Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Hitno molim savjet!

Ovdje sam kratko.Mislim se hoću li ostati ovdje upravo zbog nepravednih ljudi.Na mom profilu,stvari koje su markirane nemaju visoku cijenu(hlače plaćene 1200 kn za 250 kn,majica plaćena 350 kn za 60 kn itd.),kao i Diesel trenerka koja je koštala oko 600 kn i koju sam nosila kratko jer je neobičnog dizajna kad se zakopča.Ovdje sam je ponudila za 90 kn bez poštarine!Imala sam upita i dogovorila se sa kupcem za prodaju,ona je uplatila na račun a ja poslala.U porukama me pitala da li ima fleka,mucica.Ja sam rekla da je majica u odličnom stanju,s obzirom da je kupljena u Diesel dućanu te nije nošena dugo.Trazila je da slikam rukave,rub,unutrasnju etiketu,sve .I dobila je sve slike.Trenerka nije nova te je bilo naglašeno,nema mucica a ja sad vama kazem.----> izuzevsi "mucice" koje se stvore pranjem robe u masini,te nemaju nikakve veze s mucicama koje upucuju na nosenost artikla.Poslala mi je i sliku ali mene nije iznenadilo jer sam prije slanja sve provjerila,oprala,potopila u octu da osvježi boju,ispeglala i poslala.Dakle,i uredno sam poslala ,ne samo bez greške.U međuvremenu,ona meni kaze da joj rezerviram Replay majicu,ja prihvatim,no ubrzo vidim u svojim razgovorima da me već jedna cura pitala za majicu i rekla da ce uplatiti.Ispričala sam joj se,baš mi je bilo žao,odmah sam joj rekla za to.Bila sam pristojna i ugodna.Sada ona trazi povrat novca,s tim da zna da sam ovdje nova,neiskusna,i vidjela je po mojoj kulturi i odgovaranju da neće biti problema kao,i daje mi izbor da vratim novce ili cu biti banovana.I izražava ljutnju radi te majice što sam zaboravila da sam već rekla jednoj curi,i to je uplela u ovu priču,a to nema veze jedno s drugim!Inače sam vrlo ugodna za suradnju i ništa nisam muljala,slala sam slike,trudila se.Žao mi je što sam naletjela na ovakve osobe u samom početku.Mislim da nije fer da nas NOVE ČLANOVE smatrate nepovjerljivima i naivnima samo zato što nemamo puno povratnih.I vi ste jednom morali početi od nečega.Hvala što ste pročitali moju temu.
2013 04 11
prijavi je adminici jer očito ta cura ima nekih problema sama sa sobom...
2013 04 11
Mislim da nije pošteno da budem blokirana.Kao što vidim na krpicama ima dosta članova s negativnim komentarima koji i daje posluju,a to su komentari tipa: prevarila me,nije mi poslala artikl,mulja me,čekam već mjesecima artikl,roba ima rupe itd. A ja nikoga nisam prevarila,sve slike sam uredno poslala.I ,još mi je naglasila da je imala negativna iskustva,pa neželi kao više trpjet,ali to nije način da se istresa na meni! Nisam upućena u to prijavljivanje niti išta pošto nisam dugo tu [:tuzan] Kako spriječiti
2013 04 11
Ako ju nisi prevarila nebi smjela biti blokirana.To sta je ona ljuta jer si majicu vec obecala nekom drugom,to nije razlog za blokiranje. :/
2013 04 11
Krivo si shvatila,nije samo do te majice,nego jer se ona osjeća prevarenom za onu Diesel majicu jer na njoj ima mucica! A te mucice nisu od nošenja nego od pranja,i što se očekuje,da bude ne dirnuto,a plaćeno 7 puta više ! Inače i meni se stvire mucice na nekoj odjeći ali od pranja u mašini te se to može otkloniti.
2013 04 11
Zašto komentirate ako niste pročitali post do kraja?? [:frustriran] [:frustriran] Katarina,ja ti savjetujem da vratiš lovu a ona tebi majicu i oslobodiš se negativne ocjene i problema.Ne isplati se.
2013 04 11
prijavi maltretiranje. i sretno. [:zaljubljen] od jos jedne ovdje nove.
2013 04 11
Da,nakon svih slika i svega njoj ne pase? Mislim da je problem u necemu drugom a evo slike [slika:9438f2c4-827f-4138-a275-ca6ab53b2525] majica je bez ikakvih oštećenja ,nema niti jednu fleku,rupicu,ništa.A da je se nosila,je,i to je bilo točno opisano,em u opisu em u porukama,a mucica koje se ne mogu skinuti njih nema! Ja sam kupila adidas trenerku od 1200 kn i nakon par pranja u masini mucice same dosle,skinula ih bez problema.U tome i je problem,lako je reci vrati i suti,a nije bas ni fer kad netko od tebe pravi budalu.
2013 04 11
cuvaj slike koje si joj slala
2013 04 11
Nemam više slika,kad sam prodala stavila sam oznaku ,,prodano" i artikl se izbrisao kako i ide po pravilima stranice.
2013 04 11
Super su mi te osobe koje žele kupiti neku stvar ful povoljno pogotovo s imenom,naravno da je orginal i po mogućnosti da je tek izašlo iz trgovine,zapakirano. A kakve su to mucice od pranja ?
2013 04 11
Stvarno sam i previse bila spustila cijenu! Nebi mi bilo žao da nisam sve moguće slike stavila,zamjenjivala sam slike novima,dakle cijela majica,rub rukava,ona unutrasnja etiketa,sve.Neznam kako da se izrazim,nisu mucice kao prave,nego mozes vidjeti na slici na koju se ona pozalila.Uzmi u obzir da sam slala sve potrebne slike i rekla da nema mucica,dakle stojim iza toga,zato sam rekla "mucice" od pranja koje ja nekad skinem ziletom a sad se moze i na bolji nacin.Mislim da sam korektna i nezelim da me itko pravi budalom niti me smatra naivnom.Lako je reci-vrati.Dokad tako
2013 04 11
to što se nezadovoljna cura prijeti baniranjem ne znači i daćeš biti banirana. javi se ti preventivno adminki i požali se na situaciju.banira se zbog krupnih prevara, a ne zbog bedastoća kad bi bili banirani svi na koje se žale nezdavoljni kupci,eh, malo bi ih ostalo..... uostalom, za nezadovoljstvo postoje negativne ocjene.
2013 04 11
Problem je što ja uopće neznam kako ide to s baniranjem.Niti znam kako se javiti adminki,ništa.A vjerojatno je ona to već obavila pa ću biti vjerojatno skinuta s ove stranice [:vrti] Slazem se,ali s njene strane je bilo: vrati novce il dobivaš ban?? Jesam ja ovdje možda neko dijete od 13 god koje će nasjest na to.. [:frustriran]
2013 04 11
kejt, ne daj se prijavi i bok. nego, jel nemas nigdje u kompu nijednu drugu sliku te robice koju si slala? nije ni bitno, postoji vremen.razmak koji ima smisla kad nesto stigne a da ne valja. ne brini. [:zaljubljen]
2013 04 11
1 2 3 4