Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Foodness shop u Zagrebu

Cure kakve su cijene slatkisa i pica u tom ducanu?Vidjela da imaju americke sladolede,slatkise i pica.I znatizelja me ubija!Vidjela sam 6 vrsti Snickersa hjoooooj!😂😂😂
2017 04 25
Skupi su stvarno, pogotovo za naše standarde. Jer ti neki strani slatkiši i snackovi su već sami po sebi skupi, a kad se na to doda naš pdv i marža... Ben&Jerry's sladoled 55 kn pola litre...a i puno toga nemaju kad dođeš a reklamiraju da ima
2017 04 26
Brzo se sve rasproda, i da, dosta su skupi. U Grazu u Billi sam kupila Voss vodu 375ml za niti 3€, kod njih je, čini mi se, 500ml 100kn. :|
2017 04 26
> KreativnoSelo: > Brzo se sve rasproda, i da, dosta su skupi. > U Grazu u Billi sam kupila Voss vodu 375ml za niti 3€, kod njih je, čini mi se, 500ml 100kn. :| 375ml Voss vode je u Foodnessu manje od 20 kn. Izmedu 15 i 20kn, ne sjecam se tocne cifre
2017 04 26
Na fotkama je bila od 500ml ili možda koja veća a u komentarima cijena da je 100kn.
2017 04 26
Ne znam za te, ove ''manje'' sam osobno kupovala pa samo za njih znam :)
2017 04 26
375 ml voss platila 15 kn :D i kolko sam ja vidjela u trgovini, imaju samo 375 ml
2017 04 26
> anas28: > Ne znam za te, ove ''manje'' sam osobno kupovala pa samo za njih znam :) To neka "čudotvorna voda"? Čula jesam za nju, no to je VODA, ili možda nije?
2017 04 27
> Blliss: > > anas28: > > Ne znam za te, ove ''manje'' sam osobno kupovala pa samo za njih znam :) > To neka "čudotvorna voda"? > Čula jesam za nju, no to je VODA, ili možda nije? Obicna voda. Ja sam ju kupila zbog bocice, jer ne volim plasticne boce a ovu sam mogla koristiti neko vrijeme dok se nisam odlucila za neku kvalitetniju(trenutno imam Equa bocu). Osobno mi je Voss voda cudnog okusa i ne svida mi se :D
2017 04 27
> Lacrimosa: > 375 ml voss platila 15 kn :D i kolko sam ja vidjela u trgovini, imaju samo 375 ml Na fb stranici tada bilo oglašeno, u trgovini je nikad i nisam vidjela.
2017 04 27
> anas28: > > Blliss: > > > anas28: > > > Ne znam za te, ove ''manje'' sam osobno kupovala pa samo za njih znam :) > > To neka "čudotvorna voda"? > > Čula jesam za nju, no to je VODA, ili možda nije? > Obicna voda. Ja sam ju kupila zbog bocice, jer ne volim plasticne boce a ovu sam mogla koristiti neko vrijeme dok se nisam odlucila za neku kvalitetniju(trenutno imam Equa bocu). Osobno mi je Voss voda cudnog okusa i ne svida mi se :D I ja isto, lakša mi je od Equa boce pa mijenjam. 😊
2017 04 27
> KreativnoSelo: > > anas28: > > > Blliss: > > > > anas28: > > > > Ne znam za te, ove ''manje'' sam osobno kupovala pa samo za njih znam :) > > > To neka "čudotvorna voda"? > > > Čula jesam za nju, no to je VODA, ili možda nije? > > Obicna voda. Ja sam ju kupila zbog bocice, jer ne volim plasticne boce a ovu sam mogla koristiti neko vrijeme dok se nisam odlucila za neku kvalitetniju(trenutno imam Equa bocu). Osobno mi je Voss voda cudnog okusa i ne svida mi se :D > I ja isto, lakša mi je od Equa boce pa mijenjam. 😊 Ja sam kupila novu Equa prije cca mjesec i pol, platila ju 130 kn, i zadnjih tjedana mi curi voda po torbi... mislim da cu se vratit na Voss😁
2017 04 28
> anas28: > > KreativnoSelo: > > > anas28: > > > > Blliss: > > > > > anas28: > > > > > Ne znam za te, ove ''manje'' sam osobno kupovala pa samo za njih znam :) > > > > To neka "čudotvorna voda"? > > > > Čula jesam za nju, no to je VODA, ili možda nije? > > > Obicna voda. Ja sam ju kupila zbog bocice, jer ne volim plasticne boce a ovu sam mogla koristiti neko vrijeme dok se nisam odlucila za neku kvalitetniju(trenutno imam Equa bocu). Osobno mi je Voss voda cudnog okusa i ne svida mi se :D > > I ja isto, lakša mi je od Equa boce pa mijenjam. 😊 > Ja sam kupila novu Equa prije cca mjesec i pol, platila ju 130 kn, i zadnjih tjedana mi curi voda po torbi... mislim da cu se vratit na Voss😁 130kn za bocu vode?🤤 Nisam u toku uopce.Sta je to?Ono stakleno cudo sta po instagramu reklamiraju kak cure piju vodu iz staklenih prozirno rozih ili plavih bocica?
2017 04 29
Da to su te s instagrama sto sve cure furaju po Americi.😁
2017 04 29
Mislim da nakon što je Ben&Jerry's došao u Interšpar, više im se neće isplatiti raditi :/
2017 05 13