paket radi uštede i da onda stigne kao da ju je krava žvakala.......:)
2017 04 06
Da li je netko imao problema sa nedolaskom paketa preko tiska, poslala sam paket u prosli petka i curi jos nije stigao, pise da je u distribuciji prema primatelju i zadnja informacija je da je 1.4. bio u Splitu a inace ide za Zagreb.. Kome da se obratim?
2017 04 07
> KatarinaKristi: > Da li je netko imao problema sa nedolaskom paketa preko tiska, poslala sam paket u prosli petka i curi jos nije stigao, pise da je u distribuciji prema primatelju i zadnja informacija je da je 1.4. bio u Splitu a inace ide za Zagreb.. Kome da se obratim? Bitno da si spremila racun i da ga imas uz sebe, ako paket ne stigne do primatelja i ako su ga oni izgubili dobit ces novac koji si navela pod vrijednost paketa, naravno s racunom.. Ja sam jednom poslala u Osijek i on je stigao u Sisak i neko ga je preuzeo ne znam niti kako niti zasto, i tako sam s racunom na kom je isto pisalo Osijek dobila povrat novaca tih..
2017 04 07
Hvalaa vam puno.. Jos cu pricekati koji dan ako ne onda odem na tisak na koji sam slala i objasnim problem?
2017 04 07
> KatarinaKristi: > Hvalaa vam puno.. Jos cu pricekati koji dan ako ne onda odem na tisak na koji sam slala i objasnim problem? Tako sam i ja napravila.. 😊
2017 04 07
Jos jednom hvala puno ;)
2017 04 07
Imam ja isti problem....paketi u petak (jedan cak u cetvrtak!) poslani iz SPlita na razna odredista, niti jedan nije stigao :( AKo sutra ne stignu, ne znam sto napravit.
2017 04 07
Oduvijek su u pošti paketi 18 kn...nije to ništa sniženo x-)
2017 04 07
ja sam zvala njihov info telefon ,navodno se njihov šleper prevrnuo kod karlovca,ni ja nisam dobila paket iz splita
2017 04 07
> ilona357: > ja sam zvala njihov info telefon ,navodno se njihov šleper prevrnuo kod karlovca,ni ja nisam dobila paket iz splita to bi znacilo da nijedan paket nece nikad stici? omg :O
2017 04 07
ja ih zovem vec 5. put od jutros i nakon minut sekundi cekanja, izbaci me. :@
2017 04 07
i meni su rekli to za sleper, da se radi zapisnik i da ce me obavijestit. znaci, uzas.
2017 04 07
> DragannaKrcic: > > KatarinaKristi: > > Da li je netko imao problema sa nedolaskom paketa preko tiska, poslala sam paket u prosli petka i curi jos nije stigao, pise da je u distribuciji prema primatelju i zadnja informacija je da je 1.4. bio u Splitu a inace ide za Zagreb.. Kome da se obratim? > Bitno da si spremila racun i da ga imas uz sebe, ako paket ne stigne do primatelja i ako su ga oni izgubili dobit ces novac koji si navela pod vrijednost paketa, naravno s racunom.. Ja sam jednom poslala u Osijek i on je stigao u Sisak i neko ga je preuzeo ne znam niti kako niti zasto, i tako sam s racunom na kom je isto pisalo Osijek dobila povrat novaca tih.. Bojim se kada ce vidjeti Todoriceve novce ,:)
2017 04 07
1 2