Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PRETJERANE CIJENE TISAK PAKETA?

Sad vam je mali paket 25kn. i ne stižu kod kupaca.
2017 04 10
Da, zaista nema razloga za dezinformacije. Postoji još jedna tema o Tisku, i korisnice kojima su paketi putovali baš tim prevrnutim kamionom počele su javljati da se situacija raspliće. Dio paketa će stići sa zakašnjenjem, a za dio koji je uništen Tisak će isplatiti naknadu. Tako da nema mjesta panici! ;)
2017 04 11
Stižu li sad paketi Tiskom normalno,bez kašnjenja?
2017 04 11
> SilaVila: > Stižu li sad paketi Tiskom normalno,bez kašnjenja? da!
2017 04 11
Hvala! :)
2017 04 11
> KatarinaKristi: > Da li je netko imao problema sa nedolaskom paketa preko tiska, poslala sam paket u prosli petka i curi jos nije stigao, pise da je u distribuciji prema primatelju i zadnja informacija je da je 1.4. bio u Splitu a inace ide za Zagreb.. Kome da se obratim? Ima nas još....evo i ja se već 13 dana dopisujem s curom koja očekuje moj paket iz Splita i tek danas dobijem konkretne inf o prometnoj nezgodi i nemogučnosti isporuke većeg broja paketa...naime ...veći br paketa je oštečen i neisporučiv...trebate poslati mail sa slikama potvrda o poslanim paketima...imate pravo na naknadu štete od tiska u iznosu navedenom na isporučnici
2017 04 12
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija