Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

"Tiskov kamion se prevrnuo"

.. rekla mi je to sluzbenica na telefon. Zvala sam jer nekoliko paketa poslanih iz Splita u petak jos uvijek nisu stigli na odredista. Pretpostavljam da je isto sa svim paketima s juga. Moja reakcija je bila burna, jer oni ne znaju sto ce biti. Navodno rade zapisnik i kontaktirat ce kasnije posiljatelje. Ne znam kako ce ovo zavrsiti
2017 04 07
:') :') :') Osim što im vise radna mjesta o koncu..jadne moraju i lagati...ccc.. Lijepo sam već napisala..ne šaljite tiskom!! Mene je oriflame prije tjedan dana već obavijestio da ukidaju slanje tiskom do daljnjeg...sigurno nije mala stvar...ako su tako postupil po hitnom postupku. Da..kamion se prevrnuo :') Jedan razvozi po cijeloj Hr :') I paketi stoje razbacani po putu..danima :')
2017 04 07
Istina da se prevrnuo kamion,bilo je na portalima prekjucer ja mislim 😊
2017 04 07
> sansnova: > Istina da se prevrnuo kamion,bilo je na portalima prekjucer ja mislim 😊 Bez obzira...šteka tisak po cijeloj Hr i bez prevrtanja.
2017 04 07
i kuzis, bilo je prekjucer, a nitko nije obavijestio posiljatelje tih paketa... ona se pravi blesava i govori "jutros smo saznali". da, vijest putuje 2-3 dana ;) ja, doduse, takvu vijest ne nalazim na googlu
2017 04 07
ne mogu editirat post... htjela sam reci da ne nalazim na googlu vijest o prevrtanju kamiona a da je laz da su oni tek jutros saznali za nesto sto se tice njih i navodno se, eto, zbilo prekjucer
2017 04 07
Ja bi link...jer isto ne nalazim ništa. Što ako se i prevrnuo..sigurno je drugi trebao otpremiti posiljke onda. A koje je objašnjenje zašto kasne paketi po cijeloj državi onda? I baš zgodno da se prevrnuo. Evo i na vijestima javljaju da od sutra dobavljaci dostavljaju samo kruh i mlijeko. Ne kuzim zasto saljete tiskom..u ovakvom s**nju sa Agrokorom.
2017 04 07
Pa,ako se i prevrnuo,nije se zapalio...gdje su paketi?
2017 04 07
vjerojatno je to to, @kanirpe
2017 04 07
Vjerojatno. Sad sam našla da je Tex logistika glavni distributer za Tisak i ostale i ima sjedište u Svetoj Nedjelji....
2017 04 07
Great! Prevrnuo se 2.4. Koji je ono danas datum? :')
2017 04 07
> Brdosuza: > Great! > Prevrnuo se 2.4. > Koji je ono danas datum? :') 03.04. :') :') :') :') :') :')
2017 04 07
> kanirpe: > > Brdosuza: > > Great! > > Prevrnuo se 2.4. > > Koji je ono danas datum? :') > 03.04. > :') :') :') :') :') :') :') :') :') Moguće da smo upali u nekakav međuprostor gdje vrijeme stoji..ili jakoooooo sporo ide :')
2017 04 07
> Sandrlje: > .. rekla mi je to sluzbenica na telefon. Zvala sam jer nekoliko paketa poslanih iz Splita u petak jos uvijek nisu stigli na odredista. Pretpostavljam da je isto sa svim paketima s juga. > Moja reakcija je bila burna, jer oni ne znaju sto ce biti. Navodno rade zapisnik i kontaktirat ce kasnije posiljatelje. > Ne znam kako ce ovo zavrsiti Još ne rade zapisnik, komisija će se za vikend sastati pa će napraviti zapisnik kolika je šteta.
2017 04 07
kako god bilo, ja sam od Tiska isto odustala, u dva zadnja navrata došli mi otvoreni paketi, sad poskupljenje i nisi siguran kako će ti paket završiti.... šaljem poštom preporučeno, a ovisno o težini paketa cijena se uskladila s Tiskom... ;)
2017 04 07
1 2 3