Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

neki savjet zene :/

Pozdrav cure, zene, bake :D muskarci? ako ih ima.... Molim za savjet, vase misljenje jer vise nisam pametna uopce... Imam decka, vec nekih dva mj, on ce slj mj 21 god, ja cu 27 ove godine (krajem godine)... Izgleda da svima osim nama (njemu i meni) nije problem razlika u godinama. On se ponasa starije, ima jako jako zrelo razmisljanje, a ja sam onako jos...kao curicak :D Brak i klinci mi jos nisu na pameti (dal bi trebali biti ?). Slazemo se super, volimo iste stvari, izlasci i opijanja nam nisu prioritet nikako... Zanima me dal netko od vas zenice drage ima mladjeg partnera? Kako je to ispalo? Mene je sve nekako strah, jer vec mi se mali gad uvukao pod kozu :D I nemam pojma sto cu. Njegova mama je presretna sto je nasao stariju curu, ali njegovo i moje drustvo su zgrozeni. Da napomenem ne izgledam uopce starije pored njega, niti on izgleda mlado pored mene. Za sada mi nista ne smeta niti nam se misljenja u icemu razilaze, no problem mi je hoce li kasnije? Dapace, on je taj koji je neki dan spomenuo brak, klince itd... Kaze da se za to zivi, bori, radi... Bas sam se zamislila. Mislim, necu znati ako ne probam... Bas iz tog razloga me zanimaju vasa iskustva. Znam da nije fer sto ne pisem sa svog pravog profila, ali ne zelim dobiti nadimak "ona matora kaj juri mladje"... Salu na stranu, stvarno sam zalosna od sveg tog razmisljanja....
2017 05 03
Ja imam mlađeg dečka. I vec smo u divnoj vezi preko godinu dana. I ne bi ga mijenjala nizasto.Samo naprijed! Bez straha. A ovi sto su zgrozeni nisu pravi prijatelji.Pravi prijatelji podrzavaju jedne druge ako je netko u sreći. To i treba poticat i podrzavat. Bit ce da su ljubomorni jer imate divan odnos.
2017 05 03
> goranaaa22: > Ja imam mlađeg dečka. I vec smo u divnoj vezi preko godinu dana. I ne bi ga mijenjala nizasto.Samo naprijed! Bez straha. A ovi sto su zgrozeni nisu pravi prijatelji.Pravi prijatelji podrzavaju jedne druge ako je netko u sreći. To i treba poticat i podrzavat. Bit ce da su ljubomorni jer imate divan odnos. Ovo mi je vise nego drago cuti. :) I ja kazem da nisu... Sva sreca pa sto nismo ovisni o tome da su nam njihova misljenja bitna... :D
2017 05 03
I ja imam mlađeg dečka danas nam je baš 2 godine i 8 mjeseci Sve je za pet,i moji prijatelji su bili takvi u početku kao i njegovi čak i neka njegova rodbina ajmo reći zgroženi,ali kad su moji prijatelji upoznali njega kroz određeno vrijeme im se svidio,kao što sam se ja svidila i njihovima, i sada me svi obožavaju,treba vremena da se provede skupa da te upoznaju onda promjene većinom mišljenje Tako da dajte prijateljima sa obe strane vremena da vas upoznaju da provedu neko vrijeme sa vama,pričom,šalom,druženjem itd.. Pa neka onda daju svoje pravo mišljenje Većinom kroz određeni period dođe sve na svoje :) ako su pravi prijatelji
2017 05 03
I još nešto Mene su moji toliko zaj,da nekad nisam mogla podnjeti zaj,ali sam istrpila sve Sad kad je sve cool,za njega kažu,dečko ti je kralj :) haha
2017 05 03
Pozzz ...evo da se i ja ukljucim u razgovor,moj muz je mladi od mene 4 god...sutra nam je tocno 4 godine braka,on ima 27 a ja 31...a vec smo vise od 7 god zajedno.tako da nema veze ta razlika u god...i da..imamo prekrasne dvoje djecice..ak se dobro slazete sve je moguce..😊
2017 05 03
u braku sam imam troje djece a muž je od mene mlađi zanemarujućih 8,5 god u početku svakako, a sada savršeno ako se vidiš sa njim u budućnosti bori se da opstanete i ne dozvolite da vam loše krene zbog drugih
2017 05 03
ne vidim nikakvog problema u razlici od 6 godina ona jedino može biti problematična kad si ti trogodišnjakinja a on nije ni u planu zašto bi dečko trebao biti viši i stariji kad ne treba biti pametniji i plemenitiji to što si ti već učila razlomke kad je on crtao obiteljsko stabalce možete imati kao zgodnu anegdotu
2017 05 03
muž je mlađi od mene 4 godine, živimo u vrlo sretnom braku i radimo na potomstvu :-) uživaj i nikad se ne zamaraj time što selo priča a što se tiče frendova... "those who mind don't matter and those who matter don't mind" rekao bi dr.Seuss.
2017 05 04
Bitno je da se volite i da vam je lijepo, samo to. Zanemari tudja misljenja, od misljenja se ne zivi.. uzivajte i neka je sa srecom
2017 05 04
Ma, sve je to super dok ste vas dvoje sretni... zanemarite tuđa zgražanja. Osim toga, 6 godina i nije neka razlika :P Imala sam takav slučaj u obitelji, moja je mama bila starija od tate točno 6 godina, i nikad te godine nisu bile neka prepreka niti su se posebno uočavale... A ja sam otišla na drugu stranu - znatno sam mlađa od mog muža, ali ni to nam ne stvara nikakve probleme jer smo slični u onim temeljnim stvarima; podudaramo se u bitnim životnim vrijednostima i stavovima, a sve ovo drugo su samo sitnice koje s vremenom naučite slagati na pravi način i na pravo mjesto :-)
2017 05 04
"ona matora kaj juri mlađe"...Ne ljuti se, ali previše si opterećena mišljenjem okoline. Ako je vama dobro, ne razumijem čemu nesigurnost? Što te briga tko što misli, ne plaćaju vam račune i ne stavljaju hranu na stol. Sretno i ne se zamarati glupostima.
2017 05 04
Moj dečko je od mene mlađi 2 godine i nesto sitno... (On 21,ja 23) živimo skupa vec godinu i pol.. I nas su na početku "osuđivali",no sad su se svi privikli i sve je ok.. Nama od početka to nije predstavljalo problem.. Ako se volite ko j*be druge kaj misle :D ;) sretno!
2017 05 04
Moj decko je mladji od mene 3 godine.On ima 25,a ja 28.I bit ce nam uskoro 3 godine.Lijepa vezica koja ima velike sanse da postane nesto vise.Nemoj da te muci tko sta kaze.Moja teta je starija od tetka 6 godina i vec su 15 godina u braku.Godine nisu mjerilo
2017 05 04
> Shadow: > Moj dečko je od mene mlađi 2 godine i nesto sitno... (On 21,ja 23) živimo skupa vec godinu i pol.. I nas su na početku "osuđivali",no sad su se svi privikli i sve je ok.. Nama od početka to nije predstavljalo problem.. Ako se volite ko j*be druge kaj misle :D ;) sretno! same here 😊muz je mlađi od mene nesto malo vise od dvije godine. jest da nasa razlika nije bog zna kolika, ali generalno je bitnije sto je nekome u glavi, a ne kronoloska dob.
2017 05 05
1 2