Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Mlacenje "prazne slame" ili prodajem maglu

Stekla sam dojam da neke korisnice ove stranice samo bez veze naslikavaju artikle koje ne zele prodati ..napokon naletim na super dobar artikl i po jako povoljnoj cijeni posaljem upit i cekam, cekam i nista a prijavljuju se redovno :o Nikoga ne prozivam samo me zanima koliko puta ste zeljeli neku stvar kupiti ( ne zamjeniti) a niste dobili odgovor.
2017 04 13
evo upravo mi se izvinjava jedna korisnica kod koje sam imala upit za jednu kapu, znači cjelu zimu sam je čekala..... o:)
2017 04 13
> EmaEmilly: > ..napokon naletim na super dobar artikl i po jako povoljnoj cijeni posaljem upit i cekam, cekam i nista a prijavljuju se redovno Bacaju mamac...mustre! :P :P :') :') Ma, zaboravi i traži dalje. Naći ćeš još bolji i ljepši artikl i curu koja je spremna za suradnju.
2017 04 13
> SonjaSpoljaric: > evo upravo mi se izvinjava jedna korisnica kod koje sam imala > upit za jednu kapu, znači cjelu zimu sam je čekala..... o:) Ma to mi je vec pocelo ici "po zivcima" ako sam nesto uslikala i stavila ovdje to je za prodaju a ne onak bez veze da netko vidi sto ja sve imam ili neznam sto vec
2017 04 13
> Winxica: > > EmaEmilly: > > ..napokon naletim na super dobar artikl i po jako povoljnoj cijeni posaljem upit i cekam, cekam i nista a prijavljuju se redovno > Bacaju mamac...mustre! > :P :P :') :') > Ma, zaboravi i traži dalje. Naći ćeš još bolji i ljepši artikl i curu koja je spremna za suradnju. Naravno trazim dalje a one nek bacaju "mamce" :P :P
2017 04 13
ma ja sam se baš nasmijala i rekla da bi sad za ljeto kupila rađe jedan šešir, ako ga ima... :D
2017 04 13
> SonjaSpoljaric: > ma ja sam se baš nasmijala i rekla da bi sad za ljeto kupila rađe jedan > šešir, ako ga ima... :D :') :') :') :')
2017 04 13
danas baš prelistavam stare poruke u inboxu i naletim na jedan moj upit na koji nikad nisam dobila odgovor, a ni artikla više nema...izgleda prošla baba s kolačima ,:)
2017 04 13
mene zvala jedna za jaknu, pita ona -dali je to jakna za velika prsa- reko, je, uredu, izmjerit ću se još jednom pa se javim, nikad se nije javila.....
2017 04 13
> neboderka: > danas baš prelistavam stare poruke u inboxu i naletim na jedan moj upit na koji nikad nisam dobila odgovor, a ni artikla više nema...izgleda prošla baba s kolačima ,:) Meni se jedna javila za torbu nakon godinu i kusur x-) to nikad necu zaboraviti :')
2017 04 13
Po meni bi trebalo da barem tri/cetri puta godisnje administratori provijerava ko je aktivan i ko nije uopce. Profili koji nisu aktivni trebalo bi ih "sakriti" dok osoba ne pocinje biti aktivna. Jer nema smisla da neke imaju artikli jos od prije cetri godine
2017 04 13
> Winxica: > > EmaEmilly: > > ..napokon naletim na super dobar artikl i po jako povoljnoj cijeni posaljem upit i cekam, cekam i nista a prijavljuju se redovno > Bacaju mamac...mustre! > :P :P :') :') > Ma, zaboravi i traži dalje. Naći ćeš još bolji i ljepši artikl i curu koja je spremna za suradnju. Slažem se! 👍
2017 04 13
...jos uvijek cekam odgovor...redovito se prijavljuje...ali nista.. :') :')
2017 04 13
I meni je to pocelo ici na zivce,posaljem curi upit za par atikala naravno nikakvog odgovora,kad sutra vidim svi artikli prodani..Nadem si cipele po super cijeni,isto posaljem poruku da sam za kupnju,doticna ne odgovara,medutim redovno se prijavljuje,odustanem i idem dalje.Neki dan si nadem sandale po super cijeni,i dogovaram se sa curom za kupnju,medutim zapnemo kod postarine,nezna koliko bi trazila za postarinu,ma reko sada necu ni da su dzabe. :)
2017 04 13
Odavno sam prestala brojiti koliko sam puta cekala i ne docekala😫
2017 04 13
1 2